Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hejtowanie Michniewicza w kontekście jak daleko zaszły Francja/Anglia grając defensywnie to idiotyzm. Serio co mnie obchodzi styl kiedy można przepchnąć mecze?
- mieliśmy najmocniejszą grupę
- nigdy nie mieliśmy wybitnego futbolu i nie słyniemy z tiki taki (przykład Hiszpanii)
- pomijając aspekty czysto sportowe, nawet nie mamy mentalu (przykład Słowacji, Gruzji, Turcji)
Co mi z fajnej gry jak nie będzie wyników? Typowe p0laczkowe myślenie to byle był z zagranicy i byle był ładny. Januszowy (a raczej wykopowy) absurd to było domaganie się Hervé Renarda bo przecież dobrze wyglądał w koszuli i fajnie krzyczał w przerwie w meczu z Argentyną. Stylu gry to można wymagać od drużyn, które mają duży potencjał a go nie wykorzystują i dostają bencki a nie naszej repry.

#takaprawda #mecz #pilkanozna #euro2024



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "Serio co mnie obchodzi styl kiedy można przepchnąć mecze"? - Kolega chyba zapomniał, że ta gra nie powstała tylko po to by istnieć tak po prostu, ale po to, by dostarczać ludziom rozrywkę...
  • Odpowiedz
Serio co mnie obchodzi styl kiedy można przepchnąć mecze?


@mirko_anonim: tylko że to murowanie bramki jak widać też nie przynosi efektów. Ile takich meczów przepchniesz? No może jakimś gigantycznym fartem 3 remisy jak Słowenia i wyjście z grupy. Tylko że nadal to żaden sukces i nikt o tym nie będzie pamiętał za parę miesięcy. Paradoksalnie to właśnie prędzej będą pamiętać taką Gruzję co odpadła w 1/8 niż Francję co dopchała
  • Odpowiedz