• 12
oszukuje na VAT. Zabawkę sprzedaje za 4zł (z 23% VAT), a "koszt zakupu" XD nabił na VAT E, czyli zwolniony z podatku (0%) XDD
mam nadzieję, że go dojadą
  • Odpowiedz
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Akurat mam pozwiedzane dosc sporo krajow i miejsc europy. Zarowno te gdzie jest popyt jak i te mniej znane.

Popyt-podaz to odwieczne prawo rynku. Jasne i pelna zgoda.

Ale ni uja mi nie wmuwisz ze przyslowiowe gofry w budzie nad morzem za 60pln to wynika z rynku. TO WYNIKA Z GLUPOTY LUDZI.

Bo jakby w jednym sezonie nie kupowali za 60 pln to w nastepnym sezonie albo bylyby za
  • Odpowiedz
Pilotażowo wprowadziłbym projekt zakazu wjazdu do Zakopanego samochodom z tablicami rejestracyjnymi zaczynającymi się od KR albo KRA, aby ograniczyć ilość zanieczyszczeń. Ale byłby kwik xddd

#sct #krakow #zakopane #ekologia i trochę #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 6
@Bujak wydaje mi się że dudkow mają wystarczająco od wszystkich innych, ale wiadomo - dudkow nigdy za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz