konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
jakiś czas temu bylo na wykopie o ludziach, co jak czytają książki, to nie widzą tego co czytają.
pamiętacie? ludzi bez wyobraźni?

no i pomyślałem, ze jak oni tak samo mają z #muzyka to ja im bardzo współczuję i nie chcę tak samo

rodzimy się, mamy soundtrack i umieramy
#wykop40plus
e.....t - jakiś czas temu bylo na wykopie o ludziach, co jak czytają książki, to nie ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erebeuzet: jeżeli dobrze rozumiem, druha cześć widziałeś w 1990, zasmucę cię, to było 32, a nie 22 lata temu ()
A film tak, mi też się bardzo podobał, mnóstwo nawiązań to oryginałów, na szczęście "pogromczyń" nie widziałem i nie zamierzam.
Wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
  • 1
Cześć Miraski,

Z racji, że za oknem nostalgiczna, deszczowa pogoda naszło mnie na przemyślenia. W zasadzie niedługo będę dobijać do klubu #wykop30plus i uważam, że moje lata 20ste były całkiem owocne. Sporo się działo, były sukcesy i porażki, ale ogólnie to chyba mogę być zadowolony. Studia skończone, całkiem niezła praca, niedługo własne mieszkanie i wesele.

Chciałbym się jednak zapytać o to, która dekada życia wg Was była najszczęśliwsza w Waszym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kostly: Nie patrz na to, że ta dekada jest lepsza, a ta gorsza. Takie podejście to sztuczny podzial. W dekadzie 0-18 masz mało obowiązków i mało możliwosci, ale dużo energii. Od 18 do 25 bedziesz mial peak jezeli chodzi o energie i najlepszy czas na imprezki. Od 26 do 35 bedziesz rozwinaj kariere i bedziesz miec duzo siana, ale bedziesz pomału się tatusiował. To zależy co lubisz i co uważasz
  • Odpowiedz
Czy po 30stce to już tylko kaplica, a może wtedy właśnie zaczyna się prawdziwe życie?


@kostly: Ani to, ani to, trzydziestka to nie jest żadna magiczna granica, po której coś się zmienia. Trudno stwierdzić, z jakich lat jestem najbardziej zadowolona, bo nigdy o tym nie myślałam ani nie patrzyłam w ten sposób, czasem jest fajnie, czasem mniej i tyle.
  • Odpowiedz

#anonimowemirkowyznania
Mirki.
Opis mojej życiowej sytuacji:
Ja level 44 pracuję w IT. Działka niszowa. Administrator poważnych urządzeń sieciowych. Dużo ofert nie ma jak programiści czy twórcy www. Zarobki to 7500 PLN na rękę + premie i dodatki. Budżetówka :). Mieszkam w Warszawie. Duże mieszkanie 80m2 z garażem na strzeżonym osiedlu 13 km od centrum.
Żona level 43. Pracuje w gabinecie kosmetycznym. Zarobki różne ale w 4-5 miesięcy w roku całkiem niezła
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki. 
Opis mojej życiowej sytuac...

źródło: comment_1658239272oQ81cvvypkUwdVnALb6bF1.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erebeuzet: misiu ja po 40 jak zostałem sam na dwa tygodnie to remont salonu o-------m ( ͡° ʖ̯ ͡°) I auto naprawiłem. Kwiatki na balkonie przesadziłem. Ehhh...
  • Odpowiedz

  • 117
@Lereve: tak samo jakbym miał 20, nadal się czuje jak dwudziestolatek, tak samo n------e w głowie, tylko dziecko mi starzeje xD dziwne uczucie xD
  • Odpowiedz
@Wojtas_elo: dzięki, z ruszaniem to mam problem, bo jestem uziemiony w łóżku na jeszcze co najmniej kilka miesięcy (połamane nogi i miednica). Ale już mi żona przyniosła zakurzone hantle, będę chociaż łapy ćwiczył. Z tym potasem i magnezem doktor nic nie mówił, ale w sumie brzmi sensownie. Dzięki jeszcze raz
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: uuu, współczuję :/ W takim razie zdrowe żarełko, warzywka i te sprawy, nie używać soli tylko przyprawiać ziołowo (tak mi zalecił kardiolog), nawadniać się magnez/potas i będzie lepiej. Mi pomogło, a do smaku bez soli idzie się przyzwyczaić, tak naprawdę dopiero wtedy czujesz smaki jak się odzwyczaisz od tego, że wszystko jest słone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Halko Mirabelki i Miraski, tak mnie naszło wieczorem: macie jakieś takie guilty pleasure jeśli chodzi o #muzyka ? W sensie jak z jazdą na motorynce ( #wykop30plus i #wykop40plus lubi to xD ) dopóki znajomi nie widzą to jest spoko xD
#pytanie #glupiewykopowezabawy
Nie wiem dlaczego, ale mi do głowy przychodzą takie dwa kawałki xD
acidd - Halko Mirabelki i Miraski, tak mnie naszło wieczorem: macie jakieś takie guil...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurfa no xD nie wytrzymie
1. w czerwcu mam swoje wstąpienie w #wykop40plus i chciałem sprzedać dzieci "dziadkom" na parę dni i polecieć gdzieś z żoną
2. ale jak się @tymon_syn_acidda i @julian_syn_acidda zaczęli pytać o co kaman, to stwierdziliśmy, że nie będziemy tacy i weźmiemy ich ze sobą, bo w sumie kto ma im świat pokazywać jak nie my? :) [btw: Julek jak miał 6 miesięcy to już leciał
acidd - Kurfa no xD nie wytrzymie
1. w czerwcu mam swoje wstąpienie w #wykop40plus i...

źródło: comment_1651874558Swpd7MfZ2UGDdqhYjY2peU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Podczas covidu jak państwa z dnia na dzień zamykały przestrzeń, znam osoby co kupowały bilety specjalnie i teraz maja kilka tysięcy na saldzie wizzair
  • Odpowiedz