Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@529Mamo: nie koniec, czytać nie umiesz. Czad to cudowny mój mężczyzna z kwadratową szczęka, której tobie brak
konto usunięte via Android
- 1
@PrzegrywkazTindera XDDD eh, ładnie, krótko z wykopkami
pierwszy wpis tutaj, który mnie rozbawił
pierwszy wpis tutaj, który mnie rozbawił
Wczoraj był śnieg, wcześniej słońce. Dla przykładu to bez znaczenia. Z okna mam widok na blokowisko kojarzące mi się z latami dzieciństwa a także okresu nastoletniego.
Widok paru bloków i marketu obok wywołuje we mnie konkretne emocje. To jednocześnie bolesne jak i przyjemne. Myślami mogę uciec do czasów w których byłem względnie bezpieczny. Gdy miałem swoje miejsce, choć daleko mu było do ideału. Mimo życia w ciągłym lęku, teraz widzę że miałem też
Widok paru bloków i marketu obok wywołuje we mnie konkretne emocje. To jednocześnie bolesne jak i przyjemne. Myślami mogę uciec do czasów w których byłem względnie bezpieczny. Gdy miałem swoje miejsce, choć daleko mu było do ideału. Mimo życia w ciągłym lęku, teraz widzę że miałem też
źródło: comment_1607090546oviMp4GoYZWPQXaEI3SvIg.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Stąd taki relikt jak "separacja".
Zanim się powie "do widzenia" już na zawsze, warto pojechać w dżunglę. Przestać się kontaktować i zobaczyć czy po 2 - 3 - 5 - 10 - 30 dniach wrócą ciepłe myśli - jeśli nie, to rozejść się po takiej separacji będzie już łatwo bo wrócisz bez uczuć.
Zanim się powie "do widzenia" już na zawsze, warto pojechać w dżunglę. Przestać się kontaktować i zobaczyć czy po 2 - 3 - 5 - 10 - 30 dniach wrócą ciepłe myśli - jeśli nie, to rozejść się po takiej separacji będzie już łatwo bo wrócisz bez uczuć.
@ChickenDriver: Teraz to już po ptokach. Tak naprawdę opowi zostaje tylko terapia albo czas, w końcu kogoś pozna kogo pokocha w taki sam sposób i to będzie lekarstwem.
Nostalgia. Plusujesz? Plusujesz!
Były czasy, teraz nie ma czasów, sentymentalne seriale, które się oglądało przed pójściem do szkoły, albo od razu po powrocie. Coś tajemniczego. Nie wiem do czego porównać tamte seriale, miały w sobie to coś. Miło się wspomina. Kiedyś po wielu latach obejrzałem ponownie #sagala, miło, ale trochę czar prysł. Mimo wszystko, polecam, ten jakże piękny powrót do przeszłości. #sagala #wow #nostalgia
Były czasy, teraz nie ma czasów, sentymentalne seriale, które się oglądało przed pójściem do szkoły, albo od razu po powrocie. Coś tajemniczego. Nie wiem do czego porównać tamte seriale, miały w sobie to coś. Miło się wspomina. Kiedyś po wielu latach obejrzałem ponownie #sagala, miło, ale trochę czar prysł. Mimo wszystko, polecam, ten jakże piękny powrót do przeszłości. #sagala #wow #nostalgia
źródło: comment_1606025466vvEUJYwtZiancvYFrlY5mj.jpg
Pobierz- 176
- 179
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Utknąłem w związku z osobą, której nie kocham, a to wszystko przez nieporadzenie sobie z tęsknotą za byłą.
Jestem egoistą, jestem z nią bo nie lubię być sam. Byłem w paroletnim związku, rozpadł się, 3 lata temu się rozstaliśmy. Rok temu poznałem inną dziewczynę, na początku może coś tam do niej czułem, ale uczucie do byłej wygrywało za każdym razem. Zasypiam obok niej myśląc o byłej.
Żyję normalnie, bo żyć
Utknąłem w związku z osobą, której nie kocham, a to wszystko przez nieporadzenie sobie z tęsknotą za byłą.
Jestem egoistą, jestem z nią bo nie lubię być sam. Byłem w paroletnim związku, rozpadł się, 3 lata temu się rozstaliśmy. Rok temu poznałem inną dziewczynę, na początku może coś tam do niej czułem, ale uczucie do byłej wygrywało za każdym razem. Zasypiam obok niej myśląc o byłej.
Żyję normalnie, bo żyć
@AnonimoweMirkoWyznania: To przestań ją blokować typie xD Niech znajdzie prawdziwą miłość
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego jak prawdziwa miłość
A na pewno nie zdarza się tylko raz. Przesadnie romantyzujesz. Po 3 latach tak rozpamiętywać byłą, będąc już w innym związku to już kwalifikuje się na terapię.
A na pewno nie zdarza się tylko raz. Przesadnie romantyzujesz. Po 3 latach tak rozpamiętywać byłą, będąc już w innym związku to już kwalifikuje się na terapię.
Tesknie za moim #niebieskipasek. Zobaczymy się dopiero za 5 dni, a ja już usycham. Co ta #milosc robi z ludźmi?
#zwiazki #rozowepaski #tesknota #jakzyc
#zwiazki #rozowepaski #tesknota #jakzyc
konto usunięte via Android
- 4
konto usunięte via Android
- 1
@Filareta Ja też, Mirku. Ale skoro my nie możemy się cieszyć własnym szczęściem, to niech przynajmniej oni cieszą się swoim...
Od tygodnia piłuje #quebonafide ft #dariazawialow i ich #bubbletea
Quebonafide - Bubbletea
Coś pięknego. Cały tekst to zloto, a Daria tylko je pokreśla.
Czuje mega melancholie. Aż żal, że to co było już nie wróci :<
Quebonafide - Bubbletea
Coś pięknego. Cały tekst to zloto, a Daria tylko je pokreśla.
Czuje mega melancholie. Aż żal, że to co było już nie wróci :<
konto usunięte via iOS
- 1
@GranatoweTulipany: Mam tak samo jak Ty
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania life in pill, 3maj się tam ! Nie ma co łamać się, na takie sprawy dobrze robi jakiś sport i dużo zajetego czasu aby zminimalizować myślenie o innych sprawach. Dasz radę i powodzenia !
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Weekend się zaczyna więc zapraszam by pograć w ET na serwerze: 80.72.41.158:29203
#nostalgia #gry #grykomputerowe #grypc #staregry #klan #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #serwery #server #reklama #nuda #retrogaming #gimbynieznajo #tesknota
#nostalgia #gry #grykomputerowe #grypc #staregry #klan #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #serwery #server #reklama #nuda #retrogaming #gimbynieznajo #tesknota
- 1
Zapraszam na serwer ET w ramach z walki z nudą na świecie!
ET do pobrania: https://www.etlegacy.com/
Serwer, klasyczna kampania: 80.72.41.158:29203
Na FB możecie pisać co zmienić, dodać itd.: https://www.facebook.com/nsfomet
#nostalgia #gry #grykomputerowe #grypc #staregry #klan #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #serwery #server #reklama #nuda #retrogaming #gimbynieznajo #
ET do pobrania: https://www.etlegacy.com/
Serwer, klasyczna kampania: 80.72.41.158:29203
Na FB możecie pisać co zmienić, dodać itd.: https://www.facebook.com/nsfomet
#nostalgia #gry #grykomputerowe #grypc #staregry #klan #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #serwery #server #reklama #nuda #retrogaming #gimbynieznajo #
@szybaxpl dużo osób macie na serwerze? Dawno już nie grałem a tu przypomniałeś xd
- 0
@panwieczernik: dopiero co serwer powstał, dlatego też szukam kogoś by pograć
#anonimowemirkowyznania
Proszę, powiedzcie mi jak zapomnieć o pewnej osobie a właściwie odczuciami jakie mi zapewniała skoro tak wiele rzeczy mi o tym przypomina? Wystarczy, że przechodzę koło głupiej ławki i w głowie od razu rodzi się obraz jak tam z nią siedziałem wtulony.. Nie potrafię złapać kontaktu z innymi dziewczynami zwyczajnie wszystkie zlewam bo je porównuję do tamtej osóbki. Podświadomie wiem że wcale nie była taka idealna, wręcz przeciwnie bo
Proszę, powiedzcie mi jak zapomnieć o pewnej osobie a właściwie odczuciami jakie mi zapewniała skoro tak wiele rzeczy mi o tym przypomina? Wystarczy, że przechodzę koło głupiej ławki i w głowie od razu rodzi się obraz jak tam z nią siedziałem wtulony.. Nie potrafię złapać kontaktu z innymi dziewczynami zwyczajnie wszystkie zlewam bo je porównuję do tamtej osóbki. Podświadomie wiem że wcale nie była taka idealna, wręcz przeciwnie bo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@thewickerman88: Świetnie wyjaśnione. Dodam tylko, że nie da się nie myśleć (bo czytając "nie myśl o widelcu" masz w głowie widelec), ale da się myśleć o czymś innym.
@forsaa96: dobrze Cię rozumiem.... Ja za swoją przylepą też tęsknię jak jest rozłąka...
źródło: comment_VJqWBjgpjn3KQFlMBTgBnhy178Ap6pux.jpg
Pobierz
- 12
Przeglądając numery do dzisiejszego odcinka #codziennymlodytechnik trafiłem na opowiadanie s-f, które czytałem już kiedyś, i które uważam za jedno z lepszych, takich wzruszających nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opowiada o młodym Wenusjańczyku (?) który leci na wycieczkę do krainy swoich przodków - na Ziemię. Polecam gorąco opowiadanie - zwłaszcza emigrantom.
#codziennymlodytechnik 59/100
Młody Technik 11/1963 - Stefan Weinfeld - "Ziemia jego przodków"
#ciekawostki
#codziennymlodytechnik 59/100
Młody Technik 11/1963 - Stefan Weinfeld - "Ziemia jego przodków"
#ciekawostki
źródło: comment_EZYxweVJiIFOU4GQeBa1PVzipDMSRLzX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
549
Tęsknie

Czyli co robi kot, gdy ciebie nie ma w domu
z- 94
- #
- #
- #
- #
- 0
Mirki czy ktoś wie co się stało z legendarną pistacją z białą czekoladą?
Od około miesiąca NIGDZIE nie mogę go znaleźć :(
#mullermilch #tesknota #poszukiwania #smutek
Od około miesiąca NIGDZIE nie mogę go znaleźć :(
#mullermilch #tesknota #poszukiwania #smutek
źródło: comment_3FYb4jtb1Hiu6OB2URXk9oU2hfDduzK6.jpg
PobierzU mnie w biedronkach są *hmm*
@Maniik96 Auchan albo Kaufland
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















@AnonimoweMirkoWyznania: tak