Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 734
@Ytarka Bo ludzie nie weryfikują informacji i dopisują swoją narrację. Plus mają mniemanie, że na wszystkim się znają najlepiej a tym bardziej, jeśli chodzi o politykę xD
  • Odpowiedz
@Ytarka: najlepsze że jak wchodzę na profile takich osób a tam nauczycielka, prawnik, urzędniczka... czasami bardzo odpowiedzialne stanowiska. No i my z takimi ludźmi musimy funkcjonować na co dzień.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tylko widzisz, myślałem tak samo jak Ty w argumencie 1.
Potem ktoś mnie uświadomił, że nasi rodzice w latach 80-90 nie mieli wcale lepiej :-) a dzieci były i nie było 800+ i innych takich programów
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bzdury. Zachód ma dochody i lokum i dzietność spada.
Wygodnictwo, styl życia. Zdegenerowanie Europejczyków.
Dlatego u góry doszli do wniosku, że trzeba wprowadzić płodozmian i ściągają swieżą jurną krew z Afryki.
  • Odpowiedz
@P4ncak3: opisałeś polki z polski ale nawet te wychowane za granicą preferują czarnych i śniadych xd

jak ma przed sobą wysportowanego Marokanczyka to jest ciekawa


Przecież one tak mają jak nawet zobaczą Pajeeta 170cm wzrostu w kapeluszu z okrągłą twarzą i brzuchem wywalonym xd
  • Odpowiedz
To ja jako Normik ~15k, pracowita, nieroszczeniowa żona przynosi dodatkową 6, tani kredyt bk2% na wypasiony dom w małym mieście powiatowym.
A to nic szczególnego. Sa duzo lepsi ode mnie. To nie jest tak ze normicy to maja od razu jakies Karyniska za zony xD takie postrzeganie swiata kojarzy mi sie z wynurzeniami #incel
  • Odpowiedz
Ja kiedyś:
naród nieudaczników, wyładowujący swoje frustracje na Bogu ducha winnych sportowcach

Ja dzisiaj:
Sebki i Karyny, które nic nie umieją, ale były trochę szybsze od innych Sebków i Karyn, kompromitują mój naród za moje pieniądze i jeżdżą sobie po świecie, ale za to na kardiologa czekam 8 miesiecy, a w żłobku nie ma miejsca dla mojego dziecka wiec mogę z nim mniej przebywać mniej bo robię nadgodziny żeby opłacić mu prywatne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srgs: Nie to samo, analiza techniczna analizą techniczną, dobre to jest dla spekulantów, ale mimo wszystko się przydaje. Jednak najważniejsze to jest po prostu szukanie okazji, żeby tanio kupić akcje spółek dywidendowych, a potem trzymasz, dywidendy dostajesz, a akcji nie ma sensu sprzedawać nawet na bessie, skoro dywidendy płacą. Jak się tak robi przez wiele lat, to dywidendy coraz większe i można nawet nie pracować. Taki to jest rentierski dochód
  • Odpowiedz
@pamareum: Tak, pewnie chodzi Ci o Nowy Nikiszowiec. Styl osiedla jest bardziej współczesny z niedużym nawiązaniem do oryginalnego Nikiszowca (lekko czerwona elewacja), ale całościowo dość dobrze się prezentuje. I fajna miejscówka imho.
  • Odpowiedz