Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Utknąłem w związku z osobą, której nie kocham, a to wszystko przez nieporadzenie sobie z tęsknotą za byłą.
Jestem egoistą, jestem z nią bo nie lubię być sam. Byłem w paroletnim związku, rozpadł się, 3 lata temu się rozstaliśmy. Rok temu poznałem inną dziewczynę, na początku może coś tam do niej czułem, ale uczucie do byłej wygrywało za każdym razem. Zasypiam obok niej myśląc o byłej.
Żyję normalnie, bo żyć muszę. Tamten związek odpuściłem już dawno, ona chciała zakończyć znajomość, a ja to uszanowałem, nie ma powrotu. Od trzech lat próbuję się z tym pogodzić bezskutecznie.
Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz, a ja czuję, że będzie trwać wiecznie, ta katorga nigdy się nie skończy... Nie chce jej kochać, nie chce o niej pamiętać, a to wszystko wraca z rykoszetem po paru dniach, za każdym razem. Moja obecna dziewczyna o niczym nie wie, rozstane się z nią już niedługo bo to nie ma sensu.
#zwiazki #tesknota #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb17651661964000abb2a99
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6
RudaTowarzyszka: Trochę długo jednak to rozpamiętujesz. Powinieneś podjąć męską decyzję, a nie trwać w takim zawieszeniu. Jak znajdziesz kogoś, kto Cię pociąga mocno, będzie ten impuls to zmienisz obiekt swoich westchnień i myśli.

Takie myśli są normalne. Każdemu facetowi przechodzą do głowy. I mówię tu nawet o wizualizacjach seksu z byłą podczas stosunku z obecną ;p

Postaraj się rozstać z nią w możliwie pokojowej atmosferze. Weź to na siebie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua