Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ytarka
- 606

doomky
via Android- 734
@Ytarka Bo ludzie nie weryfikują informacji i dopisują swoją narrację. Plus mają mniemanie, że na wszystkim się znają najlepiej a tym bardziej, jeśli chodzi o politykę xD

Tetsuya
via Wykop- 715
@Ytarka: najlepsze że jak wchodzę na profile takich osób a tam nauczycielka, prawnik, urzędniczka... czasami bardzo odpowiedzialne stanowiska. No i my z takimi ludźmi musimy funkcjonować na co dzień.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Tylko widzisz, myślałem tak samo jak Ty w argumencie 1.
Potem ktoś mnie uświadomił, że nasi rodzice w latach 80-90 nie mieli wcale lepiej :-) a dzieci były i nie było 800+ i innych takich programów
Potem ktoś mnie uświadomił, że nasi rodzice w latach 80-90 nie mieli wcale lepiej :-) a dzieci były i nie było 800+ i innych takich programów
@mirko_anonim: Bzdury. Zachód ma dochody i lokum i dzietność spada.
Wygodnictwo, styl życia. Zdegenerowanie Europejczyków.
Dlatego u góry doszli do wniosku, że trzeba wprowadzić płodozmian i ściągają swieżą jurną krew z Afryki.
Wygodnictwo, styl życia. Zdegenerowanie Europejczyków.
Dlatego u góry doszli do wniosku, że trzeba wprowadzić płodozmian i ściągają swieżą jurną krew z Afryki.
- 0
- 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: 3881937-78871668-2560-1440
Pobierz@rozdartapyta z węglem w środku
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
@P4ncak3: opisałeś polki z polski ale nawet te wychowane za granicą preferują czarnych i śniadych xd
Przecież one tak mają jak nawet zobaczą Pajeeta 170cm wzrostu w kapeluszu z okrągłą twarzą i brzuchem wywalonym xd
jak ma przed sobą wysportowanego Marokanczyka to jest ciekawa
Przecież one tak mają jak nawet zobaczą Pajeeta 170cm wzrostu w kapeluszu z okrągłą twarzą i brzuchem wywalonym xd
@P4ncak3: Dobry kontent kolego, całkiem fajnie się czyta i doceniam obserwacje spoza własnej bańki. Pisz dalej. :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: Lata zaborów i tresury oraz wybicie inteligencji
@MakiawelicznyAltruista: Generalizacja, która najbardziej pasuje do władzy (prawie każdej niestety), mniej do przeciętnego Polaka, choć wystarczy kilka procent takich szuj, aby życie było o wiele gorsze.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To ja jako Normik ~15k, pracowita, nieroszczeniowa żona przynosi dodatkową 6, tani kredyt bk2% na wypasiony dom w małym mieście powiatowym.
A to nic szczególnego. Sa duzo lepsi ode mnie. To nie jest tak ze normicy to maja od razu jakies Karyniska za zony xD takie postrzeganie swiata kojarzy mi sie z wynurzeniami #incel
A to nic szczególnego. Sa duzo lepsi ode mnie. To nie jest tak ze normicy to maja od razu jakies Karyniska za zony xD takie postrzeganie swiata kojarzy mi sie z wynurzeniami #incel
@jonasz68: Ktoś kiedyś określił ładnie takiego przegrywa (chłopa) jakiego opisujesz jako przegrywa premium. IMO takie określenie idealnie oddaje sytuację.
- 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@huopZeWsi to fajnie masz na chacie
Komentarz usunięty przez moderatora
#zalesie po raz pierwszy w życiu nie mogę się doczekać jesieni. #feels #takaprawda #j---------------j
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czleksztatny no tak, i co?
Komentarz usunięty przez autora
Czemu ja trenuję i mam 40 w bicu, a babcie na targu i na działkach rekreacyjnych nie trenują i mają po 50 cm?
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fitness #heheszki #takaprawda
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fitness #heheszki #takaprawda
- 13
@SZESCIOPAK_HARNASIA: @onepnch No, ale 50 cm w łapie jest.
@MakiawelicznyAltruista 40 w łapie to każdy Mariusz 30 lvl+ ma, co z tego jak dodatkowo ma brzuch jak piłka
Ja kiedyś:
naród nieudaczników, wyładowujący swoje frustracje na Bogu ducha winnych sportowcach
Ja dzisiaj:
Sebki i Karyny, które nic nie umieją, ale były trochę szybsze od innych Sebków i Karyn, kompromitują mój naród za moje pieniądze i jeżdżą sobie po świecie, ale za to na kardiologa czekam 8 miesiecy, a w żłobku nie ma miejsca dla mojego dziecka wiec mogę z nim mniej przebywać mniej bo robię nadgodziny żeby opłacić mu prywatne
naród nieudaczników, wyładowujący swoje frustracje na Bogu ducha winnych sportowcach
Ja dzisiaj:
Sebki i Karyny, które nic nie umieją, ale były trochę szybsze od innych Sebków i Karyn, kompromitują mój naród za moje pieniądze i jeżdżą sobie po świecie, ale za to na kardiologa czekam 8 miesiecy, a w żłobku nie ma miejsca dla mojego dziecka wiec mogę z nim mniej przebywać mniej bo robię nadgodziny żeby opłacić mu prywatne
- 15
źródło: 1000033189
Pobierz- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lukardio: a i b to to samo, C widze ze ktos pozytywnie zaklada ze zainteresuje sie nim babcia a moze byc dziadek xD.
@srgs: Nie to samo, analiza techniczna analizą techniczną, dobre to jest dla spekulantów, ale mimo wszystko się przydaje. Jednak najważniejsze to jest po prostu szukanie okazji, żeby tanio kupić akcje spółek dywidendowych, a potem trzymasz, dywidendy dostajesz, a akcji nie ma sensu sprzedawać nawet na bessie, skoro dywidendy płacą. Jak się tak robi przez wiele lat, to dywidendy coraz większe i można nawet nie pracować. Taki to jest rentierski dochód
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Normalny_Wykopek: Jesteś synem tego grubszego pewnie? ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 205
- 71
źródło: temp_file6574451559941851433
Pobierz@pamareum: Tak, pewnie chodzi Ci o Nowy Nikiszowiec. Styl osiedla jest bardziej współczesny z niedużym nawiązaniem do oryginalnego Nikiszowca (lekko czerwona elewacja), ale całościowo dość dobrze się prezentuje. I fajna miejscówka imho.





























