Ma ktoś też tak (dzisiaj zauważyłem), że oglądam film na youtube i nie mam tego czerwonego pasku postępu? Jak najadę na pasek postępu to pokazuje się to czerwone kółeczko z aktualnym momentem, ale wcześniejszy (obejrzany fragment) nie jest zaczerwieniony. What the hell?
Desktop, webowa wersja, firefox.
#youtube #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechiffre_777 @Yerk1999 co do pochodzenia buddy z patologicznej rodziny to bym na to patrzył z przymrużeniem oka, bo nic co mówił o sobie się nie sprawdziło, no może wątek prania brudnych pieniędzy....
Co do religii i modlenia się przez przestępców to racja szakal z killera też się modlił jak dostał opętania pod presją profesji którą się trudnił( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@fla-dwa: No przecież to ironia jest :D
Wiadomo, że cel był inny i celem była loteria a nie promowanie ebooków.
Taki sobie "pomysł na biznes" zrobili, na pograniczu prawa.

Trochę jak z IPboxem u
  • Odpowiedz
#wspinaczka #wspinanie #youtube
Kojarzy ktoś stary kanał na youtube, gdzie wspinali się Ochtabiński i jego kumpel. Był nawet jeden odcinek jak zabrali na wspinaczkę chyba widza albo parę. Głównie Tatry i dwa razy Norwegię pamiętam. Nie mogę przypomnieć sobie nazwy. Będę wdzięczny z a pomoc( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawym pomysłem mogłoby być wrzucenie fejka na jakąś grupę fanów buddy, ze "screenshotem" z onetu czy innego wp, z informacją o takim rozporządzeniu. Może nie z odebraniem praw wyborczych, ale zawieszeniem socjali do czasu wyjaśnienia sprawy, albo z kontrolą podatkową xD
  • Odpowiedz
Wiadomo, kto oficjalnie zgłosił temat loterii promocyjnych do ministra finansów.

Jest nim poseł na sejm RP Michał Woś w interpelacji nr 5031 z dnia 24 września 2024 roku

Nie pozostaje nic innego, jak tylko podziękować Panu posłowi Michałowi Woś.

Jako
lechiffre_777 - Wiadomo, kto oficjalnie zgłosił temat loterii promocyjnych do ministr...

źródło: 1000075639

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#youtubepremium #youtube

Dwa miejsca mam na YT premium, niestety rodzinka w której byłem się rozpadła ( ͡° ʖ̯ ͡°) YT z Polski więc chyba 10zł/msc będzie git
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach