✨️ Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?
Cześć! Mam pytanie do Warszawiaków, ja to tylko przyjezdny słoik co mieszkał na Bemowie na studiach. Chce kupić mieszkanie 100 metrów +/- i rozważam następujące dzielnice Powiśle, Wilanów, Żoliborz, Mokotów. Mógłby ktoś doradzić gdzie fajnie się mieszka? Budżet z gumy, wymagania to głównie dużo zieleni, jakieś fajne miejsce żeby pobiegać czy wyskoczyć na rower, dostępność sklepów żeby mieć blisko, dojazd do centrum do 25 minut najlepiej.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: A masz 3 miliony PLN, żeby mieszkać na 100 metrach na powiślu?

Jeśli tak, to po prostu postaw chatę w międzylesiu zamiast iść w bloki, jest to obszar administracyjny Warszawy, masz stację kolejową, centrum handlowe i piękne lasy. Za 1,5 miliona kupisz dużą, leśną działkę, za kolejne 1,5 postawisz 250m^2 chaty na poziomie Mike'a Tysona z basenem i potrójnym garażem.

Jeśli koniecznie bloki, to Mokotów jest optymalny pod względem
  • Odpowiedz
Ceetrus i Apsys podjęły współpracę w ramach joint-venture, której celem jest realizacja Wilanów Park – innowacyjnego projektu handlowo-rekreacyjnego w południowej części Warszawy. Na terenie o powierzchni ponad 7 hektarów powstanie centrum z 166 lokalami handlowymi, restauracjami, kinem i przestrzenią rozrywkową. Integralnym elementem projektu będzie publiczny park miejski o powierzchni 2,2 hektara, który stanie się zielonym sercem Wilanowa. Szczegóły tutaj

#warszawa #nieruchomosci #budownictwo #wilanow
Projekt_Inwestor - Ceetrus i Apsys podjęły współpracę w ramach joint-venture, której ...

źródło: 833b90f64e50dffa2d5d9729c1bd5dc8fcefc31b

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest ktoś może w galerii wileńskiej lub okolicy?
Zatrzasnąłem się w kiblu dla niepełnosprawnych na parterze i nie mogę się wydostać od godziny xd pada mi bateria. Jest ktoś w stanie podejść i mi otworzyć? #warszawa #wilanow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onomatopejusz: zamożni to MAJĄ mieszkanie w centrum, ale mieszkają poza. mają domy w grodzisku, magdalence, okolicach Pruszkowa czy Komorowa.. oczywiście uogólniamy ;) ale fakt, Wilanów to dorobkiewicze dość niedawnych lat. Ja tam nic nie mam do Wilanowa, nawet nie chciałbym tam mieszkać bo zwyczajnie nie odpowiadają mi takie osiedla.
  • Odpowiedz
Skradziono dziś przyczepę gastronomiczną należącą do stowarzyszenia prowadzącego świetlicę dla dzieciaków (Serduszko dla Dzieci).

Stała w Warszawie na Wawrze (w Międzylesiu) na rogu Patriotów i Jeżynowej (200 m od PKP Międzylesie). Z------o ją najprawdopodobniej pomiędzy 14:00, a 16:00. Nie ma napisów, loga, ma jednolity ciemny kolor (czarno-szary, jako facet mam problem z kolorami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Model Stopexim-2s21a.

Może ktoś z Was ją widział albo jest szansa, że ma
marian1881 - Skradziono dziś przyczepę gastronomiczną należącą do stowarzyszenia prow...

źródło: Zrzut ekranu 2024-10-29 o 22.07.11

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w #wilanow są jakieś przepustki okresowe dla ludzi spoza miasteczka? Czy trzeba odbijać się przy ochronie I przechodzić dezynfekcje za każdym razem jak się wjeżdża do strefy?

#warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kapitan_Leningrad: mnie najbardziej w takich betonozach rozpyerdala kompletny brak wolnych miejsc parkingowych. To co wstawiłeś to jeszcze pół biedy. Bywałem na osiedlach u znajomych, gdzie były TYLKO miejsca wykupione mieszkańców i 0 miejsc parkingowych dla "przyjezdnych" nazwijmy to. Więc żeby odwiedzić znajomych musiałem parkować np. 800 m od ich mieszkania w jakimś kvrwa błocie xD

Doskonale wypełniona wielohektarowa betonoza napakowana jednokierunkowymi uliczkami i zakazami postojów / parkowania xD

Ktoś serio
  • Odpowiedz
@Kapitan_Leningrad: ale jak jestes mieszkancem i masz wlasne miejsce parkingowe to wiekszosc twoich punktow jest bez sensu. Ten oskariat to raczej na plus - bogaci usmiechnieci mieszkancy, wiekszosc rodzinki z dziecmi, brak patologii.
  • Odpowiedz