Mój znajomy ponad 10lat temu pracował w jakimś banku który się specjalizował w obsłudze lekarzy itp. Pamiętam jak mi opowiadał różne historie o klientach których obsługiwał - podobno pewnego razu miał jakąś lekarz co chciała wziąć jakiś kredyt na 50k na jakieś tam zakupy czy coś - on jej już wypełnia wniosek i pyta na jakie konto będzie chciała gotówkę i pyta czy na te konto gdzie ma 100k - a ona
@PossessedPriest: do mnie na początku 2000 roku zadzwonił gosc chciał kupić mieszkanie.Mialem mieszkanie na sprzedaż 80 metrów w nowym budownictwie za 200000 zł.przyjechal z torba pełna pieniedzy od razu bez gadania dla córki kupować.Oczywiscie lekarz.
@Agresywna_Szyba: Mi się wydaje, że oni już dawno nie są ze sobą, ale nie biorą rozwodu bo Robertowi szkoda oddawać połowę swojego majątku + wizerunkowo może ucierpieć (przynajmniej tak myśli pewnie). Obstawiam, że jak będzie szedł na "emeryturę" za kilka lat to weźmie z nią rozwód xD
Prokuratura Regionalna w Warszawie weryfikuje medialne doniesienia dotyczące firmy ZEN.COM. Ludzie są oburzeni, ale chodzi o rzekomą współpracę z nielegalnymi kasynami.
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tej kasy na kilka fundacji. Przekazanie takiej góry pieniędzy jednej fundacji nie jest rozsądne. Tym można obdzielić spokojnie kilka sprawdzonych miejsc, gdzie też są ludzie potrzebujący pomocy. #latwogang
@Ekspert_z_NASA: Wiadomo, że to kiepski pomysł aby 1 fundacja, to dostała, ale nikt się nie spodziewał takiej sumy - oni liczyli na max 1mln xD W trakcie jakby zaczęli zmieniać zasady i mówić, że wpłacą jednak tam i tam, to trochę ludzie by się oburzyli bo wpłacali na ten 1 cel xD
#latwogang Widziałem kiedyś streama z tym Bedoesem i tak samo się zachowywał - wiec raczej taki już jest. Widać, że już chłopacy bez spiny i celów chcą to dokończyć, więc już nie ma sensu na sile pchać jakieś inne mordy na streama, tym bardziej, że miało to się skończyć o 16. Zrobili robotę i tyle, nie ma co wymagać aby do ostatniej godziny było jakieś show.
@goblineq: Obstawiam, że nikt tam nie planował takiej sumy i finału, dlatego przez weekend była taka kiepska organizacja bo nie planowali tylu gości i takiego rozgłosu xD Siedzą i czekają na koniec xD to nie WOŚP które ma wszystko zorganizowane i wielki finał.
#latwogang Czy ja mam wrażenie czy oni tego strażaka olewają bo nie influ? Gościu wpadł z pełnym osprzętem - pewnie tam stał na tym korytarzu z 1-2h, a oni nawet nie zaproponowali mu aby usiadł xD Siedzi sobie typiara co po 2h stwierdziła, ze jednak nie robi tatuażu... Sam strażak ledwo powiedział kilka słów a oni zmieniają temat i wołają innych bezużytecznych influ aby śpiewali xDD
@goblineq: Nie ma organizacji i kogoś kto by dbał o kontent. Jak wpadł Gola, to mogli go na dłużej zatrzymać i z Druidem jakoś zainicjować rozmowę - trochę kontentu by było pewnie.
#latwogang Ja p------e, wpadła typiara męczy bułę 2h, że zrobi tatuaż jak ludzie wpłacą ileś mln a teraz się wycofuje xD A tutaj wpada wicemistrz olimpijski, oddaje swój medal i goli się bez żadnego celu xDD Jeszcze aby ta typiara serio była jakimś sportowcem xDD
@heremorie: Wpada wicemistrz olimpijski, daje swój medal i goli się bez żadnych celów xD A jakieś randomy meczą dupę od 2h i wymyślają sobie jakieś cele, że na ileś milionów zgolą głowę xDD
#latwogang J----e atencjuszki, widzą, że są nowi goście i zamiast pójść na bok i się schować, to j----e się jeszcze bardziej pchają do tej kamery... Jeszcze ta sąsiadka co na psy dzwoniła, ale zobaczyła, ze jest głośno na całą Polskie o tej akcji, to nagle wpada się golić xDDD
Warto też dodać jak to wszystko się odbywało, bo najpierw pomówili prezesa Lotosu o wałki i w ten sposób go ściągnęli ze stołka i wywalili prawie cały zarząd xD Po kilku latach ten był prezes wygrał w sądzie i okazało się "że jednak nie robił wałków", ale w sumie już nie ma do czego wracać. A też został w ten sposób zdjęty ze stołka bo nie popierał tego co obecna wtedy partia
PRACA W MROZIE, ZWOLNIENIE ZA ZUPKĘ. WALKA PRACOWNIKÓW Z DINO. Skandaliczne traktowanie rodzin. Obrzydliwy koszt majątku "najbogatszego Polaka" o którym nic nie wiemy
U mnie na obrzeżach miasta jakoś rok temu zaczęli budować dino - nowy budynek. Jak go otworzyli, to z ciekawości po 2-3miesiącach tam poszedłem i jak wszedłem, to jakbym cofnął się w czasie o 20-30lat xDD Masakra, nowy sklep a wyposażenie jak z jakiegoś społem sprzed 30lat - nawet nie wiem czy te regały nie były już używane. Straszne wtf miałem, bo spodziewałem się czegoś w pokroju biedronki a tutaj taki wehikuł
Aplikacja pozwalała na złożenie zamówienia i anulowanie go. Po anulowaniu użytkownikowi naliczały się punkty lojalnościowe o równowartości kwoty zamówienia. Punkty mogły być wykorzystywane do opłacenia kolejnych zamówień.
@kthxb: To jest Polska, gościu co zgłosił kilka lat temu podobną lukę w poczcie wp - następnego dnia miał nalot policji i zabrali mu cały sprzęt xD A takie google za takiego buga by zapłaciło 100k dolarów i w rękę ucałowało.
@Lolenson1888: Już widzę ten wałek, że wygrywa "przetarg" na stworzenie tej apki jakiś Comarch za 3-4mld złoty i 2 praktykantów na szybko składa ulepa xD Albo wygrywa firma krzak która powstała kilka dni przed przetargiem i też zgarnia 3-4mld - wychodzi apka zrobiona przez 2 praktykantów która jest dziurawa i po kilku mies kolejna afera, że wszystkie dane z tej apki wyciekły bo nie było żadnych zabezpieczeń xD