Mam problem dodaje w aplikacji infakt okres zwolnienia lekarskiego, ale mam cały czas 0 dni nie wiem dlaczego, jak to zmienić by wyliczyło mi odpowiednią składkę zus do opłacenia na zwolnieniu?.
Nie płacę chorobowego, ale przecież obniżenie składki mi się należy.
#infakt #ksiegowosc #dzialalnoscgospodarcza #firma #zus
Nie płacę chorobowego, ale przecież obniżenie składki mi się należy.
#infakt #ksiegowosc #dzialalnoscgospodarcza #firma #zus



























Ktoś z was dostał już odpowiedź?
#zus #b2b #jdg