Wpis z mikrobloga

Jakim trza być dzbanem żeby strzelać do jadącego pociągu z wiatrówki czy tam innego ASG. Bo raczej rzucony kamień to nie był.
Jadę wczoraj z domu na studia pociągiem, siedzę oparty głową o szybę a tu nagle bach! za mostkiem na Drwęcy gdzie stało kilkoro ludzi. Huk i dziura w szybie następnej od tej przy której ja siedzialem. Ludzie pouciekali na inne miejsca i wezwano konduktora. Zatrzymanie pociągu. Przyjazd policji. Mam nadzieję że złapią dekla lub deklów.

Pociąg Sierpc-Toruń, zdarzenie miało miejsce w pobliżu miejscowości Lubicz.

A oto szyba:

#bekazpodludzi #pkp #bandyci #gorzkiezale #kolej #wandalizm #truestory
Pobierz
źródło: comment_jpdGq3PAFSDrSF6oVYwWnYCAxclLXIqe.jpg
  • 21
@papaj_21_37: tego pecha ten gagatek miał że policja była w pociagu niemal natychmiast (bo mieli interwencję we wsi w której się zatrzymaliśmy) zaraz wezwali więcej radiowozów i pojechali na ten most co ci bandyci tam siedzieli. Niestety, moze i tak zdążyło bydło uciec.
@wujeklistonosza: jak ktoś strzela to policja traktuje to priorytetowo (podobno). I z tego co pamiętam, można posiedzieć za to parę ładnych latek, strzelanie z wiatrówki nawet do ludzi to poważny temat w kk. Tym bardziej, że nigdy nie wiadomo z czego padł strzał.
@smk666: No nie wiem. Miałem kiedyś shotguna ASG, którym właśnie do butelek po piwie strzelałem metalowymi kulkami. Przy strzale z 2m kulki przelatywały na wylot, nieraz nie rozbijając butelki, tylko zostawiając dwa wybite otwory. To był tani szmelc, ale mocny.
@DyG121:

Miałem kiedyś shotguna ASG

Pamiętam to, nie wiem czy teraz są jeszcze w sprzedaży ale były lata temu takie shotguny za nieduże pieniądze, które biły mocą nawet tuningowane elektryki.

Przy strzale z 2m kulki przelatywały na wylot, nieraz nie rozbijając butelki

No właśnie z 2m. Z 15m i więcej nawet ten turbo shotgun nie zrobiłby wrażenia na butelce. Airsoftowe kulki są bardzo lekkie i szybko tracą energię w locie. Wystrzelona
Pobierz
źródło: comment_P0mir0HvZSVXgYlSppc88spHMTzLLElk.jpg