Wpis z mikrobloga

@Poemat: jak zaczyna sypać screenami z dupy to kończę dywagacje j.w typ wrzuca jakieś stare screeny gdzie był boom na hf i wszyscy szukali świętego Graala, porobili formy jeśli mieli ujemny bilans, ale coś było nie tak sylwetka nie taka, ostrość nie ta, Power z dupy, na masie wielkie zalewanie zamiast robienia mięsa, a wystarczyło raz wyskoczyć na miasto i wpiedolic trochę ww i działy się cuda, wszyscy wrócili do węgli
@NooB1980: swoją drogą bardzo ciekawy ten temat co podrzuciłeś https://www.kfd.pl/masa-highfat-266352.html/ Wczoraj przeczytałem chyba z 20 strony i jestem zdumiony jak każdy się zachwycał hf, w porównaniu do teraz, gdzie hell pisał, że #!$%@?ł 5-6tys kcal i z dnia na dzień wychodziły mu nowe żyły, a teraz jest chyba zwolennikiem hc. Z błędów jakie zauważyłem do tej pory, to #!$%@? zbyt dużej ilości białka do tłuszczy (przykład szmexy 250g białka 180 tłuszczy
Pobierz
źródło: comment_KWiAw5F4GFD305ZNHDqMuJndPyokn6uR.jpg
@VeXes: #sterydy maja bardzo niskie IQ ¯\(ツ)_/¯ , slabo im idzie czytanie ze zrozumieniem!! xD

https://www.kfd.pl/kulturysta-optymalny-a-zlota-proporcja-228761.html/

Gdyby nie koks, wiekszosc z nich wygladalaby przecietnie. ¯\
(ツ)_/¯ Sila Sylwetka ¯\_(ツ)_/¯

A ja nie muszs miec <10% TT czy dzwigac 300kg, aby znac sie na dietetyce (jak jesc, aby osiagnac sukces). #dodzo #teamdodzo ((oo))(òóˇ)((oo)) #lchf

Mieso
Pobierz
źródło: comment_BjSeqjxYlG2abx0lWbWA2o75nN4BuX78.jpg
@NooB1980: wiadomo, jak w końcu wrócę do treningów, to zmieniam podejście całkowicie. Będę chciał się skupić bardziej na sprawności, zdrowiu. Czyli podstawy - drążek dipy przysiady mc ohp, może jakieś zabawy z ketlem jeszcze. #!$%@? siadać 150kg wyglądać jak klocek i do tego się jeszcze znowu #!$%@?ć. Przez tą przerwę od siłki wróciłem na rower, basen i muszę powiedzieć, że znowu sprawia mi to dużo frajdy. Pewnie ograniczę teraz siłkę na
Pobierz
źródło: comment_Ipcq5Av6bSF0kPpN4N9hPDg4fA8oRjqp.jpg
@VeXes: z tego co pamiętam z tego tematu na hf nikt nie został, a pisałem im że utuczą się jak świnie. Większość z nich była świeżo po vlcd, więc powiedzmy, że byli dobrze wycięci, dlatego zanim się zalali trochę czasu minęło, a dawka kalorii zarzz po takiej glodowce jak mogła na organizm działać, który był chłonny jak gąbka.
Kisłem nieziemsko z tych idiotów którzy dali się szamanom, wciągać w to gówno
Po6dobrej glodowce kończąc z niskim bfem wystarczy dodać troszkę ww i mięśnie rosną praktycznie zerowym kosztem W 12tyg można wrzucić 1 kg prawdziwego suchego mięśnia.


@Skogyr: Bajkopisarz gawedziarz z orzechem w dupie #pokazforme #mikrokoksy #dieta na 2g oleju kujawskiego. To gdzie z orzechem na plecach startowales, w MP #normikivsprzegrywy ?!! #sterydy #sterydziarze lol :)

@Kasahara wessss mu wytlumacz

@mundy

jestes suchy lol
Pobierz
źródło: comment_tZqPmvdViu6PKVSFSVGEYe2NBF1m8N7A.jpg
@NooB1980: P.S W ten wlasnie sposob diety weglowodanowe podczas redukcji zaburzaja rownowage hormonalno-energetyczna organizmu. A to konczy sie ortoreksja, bigoreksja ze smiercia wlacznie, jak w przypadku Miczelixa np.!!!¯\_(ツ)_/¯

Tylko diety tluszczowe sa bezpiczne na ekstremalnej #redukcji :D
Kulturysci z old school na DWT zyja dlugo, natomiast Ww betoniarki od diety "zbilansowanej" wysokoweglowodanowej to chodzace wraki homo bez sapiens... :)

Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę
@Skogyr: wiesz, nie każdemu zależy tylko na mięśniach. Ja tłuszczową zainteresowałem się bardziej ze względu na zdrowie, ponieważ wcześniej ciągle chorowałem. Teraz oprócz ciśnienia wszystko inne na plus, odkąd przeszedłem na #hflc nie miałem nawet przeziębienie, gdzie kiedyś musiałem brać antybiotyk 2 razy w roku, a w takich okresach jak teraz ciągle chodziłem z zatkanym nosem i bólem gardła. Także mój główny cel został osiągnięty. Sport to tylko miły dodatek, hobby