Wpis z mikrobloga

@NooB1980: i to jego stwierdzenie "i uważam że osoby które się na czymś nie znają nie powinny się wypowiadać", a potem #!$%@? takie głupoty jakby o keto przeczytał jeden artykułu na stronie typu polki.pl przygłup do ² lol
@NooB1980: jaki hell, coś się #!$%@?ł tego typa i wmawiasz mi, że jestem nim.
Ja byłem na jakichś hfach i nigdy na tym progresu nie zrobiłem, szczyt mojej sylwetki to było coś ala ty, czyli tłusty ziemniak (ziemniak ze smalcem).
Podobnie z kilkoma screenami z folderu pt. "anhedotyczne dowodowy wyższości diet tłuszczowych nad boleszewickimi węglowodanami" wklehass je po 100x gdzie się da, świadczy to o tym l, że masz bardzo smutne
@NooB1980: Przemek Owczarek też #!$%@? więcej węgli i kcsl na redukcji. Wrzucasz jakieś stare filmy, multum kulturystów jechało na tluszczach, nawet Adaś Suker król węgli miał krótki epizod z Hf. Powiedz mi gdzie są teraz te koty na hf? Nie ma, bo wszyscy którzy chcieli robić progres wrócili do węgli.
W czarnej D, jak na koksow z niskim IQ przystalo D lol Z nielicznymi wyjatkami....

Podobno to nie sa optymalne propoporcje?!!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
lol

https://www.wykop.pl/wpis/40251471/kto-osoby-szczuple-bez-syndromow-metabolicznych-ch/

Koksiarze nie sa zbyt inteligentni....¯\_(ツ)_/¯

Pytanie do #teamdodzo #dodzo #lchf i #keto , czy wartosci ze zdjecia sa zgodne z #dodzo?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz NooB1980 - W czarnej D, jak na koksow z niskim IQ przystalo D lol Z nielicznymi wyjat...
źródło: comment_mVxcS4CsRqtD1Q74Jhiu7k7UuRctkCr1.jpg
Intelektualni impitenci!!!

Maja to na co zasluzyli!!! ]:D

Dieta optymalna dla sportowca zbliżona jest do diety optymalnej dla człowieka ciężko pracującego fizycznie. W pewnych dyscyplinach wskazane byłyby pewne jej modyfikacje w zależności od tego czy chcemy u zawodnika rozwinąć szybki refleks, szybkość, wytrzymałość czy siłę.

Żywienie optymalne człowieka opiera się na następujących zasadach:

Maksymalnie zwiększa się ilość białka w diecie, głównie białka zwierzęcego, do takiej ilości jaką człowiek ma ochotę zjeść.
lek.
Pobierz NooB1980 - Intelektualni impitenci!!!

Maja to na co zasluzyli!!! ]:D

Dieta opty...
źródło: comment_P6Ra2xs07siioT8K5hpnhSw4n4pJlv6P.jpg