tl;dr Byłem ze znajomą w górach i prawie przenocowaliśmy w siedzibie jakiejś sekty

Tak w największym skrócie piszę do osób które może coś na ten temat wiedzą albo są zainteresowane bo google milczy. Ponieważ od dwóch lat nie byłem na dłuższym urlopie postanowiliśmy z dziewczyną pojechać gdzieś za miasto najlepiej w góry padło na okolice Barda wszystko fajnie z jednym szczegółem że pojechaliśmy w sobotę a apartament mieliśmy wzięty od niedzieli -
once-ler - tl;dr Byłem ze znajomą w górach i prawie przenocowaliśmy w siedzibie jakie...

źródło: comment_1626016008dbvGJjkh0Q6npqf6FYBvM6.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 56
Podaj lokalizacje a nie robisz dziwne podchody, akurat już widzę jak pół wykopu się tam zjedzie xD. No chyba że to jakaś #pasta.
  • Odpowiedz
Przez 23 minuty był w stanie śmierci klinicznej - To co ujrzał przeraża!

Do zatrzymania akcji serca miało dojść, gdy Bill Wiese wstał z łóżka w środku nocy, aby napić się wody. Było około godziny trzeciej nad ranem, kiedy Bill nagle poczuł, jak jest wyrywany ze swojego ciała, po czym powędrował długim i ciemnym tunelem prosto do piekła.

#religia #wiara #chrzescijanstwo #ciekawostki #psychologia
m.....8 - Przez 23 minuty był w stanie śmierci klinicznej - To co ujrzał przeraża!

...

źródło: comment_1625947565oB9EDFm1cu508mFKG4jbsj.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bele2000: każdy może sobie takie pierdoły intepretować jak chce i wymyślać nowe historyjki - wszystkie są tyle samo warte. Mogę sobie swoją schizmę zrobić i w mojej teologii będzie to tyle samo warto z w twojej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Człowiek może wierzyć lub nie wierzyć w istnienie Boga. Jeśli wierzy, to traci życie doczesne (na rzecz modlitw i czynienia dobra) i otrzymuje życie wieczne. ... Pascal wywnioskował, że wiara bardziej się opłaca, ponieważ ryzykujemy tylko czas życia, który jest zazwyczaj krótki, a nagrodą może być życie wieczne.


@JamKarzeu2: No, no. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ludzie, którzy znają to założenie i stosują się do niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie rozumiem 10lat temu też były osoby które nie wierzą i nie robili takiej szopki że do kościoła bo muszę się wypisać. Nie szkoda Wam tracić czasu na to całe przedstawienie? Nie lepiej Wam omijać kościół szerokim łukiem?
  • Odpowiedz
Nie szkoda Wam tracić czasu na to całe przedstawienie?


@Adom007: Zawsze warto uregulować takie zobowiązania. Nie chodzi nawet o fakt okazania swoich poglądów przez OPa, co mega szanuję, ale o uniknięcie potencjalnych przykrych konsekwencji w przyszłości; np. u mnie bliska osoba musiała wnieść dodatkową opłatę za studia, bo nie wypisała się w wyznaczonym terminie.
  • Odpowiedz
Wczoraj wieczorem słyszałem dyskusję w windzie. Dwie panie cieszące się z tego, że operacja serca ich koleżanki się powiodła. I w sumie normalna akcja, pomostowanie wieńcowe skomplikowana sprawa, ale przypisywały powodzenie zabiegu swoim modlitwom za koleżankę i "dzięki Bogu" nie było związkiem frazeologicznym, ale stwierdzeniem stanu faktycznego.

I tutaj pytanie do pracowników słynnej służby zdrowia. Jak zapatrujecie się na takie opinie? Gdybym był kardiologiem i po operacji usłyszał, że udała się dzięki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ankieta skierowana do ateistów.
#ateizm #katolicyzm #wiara #2137

Czy wypisałeś się z Kościoła Katolickiego? (akt apostazji)

  • Tak, już to zrobiłem 4.4% (64)
  • Nie, jeszcze tego nie zrobiłem, ale planuję. 37.9% (554)
  • Nie, i nie zamierzam tego robić. 57.7% (843)

Oddanych głosów: 1461

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To tego obowiązku nie było od dawna? Pamiętam, że kilka lat temu jakoś na początku w technikum musiałem wybrać religię albo etykę


@Viscop: nie było, robili was w huya
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak widać część kościołów z rigczem.

Katolicki w Polsce się w końcu ogarnął i wyszło jakieś oficjalne stanowisko w sprawie szczepień? Bo ja tylko pamiętam bełkotanie o szczepionce z płodów, oraz to że niektórzy księża sami w kościołach zachęcali.
Nie ma chyba jednak oficjalnego stanowiska KK?

#szczepienia #kosciol #wiara #koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach