Wpis z mikrobloga

ale inba dzisiaj w autobusie jakaś wycieczka #dzieci wlazła popędzana przez dwie przedszkolanki, autobus dość zatłoczony, oba miejsca na wózki zajete, no ale te dwie kozy uznały że z raz obranej drogi nie zawraca się wstecz i uciskają te biedne maluszki jak puszki śledzi, jedna z przodu, druga z tyłu. Ja akurat ze swoim dzieckiem zapiętym w pasy, obok matka z dzieckiem spiacym rozwalonym bez pasow,wózek rozepchany zajmujacy duzo miejsca na maksa, bo 90% bezdzietnych nie wie ze mozna go skompresowac, ergo pozwala mi mieć to nieco miejsca w tłoku, bo jakby co to sobie go troche scisne, ale o tym ze tak sie da wiedza tylko rodzice i posiadcze wozkow, no i po trzech probach zamkniecia drzwi w koncu sie udalo wszystkim wejsc, autobus rusza, a dzieciaki przewracaja sie o siebie jak kostki domina xD z czego jeden ratujac sie przed upadkiem chwyta wozek nie mój tylko ten obok a dokladnie jeden za raczke przez co go wywraca drugi tuz obok, włosy, mordę czy oczodół tego dziecka w wozku, dziecko niezapiete fika na podloge, matka juz czerwona dostaje #!$%@?, przedszkolanka taktycznie #!$%@? małego dzieciaka ze nie wolno dotykac wózka xD ja obrocilam sie dupą do tej sceny bo tak coś podswiadomie czułam że dwie przedszkolanki razem to nie wymysla nic mądrego i nie skończy się to dobrze więc swoje warto zabezpieczyć twardą kością ogonową w którą zebrałam czyimś łbem #mpk #komunikacja #zbiorkom #krakow ehh aż retrospekcji dostałam i przypomniałam sobie dlaczego nigdy nie lubiłam nauczycielek i wychowanek, taka piękna pogoda na spacer a oczywiście z lenistwa musiały wpie%^lac się do kursu którym ja jechalam, zawalonego bo to linia ze szpitala wiec wszystkie stare dziady jezdzace po recepty tym jezdza #wypadek a tak w ogole a propo starych dziadow to zara wam coś powiem wiec czytajcie co bylo dalej zara napisze
  • 8
  • Odpowiedz
wózek rozepchany zajmujacy duzo miejsca na maksa, bo 90% bezdzietnych nie wie ze mozna go skompresowac, ergo pozwala mi mieć to nieco miejsca w tłoku, bo jakby co to sobie go troche scisne, ale o tym ze tak sie da wiedza tylko rodzice i posiadcze wozkow,


@KingaM: ha tfu na takie madki jak ty, jedno z większych przekleństw zbiorkomu, najgorzej jak się takich kilka wpierdzieli do tramwaju czy autobusu, bo przecież
  • Odpowiedz
taka piękna pogoda na spacer a oczywiście z lenistwa musiały wpie%^lac się do kursu którym ja jechalam


@KingaM: to czemu nie poszłaś pieszo? Przecież taka piękna pogoda na spacer. Nie chcesz chyba powiedzieć, że jesteś leniwa?
  • Odpowiedz