Wpis z mikrobloga

Powoli zbliżają się wybory parlamentarne. A ja widzę że na wypoku małolaty mocno forsują PO i rudego jako zbawcę na białym koniu. Więc dla przypomnienia:
1. Obietnica obniżenia podatków. Efekt - podwyższono składkę rentową i podatek VAT.
2. Idea taniego państwa i odchudzenie administracji. Efekt wzrost liczby urzędników o 10,64%
3. Zmiany w emeryturach górniczych. Nic nie zrobione.
4. Reforma KRUS. Nic
5. Powrót do niższych stawek VAT. Gówno
itd. itd.

O PiSie nie piszę bo wszyscy widzimy jak wygląda obecna polityka.
Więc już niedługo będziemy #!$%@? przez tego samego bolca co kilka lat temu. Szkoda że polaczkowa, otumaniona alkoholem pamięć sięga tylko do dnia wczorajszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nie ma mniejszego zła, są dwie #!$%@? opcje, mocno forsowane przez TV, z której więdzę o świecie czerpie 99% polaków.
#bekazpisu #bekazpo #gownowpis #polityka #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 88
3. Zmiany w emeryturach górniczych. Nic nie zrobione


@ChamskoCytuje: PO jako jedyna partia w tym #!$%@?łku zajęło się reformami systemu emerytalnego. Zlikwidowali pomostówki, zmniejszyli przywileje mundurowych oraz podwyższyli standardowy wiek emerytalny. Wskaż mi 1 rząd, który więcej zrobił dla likwidacji chorych przywilejów. Dopieprzanie się do tego jest chore.

1. Obietnica obniżenia podatków. Efekt - podwyższono składkę rentową i podatek VAT.


Za PO podatki spadły. Przypominam, że wszystkie obniżki Gilowskiej weszły w
Zlikwidowali pomostówki, zmniejszyli przywileje mundurowych oraz podwyższyli standardowy wiek emerytalny.


@Herubin: bronią tych decyzji? np dopiero co był protest policji i min był podnoszony przywilej płatnych 100% L4, ktoś z PO zapowiedział, że będą murem stali przy tej decyzji?
Podobnie z wiekiem emerytalnym, zapowiadają że po kolejnych wyborach (jak wygrają) to znowu zrobią 67-67?
Więc dla przypomnienia:


@ChamskoCytuje: I to wszystko co wynalazłeś z 8 lat? To teraz do tych swoich śmiesznych punkcików dodaj cytaty z konkretnych zapowiedzi, bo nikt normalny wam na te wasze śmieszne listy nie uwierzy.

I nie bój żaby, twoja lista tylko mnie motywuje, żeby uzupełniać swoją, która z tych 3 lat jest już 3 razy dłuższa. A dopiero zaczałem się w nią bawić. Będzie Pan zadowolony! Będą taśmy i listy
@ChamskoCytuje: Wiesz, że to już za kadencji PiS było głosowane i to właśnie PiS miał możliwość wrócić do 22% ale zagłosował za pozostaniem przy 23% ??? PO jest kilka klas ponad PiS, nawet niezadowolony mógłby powiedzieć ch##owo ale stabilnie w kraju, za granicą zaczynamy coś w końcu znaczyć, to co robi PiS to jazda bez trzymanki w dół, ewentualnie na wschód, w kraju burdel, za granicą zaczynamy być nikim.
@ChamskoCytuje: Część na poziomie elektoratu pis, ale podkreślam te najciekawsze

LISTA 42 SUKCESOW RZADU PO-PSL:

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa