Wpis z mikrobloga

@itakniktniezapamieta: @mateopoznan: serio wierzycie, że z tym mBankiem to była wtopa? Ludzie dostali na telefony życzenia miłego dnia, 15 minut później marketing banku miał gotowe grafiki i praktycznie całą kampanię do wrzucenia na FB. No i przez kilka dni wokół całej "wtopy" powstał niezły szum medialny. Przecież mBank musiałby wydać kilka baniek na taką promocję, jaką wtedy za darmo dostali od (prawie) wszystkich mediów w Polsce.
#!$%@? ja smieszkuje na produkcji i czasem w opisach puszczam jakieś #!$%@? komentarze.


@GajuPrzegryw: no tak se myśle właśnie xD

musi używać aplikacji biedronki, żeby łapać najgorsze odpady mięsne i inne produkty #!$%@? jakości bo go nie stać XD


@Anon2139: dawaj, gdzie obecnie masz "market premium" po zamknięciu piotra i pawła i innych tego typu sklepów? Na targ mam jechać? Lidl i carrefour to taka sama loteria jakościowa co biedronka.
@Anon2139: Tutaj cię zaskoczę. Nie będę jeździł po mieście w poszukiwaniu mięsa premium i ryżu premium. Bo uwaga. Mam biedronkę 300m od bloku. Nie opłaca mi się marnować i czasu i pieniędzy.

I uwierz sam nie lubię tam robić zakupów wole Lidla. Ale co dwa dni wsiadać w samochód by się tłuc w korkach w Wwa to średnie wyjście.

Zreszta na #!$%@? ja się bezbecji tłumacze ( ͡° ͜ʖ