Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hahaha jesteśmy w domku nad wodą na wakacjach ze znajomkami i zrobiłem koleżance psikusa wziąłem jej telefon i napisałem smsa do jej mamy "DAWAJ GORZOŁ" Xdddddddddddddddddddddddddddddddddddd
#truestory #heheszki #humorobrazkowy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed Państwem młoda obiecująca fińska kapela grająca symfoniczny-post-apokaliptyczny-grindcorowo-reniferowy-anty-chrześcijańsko-pogański-skandynawski METAL.
Iskander Kebab, bo o nim mowa, a raczej Impaled Rektum tzn. w wolnym tłumaczeniu: "Pal W Dupie" zyskał popularność po skandalach wywołanych na norweskim festiwalu metalowym m.in. po zbeszczeszczeniu zwłok przy publiczności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #muzyka #ciekawostki

cicho_podziemny - Przed Państwem młoda obiecująca fińska kapela grająca symfoniczny-p...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanuję #lidl za aplikację mobilna. Piękny widok jak o 7:00 baba kupuje 6 maseł i dostaje palpitacji przy kasie, kiedy okazuje się, że do obniżki potrzebna jest aplikacja (sytuacja sprzed kilku dni). To chociaż troche powstrzymuje te stare babska od wykupywania wszystkiego 10 minut po otwarciu sklepu.
#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Przypomniala mi sie sprzeczka (wlasciwie sroga klotnia) z ojcem, mialem jakies 15 lat, w ktorej po kilku zdaniach ryknal do mnie "Jak sie do mmie zwracasz?! Nie jestem twoik kolega", na co ja odpowiedzialem "To zwracaj sie do mnie z nalezytym szacunkiem", co prawda zarobilem w pysk, ale do dzisiaj z tego kisne z bratem xD
#rodzice #truestory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To zwracaj sie do mnie z nalezytym szacunkiem", co prawda zarobilem w pysk, ale do dzisiaj z tego kisne z bratem xD


@w__w: XDD To samo matce odpowiedziałem kiedyś i reakcja była taka sama XDDD
  • Odpowiedz
Na stoczni z moim kolegą pracował pewien koleś. Wiecie być może, jak wygląda stoczniowe życie i typowy stoczniowiec w wieku poprodukcyjnym. Wystarczy wsiąść w dowolny gdański tramwaj przed godziną 5:00 rano, aby przenieść się w czasy lat 70'. Czas dla tych ludzi zatrzymał się pół dekady temu. Wszyscy mają podobne kurtki, koniecznie neseser/skórzaną torbę na ramię. Każdy ma wąsa żółtego od jarania szlugów, gdzieniegdzie przebija siwizna - także na głowie.

No więc ten
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozmowa z moim 5 letnim siostrzeńcem - fanem Batmana i Spidermana.
[Ja]: a co trzeba zrobić żeby zostać Spidermanem?
[Młody]: pająk musi cię ugryźć.
[Ja]: a co by było jakby ugryzł cię nietoperz?


#truestory #dzieci #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zajebiście, zamknęli mnie w #kfc XD Jestem ostatnim klientem z 22:59 i innych juz nie wpuszczają. Ludzie patrzą zza drzwi i zazdroszczą jak ja i jakies dwa wieśki co tu już siedziały wcześniej jemy hot wingsy i fryteczki.
Te spojrzenia... boję się, że ktoś się zaczai z zawiści za rogiem i wyrwie ostatnią dolewkę wziętą na wynos.
Tylko jak stąd wyjść?

#heheszki #truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach