Dzisiaj wypuściłem drugi odcinek podcastu "Gra o dostępność". Tym razem rozmawiam o graczach niesłyszących i niedosłyszących z Joanną Pigulak, badaczką gier z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Oba odcinki są zarówno na YT, jak i na Spotify. Zapraszam do przesłuchania i subskrypcji podcastu. :D
https://open.spotify.com/show/7KfkS3xVC3OSsmmySOpxdx

#chwalesie #gry #accessibility #youtube #spotify #podcast #graodostepnosc #makegamestoday
FeniXb3 - Dzisiaj wypuściłem drugi odcinek podcastu "Gra o dostępność". Tym razem roz...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@YuiMizuno: To zdanie jest końcówką takiego wywodu:

"Na pewno wiele osób, które nie słyszy albo nie dosłyszy, potrafi czytać z ruchu warg. Tak jak już powiedzieliśmy. I rzeczywiście, jak sobie pomyśleć o jakości graficznej współczesnych gier, no to one są tak zrobione, że nie ma problemu, żeby odczytywać komunikat z ruchu warg. Tylko że w większości przypadków oczywiście mamy do czynienia z dubbingiem anglojęzycznym, oryginalnym, czasami japońskim. Zależy właśnie jaka gra.
  • Odpowiedz
#dragonball #gry #youtube
Dragon Ball Z Sparking Zero odniósł niewyobrażalny sukces i pokazał, że marka Dragon Ball wciąż jest silna. W filmie prezentuje moje wrażenia z ponad 20 godzin spędzonych w tytule. Gra jest dobra, ale niestety ma swoje bolączki.
Sarnowm3 - #dragonball #gry #youtube 
Dragon Ball Z Sparking Zero odniósł niewyobraża...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masqkra ludzie a zastanowiliście się że problemy Buddy zaczęły się po wywołaniu premiera do tablicy odnośnie ulgi podatkowej dla powodzian?

Porządnego człowieka zniszczyli

#budda #afera #youtube
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Usiądźmy na spokojnie i pomyślmy pozytywnie o tych, którzy nie dali się namówić na sprzedanie swojej twarzy cwaniakom z Lopulusa i nie zrobilo loterii z gownianym ebookiem.
Mimo moich roznych odczuc wobec Patryka Mikiciuka to on nie dał się wkręcić w tę kabałę. Rowniez tez Jagodowy wprost wspomnial ze mial propozycje ale nie chcial uczestniczyć w śliskiej sprawie. Coobcio również nie dał sie wkrecic. Prosze ponizej wpisać kanaly motoryzacyjne, które się nie zhańbiły.

-JagodowyTV
-Patryk
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aou: Pewnie nie byli pewni legalności albo nie wierzyli ile kasy można zarobić ¯\(ツ)/¯

No i nie można zignorować faktu, że aby loteria odniosła sukces to musi być świetnie promowana. Budda co by nie mówić jest geniuszem marketingu
  • Odpowiedz
Usiądźmy na spokojnie i pomyślmy pozytywnie o tych, którzy nie dali się namówić na sprzedanie swojej twarzy cwaniakom z Lopulusa i nie zrobilo loterii z gownianym ebookiem.


@Aou: Jeśli chodzi o same loterie to jest kilka podmiotów prawnych (chyba tak to można nazwać) kancelarii zajmujących się organizowaniem takich rzeczy w wielu z nich wprost mówią, że takich rzeczy nie robią bo to jest pakowanie się na minę.
  • Odpowiedz
@budkazpiwem: jak kupujesz od zlodzieja to nie znaczy ze towar nie jest kradziony jak juz jest w Twoim posiadaniu mlotku( ͡° ͜ʖ ͡°) nich sie cieszy ze nie beknie jeszcze za to za udzial albo kasy nie w--------l tyle co tam za losy
  • Odpowiedz
W połowie maja br osoba znana jako Artur

https://www.instagram.com/artur_poprostu?igsh=MTJxbDY5c2cxNTc2Ng==

postanowiła nagłośnić zebrane informacje dotyczące Buddy. Postanowiła spotkać się z Budda w Warszawie (pomimo iż obydwaj pochodzą z Krakowa) do przekazania materiałów. Artur chciał wymusić od Buddy przyznanie się do winy Buddy, poprzez zapłate za tzw milczenie. Budda niestety rozegrał to lepiej ze swoimi prawnikami, a wspomniany Artur został zatrzymany przez policję, z uwagi na rzekomy szantaż i trafił do aresztu na okres
lechiffre777 - W połowie maja br osoba znana jako Artur 

https://www.instagram.com/a...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@sznapix: nie. On ma postawione zarzuty na przestrzeni październik 2021 - październik 2024. Czyli za okres 3 lat. Równie dobrze mogli go zacząć rozpracować od maja i dopatrzyli się nieprawidłowości od października 2021.
  • Odpowiedz
@lechiffre_777: Ja cały czas myślę że za tym wszystkim stoi ktoś inny. Jakoś nie wierzę w to że Puszka sam to wszystko ogarnął. Śledząc jego karierę od początku zawsze miał parcie na szkło i dużą kasę. Tylko niestety zaliczał same wpadki i długów narobił. Gościu w wieku 20 lat z długiem na ponad 2 mln to dla normalnego szarego Kowalskiego problem do końca życia. A tu Kamilek w kilka miesięcy
  • Odpowiedz
Szukam rodzinki do której możnaby się podpiąć, mogę zapłacić revolutem, ostatecznie blikiem jeśli komuś revolut bardzo nie leży.

#youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach