#anonimowemirkowyznania
#it #testowanieoprogramowania
Mam pewną zagwostkę. Rok temu, zaraz po studiach przyjąłem się jako junior tester w dużej korporacji. Na początku było ciężko ale później się dość dobrze wdrożyłem. W zespole nie odróżniam mojej pracy od pracy regulara. Po pół roku dostałem 1000 zł brutto podwyżki, do 6500PLN brutto. Teraz minął rok i menago nawet nie wspomniał o jakichkolwiek pieniądzach. Sam tego tematu nie poruszyłem bo nie
#it #testowanieoprogramowania
Mam pewną zagwostkę. Rok temu, zaraz po studiach przyjąłem się jako junior tester w dużej korporacji. Na początku było ciężko ale później się dość dobrze wdrożyłem. W zespole nie odróżniam mojej pracy od pracy regulara. Po pół roku dostałem 1000 zł brutto podwyżki, do 6500PLN brutto. Teraz minął rok i menago nawet nie wspomniał o jakichkolwiek pieniądzach. Sam tego tematu nie poruszyłem bo nie





























#testowanieoprogramowania
źródło: comment_1662966828smgmOIuPWErZM5mh5gJP9o.jpg
Pobierz