@smokzabojcaludzi: ja tam tirem latam, kolejka idzie do jednego pasa, lewy idzie zawsze szybciej najdłużej to może 20 min stałem, ale zdarzają sie sytuacje że Hansy każą każdemu pokazywać dowód, albo zaglądają latarka do kabiny to może być nawet i godzina stania
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: rebranded here.
Jak zaczęło padać IT to poszedłem na tira. Generalnie start gorszy niż być junirem w IT. Janusze ruchają cię na każdym kroku i potem musisz walczyć o kasę, ale jak jesteś po IT to znaczy że masz powyżej 5iq to nie dasz się wyruchać ewntualnie jakieś grosze że nie będzie ci się chciało - tylko najgorsze jest to szarpanie się o swoje.
Jak przeżyjesz polskich januszy to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 962
@nieudacznikkk: zawsze mnie to zastanawiało: jak w takim tirze zepsują się hamulce, to i tak jedziecie dalej, bo nie macie warunków do naprawy, a trzeba dowieźć parówki do sklepów?
  • Odpowiedz