Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Smasher69: jak grałeś w wiedźmina 3 to jesteś oski
@Smasher69 @pyszniarz: zaczęło się. Jak ktoś gra w wiedźmina to oski xD tymczasem ja przegryw od 40 lat, pamiętający jeszcze pierwsze wydania wiedźmina i czytający go nim ktokolwiek o tym więcej słyszał stałem się oskim. Jaki następny krok? Będę płodne julki bzikał i zaznam smaku mitycznego keksu xddd
konto usunięte via Wykop
- 0
@withoutSmallGarden: i do tego tym razem jadalne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wypiek
- 4
@lukiseven Ty to zawsze króciutko, nawet nie chciało mi się czytać co on napisał, ale niech wyjeżdża
konto usunięte via Android
- 2
@naganiaczherculesa won
- 4
Pamiętam jak miałem 24 lata i na Facebooku zobaczyłem obrazek w stylu “obecne dzieci nie wiedzą jak dobrze mają względem nas”.
Pomyślałem co za dziad to wstawił a na profilu typ z mojego rocznika.
I wtedy zrozumiałem, że będziemy swoimi starymi i ten proces właśnie się zaczyna
#takaprawda #zalesie
Pomyślałem co za dziad to wstawił a na profilu typ z mojego rocznika.
I wtedy zrozumiałem, że będziemy swoimi starymi i ten proces właśnie się zaczyna
#takaprawda #zalesie
@Kantar: przecież to prawda. Mnie na przykład denerwuje jak ludzie nie doceniają tego co mają, mimo tego że jeszcze 30 lat temu obecny komfort życia był osiągalny tylko dla kanciarzy
@Kantar: Niekoniecznie, Stare pokolenia miały charakterystyczną biedę, i z tego wynika ogląd o ciężkości, no bo wiadomo - no jak w mróz szedł wybrać wodę ze studni, a teraz krany, spłuczki
tylko dziś bieda wygląda inaczej i dlatego te dziady tego nie rozumieją, za to młode roczniki nie rozumieją tego starego - to normalne - zwłaszcza w tak szybko zmieniających się warunkach życia co dzieje się od 200 lat.
tylko dziś bieda wygląda inaczej i dlatego te dziady tego nie rozumieją, za to młode roczniki nie rozumieją tego starego - to normalne - zwłaszcza w tak szybko zmieniających się warunkach życia co dzieje się od 200 lat.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
i chowa zmarła ex żonę na polu golfowym żeby nie zapłacić podatku
@morning_starr: XD może miała takie zażyczenie se? XD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przyjęło się wyolbrzymiać zakup mieszkania przez rodziców i od razu jest to traktowane jako „oski”. Wystarczyło, że rodzice nie przejadali wszystkiego i przez 20-25 lat chociaż na kawalerkę da się uzbierać. #nieruchimosci #zarobki #takaprawda
────────
Dlaczego przyjęło się wyolbrzymiać zakup mieszkania przez rodziców i od razu jest to traktowane jako „oski”. Wystarczyło, że rodzice nie przejadali wszystkiego i przez 20-25 lat chociaż na kawalerkę da się uzbierać. #nieruchimosci #zarobki #takaprawda
────────
@mirko_anonim: nie wiem czy oski, sroski czy pierdoski ale człowiek który wchodzi w dorosłości z własnym mieszkaniem jest na zupełnie innym poziomie niż ten bez niczego.
@mirko_anonim nie wiem co to znaczy oski, brzmi jak jakieś głupie mlodzieżowe powiedzonko w dodatku, jeśli oznacza to co myślę, to jest to krytykowanie kogoś, bo miał szczęście dostać od rodziców mieszkanie jest dziecinne i niedojrzałe. To chyba sposób na radzenie sobie z kompleksami i bólem wynikającym z tego, że życie nie jest sprawiedliwe (bo nie jest).
Ciesz się, że możesz mieć mieszkanie od rodziców bo to duze szczęście. Gdzieś czytałem,
Ciesz się, że możesz mieć mieszkanie od rodziców bo to duze szczęście. Gdzieś czytałem,
źródło: temp_file8085524745194584770
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Theo_Y 🙂↔️
@Badmadafakaa: przecież gen 1 najlepsza, im dalej, tym gorzej
@JoeGlodomor Druga też była dobra, niektóre z pokemonów z 2. generacji było wymyślone w tym samym czasie, a nawet wcześniej niż z pierwszej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@karix98: To nie zmieni faktu że jest turbowieśniakiem i zjeeebem
- 306
Dam wam jedną prostą radę która jest skuteczna w dosłownie w 100% przypadków. Wiedziecie jak poznać osobę łatwowierną, ulegającą trendom którą można manipulować dowolnie jak nam się tylko podoba?
Masz do czynienia z taką osobą, kiedy wchodzisz do niej do domu i widzisz to.
#nieruchomosci #thermomix #takaprawda
Masz do czynienia z taką osobą, kiedy wchodzisz do niej do domu i widzisz to.
#nieruchomosci #thermomix #takaprawda
źródło: thermomix-w-kuchni
Pobierz- 5

- 155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@yahoomlody: polecam mieć w------e na to co noszą inni, zamiast się spinać. Takie samonakręcanie nie ma żadnych pozytywów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 120
@Rustyyyy: nie no prośba, tu znowu mam boomer time, ale ZA MOICH CZASÓW rapsy nie były jakieś ambitne, ale przy tych wszystkich malikach i innych gównach to była wprost sztuka xD
- 6
Jak sprawić żeby #wykop się zatrzymał?
Blokujesz tagi # mecz # polityka # kononowicz
# famemma i # przegryw
Mirko stoi w miejscu na godzinę co najmniej.
Najwięcej ekspertów jest od polityki, tylko szkoda, że ich jedyne osiągnięcia na tej płaszczyźnie to posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nic poza tym.
Oszołomy od Konona tak bardzo hejtują autorów filmów z jego udziałem, że je ciągle oglądają nabijając im widzów.
Blokujesz tagi # mecz # polityka # kononowicz
# famemma i # przegryw
Mirko stoi w miejscu na godzinę co najmniej.
Najwięcej ekspertów jest od polityki, tylko szkoda, że ich jedyne osiągnięcia na tej płaszczyźnie to posty na portalu ze śmiesznymi obrazkami i nic poza tym.
Oszołomy od Konona tak bardzo hejtują autorów filmów z jego udziałem, że je ciągle oglądają nabijając im widzów.
@kidi1: warto dodać jeszcze tag #takaprawda
- 2
Gry z serii #wiedzmin wyszły znacznie lepsze jakościowo niż #gothic #takaprawda #pcmasterrace #paczekot
źródło: IMG_6492
PobierzWiedźmin lepszy niż gothic
- Tak 67.3% (74)
- Nie 32.7% (36)
konto usunięte via Wykop
- 4
@paczelok: Trudne się wylosowało.
konto usunięte via Wykop
- 3
@Ziutek_Grabaz: No akurat wyniki na giełdzie są takie sobie xd Rzeczywisty odbiór graczy to 94% pozytywnych recenzji na steam za ostatnie 30 dni.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: Uprzejmy pieseł.
Pobierz- 105
Wychowywanie dziecka w skrajnej biedzie powinno być kwalifikowane jako znęcanie się. Pamiętam jak za nastoletnich lat, moja dziewczyna miała kupowane ubrania (w tym buty) raz na rok. Jak jej się rozwaliły to ups, too bad, nie stać nas byś miała buty zimowe bez dziur ¯\(ツ)/¯ McDonald's widziały z siostrą jedynie na urodziny. Rozwój hobby? "nie mamy pieniędzy na takie bzdury". Komputer czy smartfon, by nie być wykluczonym cyfrowo? "nie mamy pieniędzy".
18+
18+
@L3gion: Jako dzieciak z biedackiej rolniczej rodziny na koncu swiata potwierdzam.
@Ilirian Niestety żyjemy w kraju, gdzie odebranie dziecka komuś jest bardzo ciężkie. Najgorszy jest też brak przymusowej sterylizacji, są kobiety którym zabrano juz 5 dzieci, ale jest w ciąży z kolejnym
- 10
Na jbzd w ostatnim czasie tak incelstwem zaebało, że już Ci normalniejsi chyba powoli przestali plusować. Bo tyle szamba co ostatnio tam jest na główną wrzucane, to wykop przy tym to nawet lubi #rozowepaski xD
Te szczucie sie wzajemne jest juz meczace dla zdrowych psychicznie ludzi
#takaprawda [tagujac jeden z incelskich tagow hehe]
Te szczucie sie wzajemne jest juz meczace dla zdrowych psychicznie ludzi
#takaprawda [tagujac jeden z incelskich tagow hehe]


































W Polsce była albo nadal jest mentalność, że większe oszczędności to trzeba kupić samochód na pokaz xD Teraz został po latach gruz a ci rozsadniejsi przez oszczędności mieli na mieszkanie dla dziecka na studia #nieruchomosci #takaprawda
────────