Wpis z mikrobloga

  • 0
oczywiście, że tak. Ale to tylko kwestia czasów. Stara ekipa cdpr ze stara ekipa pb stworzyłaby arcydzieła


@Ziutek_Grabaz: collab byłby ciekawy, albo gdyby CDPROJEKT nabył prawa do goticzka
  • Odpowiedz
@paczelok obecnie cdpr to gówno i może nabyć sobie prawa tylko do spuszczenia w kiblu. Decyzje hr, błędy, opóźnienia, wspieranie netflixowych popłuczyn po wiedźminie itd. Jak W4 bedzie ok to pogadamy.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon tam akurat feeling poruszania sie jak wóz z węglem nie ma znaczenia bo to nie jest platformówka tylko pełnoprawny rpg gdzie fabuła i świat biją na głowę większość tego co wcześniej, ale to w większości zasługa książek i paru osób których już nie ma w cdpr.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: Pitolenie. Cedep jest teraz w lepszej kondycji niż kiedykolwiek. Cyberpunk zrobił comeback największy w branży którego nikt (poza mną) się nie spodziewał. Dostaliśmy świetne dlc. Wszystko wskazuje na to że uda się w końcu osiągnąć te mityczne rozwijanie dwóch IP jednocześnie, z nowym studiem w Vancouver (i Boston) które tak o kupili sobie za kaskę z Cyberpunka, który według wykopków jest wielką porażką i niewypałem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@paczelok: wiedźminy pojawiły się kilka lat po gothicach, do tego mieli zajebiste źródło dla fabuły więc dziwne by nie były lepsze
  • Odpowiedz
  • 0
wiedźminy pojawiły się kilka lat po gothicach, do tego mieli zajebiste źródło dla fabuły więc dziwne by nie były lepsze


@K-S-: powiedz mi czy Ty (używając resztek szacunku) jesteś upośledzony, przecież saga Witcher bazuje na Sapu z lat 199x
  • Odpowiedz
@paczelok: Pierwszy wiedźmin miał premierę w 2007 roku. A noc kruka w 2003 roku. I to jest powód dla którego gra jest lepsza pod względem technologi.

Kumasz, gra i technologi.

Co do źródła fabuły, to wytłumacz mi jakie procesy myślowe zaszły między twoimi uszami że najpierw mnie obrażasz. By później porównywać date wydania KSIĄŻKI do daty wydania GRY.

I jeszcze raz powoli. Napisałem że twórcy wiedźmina mieli zajebiste źródło do
  • Odpowiedz
  • 0
Pierwszy wiedźmin miał premierę w 2007 roku. A noc kruka w 2003 roku. I to jest powód dla którego gra jest lepsza pod względem technologi.


Kumasz, gra i technologi.


Co do źródła fabuły, to wytłumacz mi jakie procesy myślowe zaszły między twoimi uszami że najpierw mnie obrażasz. By później porównywać date wydania KSIĄŻKI do daty wydania GRY.


I
  • Odpowiedz