januszowybot - To już 6 miesiące jak 16 września na A1 zginęła 3 osobowa rodzina! #ne...

źródło: FatalAccidentOnA1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jadę za dostawczakiem typ plandeka, gość zahamował mocno przed pasami, bo jaki mały gnój na nie wchodził na moje nieszczęść skrzyżowanie było oblodzone i jebnąłem w niego


@Chicoxxx66: na przyszłość polecam dostosować odległość do warunków na drodze. Masz OBOWIĄZEK utrzymać taką odległość, żeby nie doszło do kolizji, gdy kierowca przed tobą w losowym momencie wdepnie hamulec w podłogę.

Dodatkowo w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej z ubezpieczenia? Samochód to Clio
  • Odpowiedz
@vartan:
Dobrze że zjeb wbił się w naczepę ciężarówki bo dzięki temu zabił tylko siebie, jakby wbił się w osobówkę to jeszcze by się skończyło tak jak z wypadkiem na A1 i Majtczakiem - że śmieć by zabił niewinnych ludzi, a sam by jeszcze być może przeżył
  • Odpowiedz
a tu jest szansa że z hamulcami był problem i gość nie wyrobił


@Lordon: xD

jedyne co nie wyrobiło to ta śmieszna galareta w jego czaszce.
  • Odpowiedz