Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstałem się ze swoją ex 3 lata temu, a gdy przychodzi jesień to boli jak cholera. Od tamtej pory nie związałem się z nikim, byłem na wielu randkach i po paru spotkaniach za każdym razem czułem pustkę i porównywałem tamte dziewczyny do swojej byłej więc dalsza znajomosć i krzywdzenie ich było bezsensu.
Byliśmy razem 5 lat, mieliśmy brać ślub, ale się nam nieukładało i podjęliśmy decyzję, że to bezsensu. Najgorsze, że ten związek na końcu istnienia to była porażka. Ciągłe kłotnie, słaby sex, czasem uciekałem z domu na parę dni do miejscowości rodzinnej albo na jakiś wyjazd byle tylko jej nie widzieć. Miałem jej zwyczajnie dość. A po rozstaniu mózg popierdo@lił wszystko i widzi ją w różowych okularach jako tą jedyną, najlepszą i niepowtarzalną. Czasem tęsknota uderza w nieoczekiwanych momentach.
To chyba jakiś syndrom sztokholmski bo jak mówię, związek nam się nieukładał. Ona miała problemy z agresją, nie umiała powiedzieć przepraszam... Po rozstaniu całkowicie zerwałem z nią kontakt, wywaliłem ze wszystkich mediów społecznościowych (żeby mi nic o niej nie przypominało), wyprowadziłem się, nie mamy wspólnych znajomych więc jej nie widuje, ale czasami boli jak cholera...
#tesknota #zerwanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbcef5b63ef59000b67bf50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Stąd taki relikt jak "separacja".

Zanim się powie "do widzenia" już na zawsze, warto pojechać w dżunglę. Przestać się kontaktować i zobaczyć czy po 2 - 3 - 5 - 10 - 30 dniach wrócą ciepłe myśli - jeśli nie, to rozejść się po takiej separacji będzie już łatwo bo wrócisz bez uczuć.