✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejtowanie Michniewicza w kontekście jak daleko zaszły Francja/Anglia grając defensywnie to idiotyzm. Serio co mnie obchodzi styl kiedy można przepchnąć mecze?
- mieliśmy najmocniejszą grupę
- nigdy nie mieliśmy wybitnego futbolu i nie słyniemy z tiki taki (przykład Hiszpanii)
- pomijając aspekty czysto sportowe, nawet nie mamy mentalu (przykład Słowacji, Gruzji, Turcji)
Co mi z fajnej gry jak nie będzie wyników? Typowe p0laczkowe myślenie to byle był z zagranicy i byle
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce była albo nadal jest mentalność, że większe oszczędności to trzeba kupić samochód na pokaz xD Teraz został po latach gruz a ci rozsadniejsi przez oszczędności mieli na mieszkanie dla dziecka na studia #nieruchomosci #takaprawda

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @mirko_anonim Mnie od wielu lat było stać na dobrą furkę ale żyłem racjonalnie, tylko oszczędzałem, pracowałem, pracowałem zainwestowałem w nieruchomości. Pierwszy nie budzący emocji samochód kupiłem bardzo późno i nie było to auto na pokaz, auto pod swoje potrzeby nie podobające się innym. Niedawno, po latach, naszła mnie chęć zmiana życia i zadziałania w odmienny sposób: kupiłem sportową furkę w cenie nieruchomości w moim mieście. Wow! Niby
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak miałem 24 lata i na Facebooku zobaczyłem obrazek w stylu “obecne dzieci nie wiedzą jak dobrze mają względem nas”.
Pomyślałem co za dziad to wstawił a na profilu typ z mojego rocznika.
I wtedy zrozumiałem, że będziemy swoimi starymi i ten proces właśnie się zaczyna

#takaprawda #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantar: przecież to prawda. Mnie na przykład denerwuje jak ludzie nie doceniają tego co mają, mimo tego że jeszcze 30 lat temu obecny komfort życia był osiągalny tylko dla kanciarzy
  • Odpowiedz
@Kantar: Niekoniecznie, Stare pokolenia miały charakterystyczną biedę, i z tego wynika ogląd o ciężkości, no bo wiadomo - no jak w mróz szedł wybrać wodę ze studni, a teraz krany, spłuczki
tylko dziś bieda wygląda inaczej i dlatego te dziady tego nie rozumieją, za to młode roczniki nie rozumieją tego starego - to normalne - zwłaszcza w tak szybko zmieniających się warunkach życia co dzieje się od 200 lat.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przyjęło się wyolbrzymiać zakup mieszkania przez rodziców i od razu jest to traktowane jako „oski”. Wystarczyło, że rodzice nie przejadali wszystkiego i przez 20-25 lat chociaż na kawalerkę da się uzbierać. #nieruchimosci #zarobki #takaprawda

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nie wiem co to znaczy oski, brzmi jak jakieś głupie mlodzieżowe powiedzonko w dodatku, jeśli oznacza to co myślę, to jest to krytykowanie kogoś, bo miał szczęście dostać od rodziców mieszkanie jest dziecinne i niedojrzałe. To chyba sposób na radzenie sobie z kompleksami i bólem wynikającym z tego, że życie nie jest sprawiedliwe (bo nie jest).

Ciesz się, że możesz mieć mieszkanie od rodziców bo to duze szczęście. Gdzieś czytałem,
  • Odpowiedz
Dam wam jedną prostą radę która jest skuteczna w dosłownie w 100% przypadków. Wiedziecie jak poznać osobę łatwowierną, ulegającą trendom którą można manipulować dowolnie jak nam się tylko podoba?

Masz do czynienia z taką osobą, kiedy wchodzisz do niej do domu i widzisz to.
#nieruchomosci #thermomix #takaprawda
bugzer - Dam wam jedną prostą radę która jest skuteczna w dosłownie w 100% przypadków...

źródło: thermomix-w-kuchni

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 375
@bugzer:

Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości.
  • Odpowiedz
  • 120
@Rustyyyy: nie no prośba, tu znowu mam boomer time, ale ZA MOICH CZASÓW rapsy nie były jakieś ambitne, ale przy tych wszystkich malikach i innych gównach to była wprost sztuka xD
  • Odpowiedz
Jak sprawić żeby #wykop się zatrzymał?
Blokujesz tagi # mecz # polityka # kononowicz
# famemma i # przegryw
Mirko stoi w miejscu na godzinę co najmniej.
Najwięcej ekspertów jest od polityki, tylko szkoda, że ich jedyne osiągnięcia na tej płaszczyźnie to posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nic poza tym.
Oszołomy od Konona tak bardzo hejtują autorów filmów z jego udziałem, że je ciągle oglądają nabijając im widzów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach