Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#depilacja laserem Lumenis LightSheer DESIRE. Ktoś próbował i może podzielić się opinią ? Szukam jakiegoś sprawdzonego sprzętu aby pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. #depilacjalaserowa #uroda #rozowepaski
- 0
@nietoperze20 ale permanentnie zmniejsza gęstość i częstotliwośc odrastania czy trzeba powtarzać do końca życia zabiegi ?
@wisniowa211: trzeba powtarzać do końca życia. To z jaką częstotliwością zależy od okolicy poddanej epilacji. Największym przekłamaniem branży beauty jest tow, że depilacja laserowa eliminuje owłosienie do końca życia. Prawda jest taka, że większość włosków odrośnie po 1 - 1.5 miesiąca od ostatniego zabiegu.
Czy ktoś ma tak jak ja ja nadwrażliwość na słońce w kwestii opalania? Mam jakieś głupie predyspozycje na zjaranie sobie ciała. Polecacie jakiś krem?
#wakacje #podroze #uroda #plazaboners
#wakacje #podroze #uroda #plazaboners
- 1
@colod: Nie jestem
@Mega_Smieszek też zawsze byłem szybko czerwony jak burak jak tylko wyszedłem na słońce przez co unikałem go i całe lato chodziłem biały jak piekarz. Ale dwa lata temu za wziąłem się i postanowiłem się opalić - trzeba stopniowo jak tylko słońce będzie silniejsze tak od maja codziennie po godzinie się opalać, bez żadnych filtrów. Po dwóch miesiącach byłem jak egipski książę
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Chodtok chopie żuj chociaż goździki
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#rozowepaski #uroda #kosmetyki
czy firma skin79 jest cokolwiek warta? Chodzi mi głównie o płatki pod oczy
czy firma skin79 jest cokolwiek warta? Chodzi mi głównie o płatki pod oczy
#uroda witam wszystkich mam pytanie do szanownych pań,planuje żonie kupić masażer na podczerwień tylko za cholerę nie wiem jaki,im więcej czytam tym mniej wiem,może któraś z pań używa i poleciła by coś,dziękuję.pozdrawiam.
jeżeli będzie mi dane przedłużyć gatunek, to zdecyduję się na potomstwo tylko z kobietą typu Alica Schmidt. To proste, zależy mi żeby krew została niezmieszana - sam mam niebieskie oczy, blond może ciemniejszy, więc jak się by udało uzyskać jeszcze jaśniejszy u dziecka tym lepiej.
Może latynoski czy azjatki mają to coś, ale przy zakładaniu rodziny muszę postawić na aryjski wygląd i urodę.
Dlatego jak będę mógł to dołożę starań by Polska odbijała w
Może latynoski czy azjatki mają to coś, ale przy zakładaniu rodziny muszę postawić na aryjski wygląd i urodę.
Dlatego jak będę mógł to dołożę starań by Polska odbijała w
źródło: temp_file8357158812732726634
Pobierz@Rzewliwy_wykolejeniec W Norwegii jest jakaś dziwna moda u tych blondynek. Każda jakby na solarium chodziła. Zdecydowanie lepiej wyglądają blondynki, jak są blade (te naturalne)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziewczyna ma obsesję na punkcie urody. Czy ona jest narcyzem? Rozumiem, że prawie każdej kobiecie zależy na urodzie, lecz dziewczyna przekracza granice.
Opiszę kilka krzywych akcji, które odstawiła:
- zadaje się tylko z kobietami, które uważa za brzydsze od siebie,
- potrzebuje ciągłej adoracji od wszystkich, jeżeli ktoś nie zachwyca się jej urodą, potrafi zmieszać taką osobę z błotem,
- j.w. dotyczy to również kobiet, które uważa za
Dziewczyna ma obsesję na punkcie urody. Czy ona jest narcyzem? Rozumiem, że prawie każdej kobiecie zależy na urodzie, lecz dziewczyna przekracza granice.
Opiszę kilka krzywych akcji, które odstawiła:
- zadaje się tylko z kobietami, które uważa za brzydsze od siebie,
- potrzebuje ciągłej adoracji od wszystkich, jeżeli ktoś nie zachwyca się jej urodą, potrafi zmieszać taką osobę z błotem,
- j.w. dotyczy to również kobiet, które uważa za
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: Typowy przykład narcyzki, pewnie chodzi na różne siłownie, flirtuje ze wszystkimi typami, ogólnie one się karmią strasznie atencją, musza mieć cały czas paliwo i ludzi traktują jak baterie. No co ja moge powiedzieć tylko najsilniejsi potrafią z taką wytrzymać, mają tez plusy, zawsze posprżątane, zajebiście gotują, są mega troskliwe i dbają, no bo należysz do nich i jesteś ich przedmiotem, no ale jednak utrzymają kontakt z byłymi, flirtują, duża
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na to, że stopy jebią.
Ja mam taką "fizjologię", że mój pot ma dość mocny zapach i tu mówię szczególnie o pachach, jedynie antiperspirant pomaga, żadne kulki. A do tego jeśli bym ubrał rękawiczki (szczególnie piłkarskie), skarpetki (i włożył nogę do buta) to mi się bardzo ręce/stopy spocą. Automatycznie jak odcinam przepływ powietrza do ręki/stopy to się poci.
I teraz wiadomo, że
Zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na to, że stopy jebią.
Ja mam taką "fizjologię", że mój pot ma dość mocny zapach i tu mówię szczególnie o pachach, jedynie antiperspirant pomaga, żadne kulki. A do tego jeśli bym ubrał rękawiczki (szczególnie piłkarskie), skarpetki (i włożył nogę do buta) to mi się bardzo ręce/stopy spocą. Automatycznie jak odcinam przepływ powietrza do ręki/stopy to się poci.
I teraz wiadomo, że
Czy stopy powinny mieć "nieprzyjemne zapach"?
- Tak (moje mają) 12.5% (7)
- Nie (moje mają) 16.1% (9)
- Tak (moje nie mają) 10.7% (6)
- Nie (moje nie mają) 60.7% (34)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lukiak: A myślałeś kiedyś nad tym, że to nie tylko kwestia wizualna? Ja mam np. niesymetrycznosc ze względu na problemy przy porodzie. Między innymi słabszy wzrok w jednym oku itd. Jeśli też masz dodatkowe problemy z tą stroną to zacząłbym od dobrego researchu i neurologii
- 1
@Kekoludek ja nie mam żadnych problemów ze wzrokiem ani z niczym innym. Nie odczuwam niczego, po prostu wadzi mi kwestia wizualna.
- 25
Coraz częściej widzę, że dziewczynom nie podobają się brody. Bekę mam z facetów którzy poszli w brodę aby dodać sobie męskości - facet z brodą to zazwyczaj laluś ze z------m charakterem, charakteryzujący się hmmm sam nie wiem na co? Drwala? Twardziela? Myśliciela? Hahaha hahaha hahaha
#takaprawda #broda #uroda #logikaniebieskichpaskow
#takaprawda #broda #uroda #logikaniebieskichpaskow
@LubianyTyp co, nie rośnie?
źródło: EeSAH0yXoAU70LY
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LadnyChlopczyk: Jeśli chodzi o cerę to pewniewstrzykiwanie jakichś koktajlów witaminowych typu kolagen, mezoterapie, witaminy c, no i botoxy w celu niwelowania zmarszczek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
Ludzie o NIEZWYKŁYM wyglądzie, którzy są jedni na milion!

Niektórzy ludzie są tak unikalni i wyjątkowi, że aż trudno przejść obok nich obojętnie. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka takich niesamowitych osób. Zapraszam do oglądania.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@KingaM: ja mam beke ze Roxana wegiel juz sobie usta zrobila, a jakby nie patrzec niedawno 18 lat skonczyla
konto usunięte via Wykop
- 3
@KingaM: W sumie co jest nie tak z typiarą ze zdjęć które wstawiłeś? nie wygląda jakby na siłę ratowała swoją urodę jakimiś zabiegami tylko zwyczajnie się już trochę zestarzała, przytyła i se włosy ścieła xD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zdrowie #dieta #uroda #kosmetyki #medycyna #fitnes #mikrokoksy
Czy wam też te zasuszone fit kobiety wyglądają na o owiele starsze niż są? np. taka A.L ma 35 lat a wygląda jakby miała z 40-50, za to te wszystkie "podlane" kobiety wyglądają o wiele młodziej, pomimo tego że są większe i grubsze to jednak bije od
#zdrowie #dieta #uroda #kosmetyki #medycyna #fitnes #mikrokoksy
Czy wam też te zasuszone fit kobiety wyglądają na o owiele starsze niż są? np. taka A.L ma 35 lat a wygląda jakby miała z 40-50, za to te wszystkie "podlane" kobiety wyglądają o wiele młodziej, pomimo tego że są większe i grubsze to jednak bije od
- 0
Anonim (nie OP): @Pandillero:
Jak ktoś jest genetycznie szczupły to tego tak nie widać, ale jak ktoś genetycznie był taki okrągły i na siłę się tak zasuszył to wtedy chyba wygląda to najgorzej, te wszystkie kobiety i faceci na ciągłej diecie wyglądają jakby mieli z 50-60 lat, jakby ktoś z nich wysssał życie
────────────────
Jak ktoś jest genetycznie szczupły to tego tak nie widać, ale jak ktoś genetycznie był taki okrągły i na siłę się tak zasuszył to wtedy chyba wygląda to najgorzej, te wszystkie kobiety i faceci na ciągłej diecie wyglądają jakby mieli z 50-60 lat, jakby ktoś z nich wysssał życie
────────────────
- 0
Anonim (nie OP): Plujesz jadem a nie wiesz jak wyglądają kobiety koło 50. Fakt, A.L. przez niski body fat jest trochę żylasta i wygląda na kilka lat więcej niż ma, ale na pewno nie 50, nawet nie 45.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
- 0
Wie ktoś czy w Hebe można jakoś anulować zamówienie w którym wybrałem opcję płatności przy odbiorze w domu?
#pytanie #hebe #kosmetyki #pielegnacja #rozowepaski #zakupy #kiciochpyta #uroda
#pytanie #hebe #kosmetyki #pielegnacja #rozowepaski #zakupy #kiciochpyta #uroda























#fryzjer #uroda #kosmetyki #kosmetykinaturalne #wlosy #pytaniedoeksperta
źródło: 1000010949
Pobierz