Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maglite

Maglite

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13914
  • Znaleziska 1863
  • Mikroblog 12051
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 62
dondon
dondon
11.06.2026, 20:35:16
  • 28
Lecimy z tematem

#mecz #gifyzdorysowanymibuzkamiiraczkami
dondon - Lecimy z tematem 

#mecz #gifyzdorysowanymibuzkamiiraczkami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 12.06.2026, 22:20:13 via Android
  • 0
@dondon: nigdy się nie nudzi
  • Odpowiedz
Czaczkes
Czaczkes
06.06.2026, 16:05:21
  • 0
Kojarzy ktoś a może trafił w #urbex na obiekt.. typu supermarket?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 06.06.2026, 16:50:34 via Android
  • 0
@Czaczkes: jest chyba Carrefour w Warszawie? Ale raczej nie da się wejść
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 26.05.2026, 16:03:56
  • 0
Mirki, potrzebuję sprawdzonego i godnego polecenia elektryka samochodowego w #gdansk
#mechanikasamochodowa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
02.05.2026, 08:09:12
  • 7
Niegdyś paczka czekolad Wawel, dziś tylko jedna tabliczka czokojoko, orzeszki i jakieś tanie ciastka. Ale wiadomo, że nie robi się tego dla słodyczy


#krwiodawstwo #przegryw #warszawa
GrimoaldStarszy - Niegdyś paczka czekolad Wawel, dziś tylko jedna tabliczka czokojoko...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 02.05.2026, 10:44:17 via Android
  • 1
@GrimoaldStarszy: nie narzekaj. W Gdańsku dostaniesz 1kg wątpliwej jakości musli i aż dwie czekolady. Z czego w tym musli to jakieś 95% płatki owsiane
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
25.04.2026, 12:41:17
  • 4
#samochody #motoryzacja #opel
nervous_breakdown - #samochody #motoryzacja #opel

źródło: 1000139849

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 25.04.2026, 17:21:45 via Android
  • 1
Miałem 2x omega B, teraz mam Vectra C.
Żadnych większych problemów poza tym co się zużywa. Gdyby był opel w odpowiednich gabarytach, to byłby następny. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 20.04.2026, 10:09:08
  • 3
Co dostajecie za donację? #krwiodawstwo #krew
W #gdansk AŻ musli 1kg i dwie czekolady. Już nawet tego batonika zabrali. Ogólnie dramat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite
Autor
20.04.2026, 10:38:16 via Android
  • 1
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: o ile to jest musli, a nie ze w środku 95% to płatki owsiane
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
26.03.2026, 04:52:23
  • 2
📍 Interpelacja w sprawie remontu ul. Czyżewskiego w Gdańsku

👇

https://www.facebook.com/share/p/14cdjyygdnr/

#gdansk #oliwa #radadzielnicyoliwa
MikSob1985 - 📍 Interpelacja w sprawie remontu ul. Czyżewskiego w Gdańsku

👇

https:...

źródło: 1000121139

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 26.03.2026, 10:49:33 via Android
  • 0
@MikSob1985: Adamowicz?
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 26.03.2026, 16:59:22 via Android
  • 0
@MikSob1985: nikogo innego tam nie widzę ;)
  • Odpowiedz
Smash
Smash
16.03.2026, 14:10:29
  • 8
Mireczki nie zgubił ktoś czasem dźwigu, bo mam tu taki na budowie w Egipcie - zajumany czy może druga młodość na emeryturze? :). Tylko jedna fotka na szybko póki co, bo nie chciałem operatora stresić.

#pracbaza #praca #emigracja #budownictwo #heheszki
Smash - Mireczki nie zgubił ktoś czasem dźwigu, bo mam tu taki na budowie w Egipcie -...

źródło: IMG-20260316-WA0006

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 16.03.2026, 16:06:22 via Android
  • 1
@uplawy_wislane: czyżby muzeum brytyjskie miało zlecenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
07.03.2026, 21:31:02
  • 42
Lamine Yamal, Athletic Bilbao - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/931461a3

#golgif #mecz #fcbarcelona #laliga
Minieri - Lamine Yamal, Athletic Bilbao - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.lin...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 07.03.2026, 22:18:16 via Android
  • 3
@nnbart: z Robenem było dokładnie to samo, ale czy przez to, są gorsi?
  • Odpowiedz
Paniol
Paniol
24.02.2026, 16:58:16
  • 29
Może nie ma się czym chwalić ale po 10 latach od kiedy zacząłem oddawać krew doczekałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #krwiodawstwo
Paniol - Może nie ma się czym chwalić ale po 10 latach od kiedy zacząłem oddawać krew...

źródło: 1000053739

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 24.02.2026, 23:20:25 via Android
  • 4
@OCIEBATON: najlepiej się tym chwalić w kolejce do lekarza
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
10.02.2026, 13:47:24
  • 0
Dzisiaj odbyła się uroczystości odsłonięcia tabliczki z ulicą prof. Marii Janion w Stara Oliwa (odcinek dawnej ulicy Bażyńskiego od Al. Grunwaldzkiej do ul. Wita Stwosza).
Wzięli w niej udział m.in.: władze Uniwersytetu Gdańskiego, Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska, Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak.

#gdansk #oliwa #uniwersytetgdanski
MikSob1985 - Dzisiaj odbyła się uroczystości odsłonięcia tabliczki z ulicą prof. Mari...

źródło: 1000105943

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 10.02.2026, 14:26:27 via Android
  • 2
@MikSob1985: szczęście wypisane na twarzy
  • Odpowiedz
LordDamianus
LordDamianus
01.02.2026, 13:31:08
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 01.02.2026, 15:27:30 via Android
  • 0
@Karl_Cotlet: to jest odnoga motlawy. Jakieś 800m dalej się kończy. Tam woda stoi cały czas, chyba że przepływa jakis statek.
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 01.02.2026, 23:28:10 via Android
  • 0
@Karl_Cotlet: akurat w tym miejscu kończy się możliwość ich pływania. Dalej jest most.
Motlawa ma około 3-4m głębokości.
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
01.02.2026, 13:44:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite 01.02.2026, 15:17:38 via Android
  • 0
@srgs: wszystkie
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 21.01.2026, 19:40:24
  • 5
#krwiodawstwo #krew #czujedobrzeczlowiek

26 miesiąc z przerwy. Odpukać, zdrowie wciąż dopisuje :)
Miesiąc temu hemo ledwo powyżej dopuszczenia, a teraz była możliwość oddania podwójnej porcji. Nie wiem o co chodzi, bo o dietę nie dbam w ogóle
Maglite - #krwiodawstwo #krew #czujedobrzeczlowiek

26 miesiąc z przerwy. Odpukać, zd...

źródło: 1000154040

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

broker
broker
21.01.2026, 21:54:32 via Wypiek
  • 1
@Maglite wow, niezły wynik, ja niestety kibluję aż 4 miesiące z powodu endoskopii.
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 18.01.2026, 11:12:49
  • 32
#pokazkota x2

Lwy pUłnocy. Zdobywcy świata, kur....
Maglite - #pokazkota x2

Lwy pUłnocy. Zdobywcy świata, kur....

źródło: 1000153808

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ultimatebadass
ultimatebadass
18.01.2026, 12:09:33 via Wykop
  • 3
@Maglite: dogrzewanko na słońcu
  • Odpowiedz
ddonik
ddonik
18.01.2026, 15:06:36 via Wykop
  • 1
@Maglite: Ooo jakiś czarny kot na płocie i sowa schowana w tujach !
  • Odpowiedz
Maglite
Maglite 04.01.2026, 10:41:21
  • 24
#pokazkota x2
Maglite - #pokazkota x2

źródło: 1000152874

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maglite
Maglite
Autor
04.01.2026, 10:44:12 via Android
  • 13
@Mega_Smieszek: to są dzikie łajzy i nie wejdą, dlatego im zbudowałem apartament inwestycyjny 0.5m2
  • Odpowiedz

277

Pijany rosyjski kapitan nie wypłynął kontenerowcem z Gdańska

Pokaż treści 18+

Pijany rosyjski kapitan nie wypłynął kontenerowcem z Gdańska

Kapitan kontenerowca pod banderą Antigui i Barbudy, który miał wyruszyć do Estonii miał 2,52 promila.

osiajs
z
rmf24.pl
dodany: 15.12.2025, 14:51:24
  • 21
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    alkohol
  • #
    rosja
Maglite
Maglite 15.12.2025, 16:44:59 via Android
  • 10
To teraz sprawdzą statek, przy okazji nie znajdą innego (trzeźwego) kapitana i będą się bujać ze statkiem przez 8 lat, tak jak z Khatangą 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Lukas

  • Freie Stadt Danzig

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking