Idę sb do sklepu i mame mówi WEŹ SIATKE! a ja mówię NIE WEZMĘ TEGO BO TA SIATKA LEŻY TU Z 10 LAT I KUPIE ZA 20 GROSZY W SKLEPIE a ona BIERZ TĄ SIATKĘ CO BĘDZIESZ PRZEPŁACAŁ! a ja takie EH i zaczynam uciekać a ona WRACAJ TU I BIRZ TĄ SIATKĘ! i goni mnie do drzwi a ja je szybko zamykam i idę sb spokojnie do sklepu

#polskiedomy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze, że jeżeli badania wykażą jakieś szkodliwe substancje to ubezpieczyciel umyje ręce i pobyt w szpitalu na koszt własny.


@TestYrMind: pierwszy raz słyszę, skąd wziąłeś takie rewelacje? Opowiadają wam takie bzdury w uitzendbeurau, żebyście nie ćpali xD? No chyba, że w ogóle jeszcze nie zdążyli go zarejestrować w firmie ubezpieczeniowej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin: co tam w tym Williams się dzieje to nie mam pojęcia. Tam nawet gdyby wrócił Neway chyba by nic nie zadziałał.

Czemu tak myślę? Paddy w latach 90tych był współtwórca sukcesu Williams, w latach 2000 McLarena a tuż po erze Redbulla w latach współczesnych mercedesa. Nie wierzę, że zapomniał jak się pracuje i jak tworzy sukces.
Przypuszczam, że analogicznie gdyby Elon Musk poszedł pracować do urzędu skarbowego lub zus
  • Odpowiedz
Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, które powodują, że normalni ludzi mają wiecznie problemy z dostaniem się na miejsce w określonym czasie
- zwiększają zanieczyszczenie środowiska
- są egoistami
- są ograniczeni intelektualnie

Jak
Nirin - Kierowcy samochodów w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- produkują korki, któ...

źródło: comment_ub7fDg99eqrV2fXoYfnkndnFGpI8JRBZ.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Przejeżdża pewna dziewczyna na rowerze koło mojego domu.
2. Patrzy się na mnie.
3. Jedzie z powrotem i wnet w krzakach ląduje.
4. Po chyba jakiś 2 tygodniach trafiasz na jej profil na #instagram
5. Wysyłasz wiadomość z pytaniem "czy to ona?"
6. Przez ponad tydzień cisza.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszłam dziś do okolicznej piekarni po raz pierwszy od bardzo dawna. Pani spytała jak zwykle "razowy?" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tym razem przyszłam po chałkę i powiedziałam przy okazji że ostatnio nie bywam bo sama robię chleb - trochę posmutniała ()
#bojowkapiekarska #truestory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu @kingsomuch pod tagiem #ciastazsercem pisał o swojej chorobie i zbieraniu funduszy na leczenie. Zamiast prosić o datki na zbiórce, zaoferował pieczenie ciast i obiadów. Fajna inicjatywa, co nie?
Dla mnie na tyle fajna, że postanowiłam pomóc, mimo że rzadko robię to w ciemno, no ale - chłopak jest z Krakowa, w którym bywam 2-3 razy do roku, ktoś tam za niego poręczył, razem ze mną zdecydowało się
matra - Jakiś czas temu @kingsomuch pod tagiem #ciastazsercem pisał o swojej chorobie...

źródło: comment_ExNiEzVdj4cT5Dt1Og8tlvByw3KC6KFg.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak pisała @matra, też należę grupy osób oszukanych przez @kingsomuch. Minęło wiele miesięcy i ani pierogów, ani pieniędzy. Twierdził, że przelew poszedł. Przejrzałem całe konto i pustki (numer podałem prawidłowy).
  • Odpowiedz