Wpis z mikrobloga

Powoli zbliżają się wybory parlamentarne. A ja widzę że na wypoku małolaty mocno forsują PO i rudego jako zbawcę na białym koniu. Więc dla przypomnienia:
1. Obietnica obniżenia podatków. Efekt - podwyższono składkę rentową i podatek VAT.
2. Idea taniego państwa i odchudzenie administracji. Efekt wzrost liczby urzędników o 10,64%
3. Zmiany w emeryturach górniczych. Nic nie zrobione.
4. Reforma KRUS. Nic
5. Powrót do niższych stawek VAT. Gówno
itd. itd.

O PiSie nie piszę bo wszyscy widzimy jak wygląda obecna polityka.
Więc już niedługo będziemy #!$%@? przez tego samego bolca co kilka lat temu. Szkoda że polaczkowa, otumaniona alkoholem pamięć sięga tylko do dnia wczorajszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nie ma mniejszego zła, są dwie #!$%@? opcje, mocno forsowane przez TV, z której więdzę o świecie czerpie 99% polaków.
#bekazpisu #bekazpo #gownowpis #polityka #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Retropx: Ja bylem w miare zadowolony z rzadow Tuska. Za to faktycznie strasznie Kopaczowa mnie #!$%@?, zwlaszcza na koniec, kiedy zaczeli nagle sie licytowac z PiSem na durne pomysly.
  • Odpowiedz
wszystko dlatego, że PIS tak skutecznie rozpierdziela wszystko czego się dotnie, że nic nie robienie PO przy tym wydaje się wprost cudowne.

Nie zgodze sie, PO to zdecydowanie mniejsze zlo w porownaniu z tym co teraz sie dzieje.


@miki4ever: @wodzik: ja #!$%@? czuje się jakbym się cofnął do 2007 albo 2011. To samo #!$%@? co wtedy, tak jakby nie było żadnych innych opcji tylko po i pis -
  • Odpowiedz
@miki4ever: To jak bedziesz się zapatrywał na kwestie 500+ po wygranej PO? Przecież oni z tego nie zrezygnują, więc będą musieli nas #!$%@?ć tak samo jak PiS żeby łatać te brakujące miliardy jeśli chodzi o 500+
  • Odpowiedz
@Tasde: Żaden polak nie nadaje się do rządzenia Polską. Przecież polski polityk to zwierze. Traci rozum pierwszy raz klikając przycisk w sejmie. Cały ten system jest #!$%@?. Po co siedzi ich tam tyle? Skoro każdy musi głosować zgodnie z linią partii bo inaczej go wyjebią? Tu trzeba zmienic podstawy, wystarczy tam po jedym reprezentancie z każdej partii do klikania tych przycisków. A tak to siedzą te małpiszony #!$%@? i klikają
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Po pierwsze napisałem jak wygląda PO w porównaniu z PIS, a nie że na nich głosowałem, albo będę głosował. Po drugie nie mamy żadnej sensownej partii na którą by się dało zagłosować do sejmu.
- Korwin - oszołom, nie nadaje się do rządzenia czymkolwiek
- Kukiz - kolejny oszołom który wprowadził do sejmu całą bandę oszołomów z łapanki, bo jedynym kryterium było, żeby na kandydata ludzie głosowali
- Razem - serio, 45% opodatkowania najbogatszych. Może od razu zakażemy biedy i bogactwa jedną ustawą, żeby było prościej
- Nowoczesna - do przejęzyczeń Petru nic nie mam, bo to że powie 6 zamiast 3 króli nie świadczy o niczym, ale to jak dał dupy wyjeżdżając z panna jak w sejmie robili protest i okupację było co najmniej debilne
- Zjednoczona Lewica - SLD
  • Odpowiedz
Trzeba być debilem, żeby mówić że przez ludzi głosujących na PIS/PO nie ma konkurencji dla tych partii to jakieś naginanie rzeczywistości


@wodzik: nie chodzi o ludzi głosujących na PiS/po tylko o takich którzy, tak jak ty, na całe miesiące przed wyborami zaczynają w necie i wśród znajomych agitke pt "NO NIE MA WYBORU POZA POPIS W POLSCE" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tasde: Zobaczymy niedługo przed wyborami jakie partie i ugrupowania się pojawią. Jak tym razem ten sam beton zawodowych śmieci pierdzących w stołki całe życie od 1989 to oddaje niewazny glos
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Ja nie piszę, że nie ma wyboru poza PO/PIS. Ja piszę, że w ogóle nie ma takiego wyboru. Jeśli chodzi o samorządy, to jest sporo sensownych niezależnych kandydatów. Jeśli chodzi o wybory do sejmu masz 5 partii na krzyż i nikogo na kogo bym zagłosował ze względu na ich program + to co pokazali do tej pory.
  • Odpowiedz
Ja nie piszę, że nie ma wyboru poza PO/PIS.


@wodzik: być może nie umiem czytać ale jednak nie znalazłem tego wszystkiego między wierszami twojej wypowiedzi

wszystko dlatego, że PIS tak skutecznie rozpierdziela wszystko czego się dotnie, że nic nie robienie PO przy tym wydaje się wprost cudowne.


¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Bo tak jest. W porównaniu z PIS PO wypada zajebiście. Co wcale nie znaczy "PO jest zajebiste, glosujcie na nich" znaczyło jedynie, że PIS jest od nich jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo gorsze. Dlatego właśnie PO ma takie a nie inne poparcie. Większość ich wyborców głosuje na nich bo nie są PISem.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Nieważny głos czy brak głosu kompletnie niczego nie zmienia a najzwyczajniej w świecie oddajesz swój głos w ślepe ręce losu. System nie przywiduje nie podjęcia decyzji więc stojąc przed wyborem większego lub mniejszego zła po prostu rozkładasz nogi i zamykasz oczy.
  • Odpowiedz