Wpis z mikrobloga

W tym roku stuka mi 30tka i jednak ze mnie wychodzi boomer xD. Rozglądam się po ulicy i zastanawiam się czemu teraz młode laski popylają w jakichś szerokich spodniach, które za moich czasów nosiły tylko skejty/grubasy słuchające O.S.T.R i innych rapsów o jaraniu, a każda Julka prawilnie nosiła dżinsy tak ciasne, że telefonu do kieszeni nie mogła wsadzić

Ciekawe czy obecnie licealiści za 10 lat też tak będą gadać "kurła kiedyś to się julki ubierały, nie to co tera w 2034 kurła"

#heheszki #p0lka #humorobrazkowy #takaprawda #licbaza #boomer #moda
yahoomlody - W tym roku stuka mi 30tka i jednak ze mnie wychodzi boomer xD. Rozglądam...

źródło: KIEDYSTOBYLO

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Sayiv: jakie samonakręcanie widzisz w śmianiu się? xD

@zapalara no właśnie! ja pamiętam z kolei, że dla mnie ta moda z lat 90-tych na spice girls kojarzyła się z czymś wieśniackim i do tej pory mi tak zostało, stąd właśnie ciekawi mnie jak to będzie dla obecnych nastolatków jak za jakiś czas moda na rurki znowu wróci :D
  • Odpowiedz
Ciekawe czy obecnie licealiści za 10 lat też tak będą gadać "kurła kiedyś to się julki ubierały, nie to co tera w 2034 kurła"


@yahoomlody: Będą, bo postępujący feminazizm sprawi, że za 10 lat w wielu przypadkach nie będziesz w stanie odróżnić julki od julka, osobiszcza juleckiex.
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Zawsze kolejne pokolenie idzie w kierunku przeciwnym do poprzedniego, bo nie chce wyglądać jak "ich starzy". Dzieci tych dzieci znów będą popylać w obcisłych jeansach. Podobnie jest chociażby z zarostem - Boomerzy chodzili gładko ogoleni, Gen. X z wąsem, Millennialsi i starsi Gen. Z z brodą na drwala a teraz znów wraca moda na golenie się na gładko bo zarost kojarzy się z "obciachowymi zgredami". Naturalna kolej rzeczy.
  • Odpowiedz
@Sayiv mnie tylko ciekawi ze ok 2000 roku w Zimie były modne damskienkurtki z odkrytymi plecami.
Ciekawe czy faktycznie mają problemy z nerkami teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Moda się zmieniła. Dodatkowo sporo obecnych julek słucha rapu.
Powiedziałbym że obecna młodzież trochę przypomina hieny centrowane. Tam samice też są większe i bardziej męskie od samców.
Ciekawe kiedy tym laskom pseudo p---s wyrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 120
@Rustyyyy: nie no prośba, tu znowu mam boomer time, ale ZA MOICH CZASÓW rapsy nie były jakieś ambitne, ale przy tych wszystkich malikach i innych gównach to była wprost sztuka xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Tak poważniej, to moim zdaniem wynik tego że więcej kobiet słucha rapu niż kiedyś.
Oraz od jakiegoś czasu szerokie spodnie wracają do łask normików ubierających sie w sieciówkach.
  • Odpowiedz
polecam mieć w------e na to co noszą inni


@Sayiv: problem zaczyna się kiedy idziesz do sklepu i są tam tylko takie ciuchy jak noszą inni ...

Ja np mam duże nogi i jak była era 'slim fit' to kupienie spodni regular czy nawet loose graniczyło z cudem...

To samo było z koszulami jakimikolwiek
  • Odpowiedz
@Sayiv: no i jedyne co cię czeka z tym podejściem za parę lat to pytanie jaki sos do hot-doga i jaka parówa wariacie. Nawet do budowlanki się nie nadasz bo tam trzeba by chociażby obliczyć powierzchnie kafli ze wzoru ale to przecież to niepotrzebne iksy dupiksy prawda ? Serio nie da się osiągnąć coś na dłuższą metę bez dania czegokolwiek od siebie, no chyba że pasuje ci życie na najniższym
  • Odpowiedz