Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@naciski: najpierw ci social sprawdzają rekrutrerzy i ZUS, potem święcisz facjatą na fb albo stronie firmy, i jeszcze opisują cię hasłem które niekoniecznie by do głowy przyszło. I potem kwik że nie przyjmują do pracy za kwalifikacje tylko za bycie 7 z 20 wykluczony h grup. Nic do kobiety nie mam, ale ja nie chciałabym tak być użyta
@Goglez: wykluczenie wiekowe 40+ xd. Kiedy ma jeszcze 25 lat w przypadku kobiet do emerytury. W aktualnych czasach jest to wiek średni. Chcieli być na siłę qool ale zabrakło Grażynki koło 60 i wyszło jak wyszło.
Wgl ten cytat Kingi gdzie się od razu definiuje jestem osobą 40+" jest tak sztuczny, że masakra. No krw jak jakaś zaleta albo uposledzenie bo żyła ileś tam lat...
@Goglez: jak to nie trole to ch#$ xD, a co to 40+ juz pracowac nie moze?
Najlepiej wszystkich w wieku 35 na bruk na ulice, bo to stare pomioty ktore juz tylko powinno się utylizowac i do pieca na 3 zdrowaski. Januszerka polaczona z skrajnym nie wiem czym. Bo to w sumie ani skrajni debile z lewej ani z prawej. Mistrzowie w swojej niszowej kategorii "jak sie osmieszyc na fejsie".
Trzeba
@Goglez: Ewidentnie widać, że zdjęcie pobrane z Facebooka a nie robione przez nich, gdyby na mnie trafiło, to te lewackie pomioty nie wypłaciłyby się do końca życia za udostępnienie mojego wizerunku. Nie każdy chce się chwalić, że pracuje jako sprzątaczka.