✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce była albo nadal jest mentalność, że większe oszczędności to trzeba kupić samochód na pokaz xD Teraz został po latach gruz a ci rozsadniejsi przez oszczędności mieli na mieszkanie dla dziecka na studia #nieruchomosci #takaprawda

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @mirko_anonim Mnie od wielu lat było stać na dobrą furkę ale żyłem racjonalnie, tylko oszczędzałem, pracowałem, pracowałem zainwestowałem w nieruchomości. Pierwszy nie budzący emocji samochód kupiłem bardzo późno i nie było to auto na pokaz, auto pod swoje potrzeby nie podobające się innym. Niedawno, po latach, naszła mnie chęć zmiana życia i zadziałania w odmienny sposób: kupiłem sportową furkę w cenie nieruchomości w moim mieście. Wow! Niby
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak miałem 24 lata i na Facebooku zobaczyłem obrazek w stylu “obecne dzieci nie wiedzą jak dobrze mają względem nas”.
Pomyślałem co za dziad to wstawił a na profilu typ z mojego rocznika.
I wtedy zrozumiałem, że będziemy swoimi starymi i ten proces właśnie się zaczyna

#takaprawda #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantar: przecież to prawda. Mnie na przykład denerwuje jak ludzie nie doceniają tego co mają, mimo tego że jeszcze 30 lat temu obecny komfort życia był osiągalny tylko dla kanciarzy
  • Odpowiedz
@Kantar: Niekoniecznie, Stare pokolenia miały charakterystyczną biedę, i z tego wynika ogląd o ciężkości, no bo wiadomo - no jak w mróz szedł wybrać wodę ze studni, a teraz krany, spłuczki
tylko dziś bieda wygląda inaczej i dlatego te dziady tego nie rozumieją, za to młode roczniki nie rozumieją tego starego - to normalne - zwłaszcza w tak szybko zmieniających się warunkach życia co dzieje się od 200 lat.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przyjęło się wyolbrzymiać zakup mieszkania przez rodziców i od razu jest to traktowane jako „oski”. Wystarczyło, że rodzice nie przejadali wszystkiego i przez 20-25 lat chociaż na kawalerkę da się uzbierać. #nieruchimosci #zarobki #takaprawda

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nie wiem co to znaczy oski, brzmi jak jakieś głupie mlodzieżowe powiedzonko w dodatku, jeśli oznacza to co myślę, to jest to krytykowanie kogoś, bo miał szczęście dostać od rodziców mieszkanie jest dziecinne i niedojrzałe. To chyba sposób na radzenie sobie z kompleksami i bólem wynikającym z tego, że życie nie jest sprawiedliwe (bo nie jest).

Ciesz się, że możesz mieć mieszkanie od rodziców bo to duze szczęście. Gdzieś czytałem,
  • Odpowiedz
Dam wam jedną prostą radę która jest skuteczna w dosłownie w 100% przypadków. Wiedziecie jak poznać osobę łatwowierną, ulegającą trendom którą można manipulować dowolnie jak nam się tylko podoba?

Masz do czynienia z taką osobą, kiedy wchodzisz do niej do domu i widzisz to.
#nieruchomosci #thermomix #takaprawda
bugzer - Dam wam jedną prostą radę która jest skuteczna w dosłownie w 100% przypadków...

źródło: thermomix-w-kuchni

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 375
@bugzer:

Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości.
  • Odpowiedz
  • 120
@Rustyyyy: nie no prośba, tu znowu mam boomer time, ale ZA MOICH CZASÓW rapsy nie były jakieś ambitne, ale przy tych wszystkich malikach i innych gównach to była wprost sztuka xD
  • Odpowiedz
Jak sprawić żeby #wykop się zatrzymał?
Blokujesz tagi # mecz # polityka # kononowicz
# famemma i # przegryw
Mirko stoi w miejscu na godzinę co najmniej.
Najwięcej ekspertów jest od polityki, tylko szkoda, że ich jedyne osiągnięcia na tej płaszczyźnie to posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nic poza tym.
Oszołomy od Konona tak bardzo hejtują autorów filmów z jego udziałem, że je ciągle oglądają nabijając im widzów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychowywanie dziecka w skrajnej biedzie powinno być kwalifikowane jako znęcanie się. Pamiętam jak za nastoletnich lat, moja dziewczyna miała kupowane ubrania (w tym buty) raz na rok. Jak jej się rozwaliły to ups, too bad, nie stać nas byś miała buty zimowe bez dziur ¯\(ツ)/¯ McDonald's widziały z siostrą jedynie na urodziny. Rozwój hobby? "nie mamy pieniędzy na takie bzdury". Komputer czy smartfon, by nie być wykluczonym cyfrowo? "nie mamy pieniędzy".
18+
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ilirian Niestety żyjemy w kraju, gdzie odebranie dziecka komuś jest bardzo ciężkie. Najgorszy jest też brak przymusowej sterylizacji, są kobiety którym zabrano juz 5 dzieci, ale jest w ciąży z kolejnym
  • Odpowiedz
Na jbzd w ostatnim czasie tak incelstwem zaebało, że już Ci normalniejsi chyba powoli przestali plusować. Bo tyle szamba co ostatnio tam jest na główną wrzucane, to wykop przy tym to nawet lubi #rozowepaski xD

Te szczucie sie wzajemne jest juz meczace dla zdrowych psychicznie ludzi

#takaprawda [tagujac jeden z incelskich tagow hehe]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach