Wpis z mikrobloga

Powoli zbliżają się wybory parlamentarne. A ja widzę że na wypoku małolaty mocno forsują PO i rudego jako zbawcę na białym koniu. Więc dla przypomnienia:
1. Obietnica obniżenia podatków. Efekt - podwyższono składkę rentową i podatek VAT.
2. Idea taniego państwa i odchudzenie administracji. Efekt wzrost liczby urzędników o 10,64%
3. Zmiany w emeryturach górniczych. Nic nie zrobione.
4. Reforma KRUS. Nic
5. Powrót do niższych stawek VAT. Gówno
itd. itd.

O PiSie nie piszę bo wszyscy widzimy jak wygląda obecna polityka.
Więc już niedługo będziemy #!$%@? przez tego samego bolca co kilka lat temu. Szkoda że polaczkowa, otumaniona alkoholem pamięć sięga tylko do dnia wczorajszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nie ma mniejszego zła, są dwie #!$%@? opcje, mocno forsowane przez TV, z której więdzę o świecie czerpie 99% polaków.
#bekazpisu #bekazpo #gownowpis #polityka #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to że jakaś opcja nie jest zgodna z twoim światopoglądem nie oznacza że nie jest poważna - dla kogoś partia Razem może być super wyborem, dla kogoś innego Korwin może być fajna opcja ¯_(ツ)_/¯ niezależnie od tego krzyczenie na lewo i prawo że "JEDYNE OPCJE W POLSCE TO PIS I PO" to zwykła agitka i o tym od początku piszę


@powaznyczlowiek: Panie kolego. Potraktowałem 'poważna opcja' jako przenośnię, tego co
  • Odpowiedz
Tylko z tego co napisałeś to nie bardzo rozumiem jakie zarzuty masz do ludzi, dla których tymi opcjami są właśnie te dwie partie


@wrrior: ano to, że w każdej dyskusji piszą "jedyną opcją przeciw PO/PIS jest PIS/PO" i nie znajdziesz tam słow "moim zdaniem" - tylko tyle i aż tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Nie ma osoby inteligentnej głosujące na PiS
Do sukcesów PiS możemy zaliczyć:
-Zwiększanie podatków
-Rozdawanie kasy patologi, więcej socjalu dla Sebixów
-Wręcz niewyobrażalne kwoty na kościół
-Zrobienie z
  • Odpowiedz
@wrrior: zaczynasz mnie chwytać za słówka a ja wyraźnie zacytowałem komentarze, które moim zdaniem nie są właściwe - jeśli jesteś zainteresowany to możesz się do nich cofnąć i zobaczyć co moim zdaniem jest niewłaściwe ¯\_(ツ)_/¯ miłego wieczoru
  • Odpowiedz