Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

TrexTeR
- 14

konto usunięte via Wykop
- 12
@TrexTeR: nie jest łatwo mi to przyznać, ale wolałbym algierkę pomimo jej buzdygana
konto usunięte via Android
- 1
@TrexTeR ale ja mówię o tej po prawej hehe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomekx11994: ja często sobie myślę, że jakiś kosmiczny bachor gra se nami w simsy, a ziemia to jego plansza.
- 3
źródło: temp_file7408091315377386425
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#gielda
Obligacje są dobre jak ktoś ma potężny majątek żeby coś odczuć a nie paręnaście k i kisić to na 6% rocznie xD #takaprawda
Obligacje są dobre jak ktoś ma potężny majątek żeby coś odczuć a nie paręnaście k i kisić to na 6% rocznie xD #takaprawda
Jak dla mnie i na pewno innych świadomych użytkowników, to co zrobił stonoga było błędem, bo nie sprawdził tego nagrania zanim udostępnił. Ale to jak podstępem, ciosem poniżej pasa zagrał Stanowski to sprawa spokojnie kwalifikuje się pod wykroczenie, a z dobrymi papugami nawet jako przestępstwo. Także, słuchajcie dobrzy ludzie, zorganizujemy zrzutkę dla pana Stonogii na nierówna walkę z tymi koleżkami ziobry. Jak wiemy oni mają pieniądze i silnych ludzi za sobą, a
@Berkel_88 to może być dla Ciebie lekcja żeby może sprawdzić swoją drużynę. Kto wie ;)
- 1
@jarzyn86 nie, ja wiem ze stoj po właściwej stornie, tutaj rozchodzi się ze Stanowski urządził prowokacje, a na to są zarzuty i liczę ze Pan Stonoga tak właśnie zrobi, i jesCE raz podkreślam, to że to była inscenicacja, wcale nie zmywa z niego podejrzeń o współpracę z wiadomo kim
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Zapomniałeś o falach inflacji niszczących walutę co kilkadziesiąt lat, przez co wycenianie czegokolwiek w lokalnej walucie w dłuższym okresie czasu (jak np. emerytura) traci sens
To nagranie to tylko przykrywka dla plebsu.
Krecenie aferki żeby przykryć merytoryczne pytania stonogi.
Ale przynajmniej stonoga jest słowny bo za nagranie dał lambo.
A z resztą co mnie to obchodzi te ich całe aferki pod publikę xd
#takaprawda #stanowski #afera
Krecenie aferki żeby przykryć merytoryczne pytania stonogi.
Ale przynajmniej stonoga jest słowny bo za nagranie dał lambo.
A z resztą co mnie to obchodzi te ich całe aferki pod publikę xd
#takaprawda #stanowski #afera
źródło: SmartSelect_20240806_085357_Chrome
Pobierz- 11
źródło: temp_file500540750465140352
Pobierz- 8
Wiecie co mnie w-----a we współczesnym internecie? Fakt że korporacyjne social media (i nie tylko social media) wychowały delikatne pokolenie bojące się dyskusji, odmiennego zdania i niemiłych słów. Dorosłe 20/30 paro latki dostające hiperwentylacji przy najmniejszej konfrontacji.
Brzmię jak boomer, ale po prostu pamiętam czasy internetowego dzikiego zachodu: ludzka masa kryjąca się za wymyślnymi nickami, rzucona w przestrzeń i tworząca po swojemu społeczności, fora tematyczne, poznająca się przez komunikatory, wyzywająca przez pierwsze
Brzmię jak boomer, ale po prostu pamiętam czasy internetowego dzikiego zachodu: ludzka masa kryjąca się za wymyślnymi nickami, rzucona w przestrzeń i tworząca po swojemu społeczności, fora tematyczne, poznająca się przez komunikatory, wyzywająca przez pierwsze
źródło: 528o5q
Pobierz@L3gion: A mi się dobrze czyta jak na zagranicznych forach np. informatycznych ktoś pisze lamerskie pytanie i w odpowiedziach nikt się z niego nie śmieje tylko wszyscy piszą rozwiązanie i życzą powodzenia. Tymczasem na wykopie lub na elektrodzie zwyzywają kolesia i wyśmieją.
@L3gion: piszesz że obecnie młodzi boją się dyskusji i podajesz przykład z ruchaniem matki ¯\(ツ)/¯
Nie misiu, obrzucanie gównem to nie jest dyskusja.
Brzmisz jak troglodyta ktory tęskni za kręceniem wora bo w dzisiejszych czasach same pedały w rurkach.
To że sebixowe standardy komunikacji odeszły do lamusa uważam za pozytywne.
Nie misiu, obrzucanie gównem to nie jest dyskusja.
Brzmisz jak troglodyta ktory tęskni za kręceniem wora bo w dzisiejszych czasach same pedały w rurkach.
To że sebixowe standardy komunikacji odeszły do lamusa uważam za pozytywne.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
w pon i wtorek orbitowanie wokół osoby koleżeńskiej odwiedzającej akurat 100(L)itzę
w środę wyjście do parku z inną osobą koleżeńską
a w czwartek nwm wsm jak to opisać powiedzmy że grupowa aktywność z trochę razy już widzianą grupką ludzi w każdym razie bawiłem się wyjątkowo dobrze xd
@WyrobMacznoJajeczny:
w środę wyjście do parku z inną osobą koleżeńską
a w czwartek nwm wsm jak to opisać powiedzmy że grupowa aktywność z trochę razy już widzianą grupką ludzi w każdym razie bawiłem się wyjątkowo dobrze xd
@WyrobMacznoJajeczny:
konto usunięte via Wykop
- 3
@Chodtok: ok oski
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
Chodtok
20 min temu
nie chce mi się już tu szitpostować an
20 min temu
nie chce mi się już tu szitpostować an
- 1
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 30
@pepe998: tak to wygląda przeciętna 25 latka a i tak oczekuje modela 8/10
- 13
@semilanceata: mówiąc całkiem serio to 25 to najcześciej ostani rok w którym jeszcze w miare wyglądają, potem już równia pochyła..
Gdyby Irena Szewińska żyła, to tymi samymi ustami, którymi całowała złote medale olimpijskie, naplulałby w twarz tym wszystkim naszym biegaczom-turystom.
#paryz2024 #o----------------l #takaprawda
#paryz2024 #o----------------l #takaprawda
@KRZYSZTOF_DZONG_UN ja to myślę panie Krzysiu, że Irena zgodnie ze sportowymi tradycjami bloku wschodniego raczej zrobiła bym im wlew dożylny z magicznej mieszanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kowboj268170 Pani Irena by nigdy czegoś takiego nie zrobiła
- 724
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kadet20: ale czemu tagujesz nieruchomości, jak teraz jest tanio to ja dziękuję, liczę że ceny w końcu spadną bo chce się zabawić w kredyt i budowę domku
@Ninja_xtb5: xDDDD potanieć to mogą co najwyżej ceny u deweloperów (w co wątpię), ceny robocizny wystrzelą wyżej, materiałów taniej nikt nie sprzeda bo patrz pkt. o robociźnie / minimalnej / stawce godzinowej. Ogólnie powodzenia, ale nie wróżę temu pomysłowi na czekanie sukcesu. I piszę to z wielkim bólem, bo myślałem tak samo naiwnie życzeniowo. I finalnie wybudowałem się drożej niż jakiś czas temu, ale przynajmniej taniej niż za jakiś czas
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@asdfqwerty123: jak ktoś mieszka u starych to wlasciwi na rencie ma takie same oszczednosci co kolchoznik
@WosebaTaKawa gorzej jak starzy się przekręcą albo w--------ą z mieszkania
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 233
@o__0: Zawsze jak TO widzę odruchowo szukam:
źródło: duracell-bateria-alcalina-9v-mn1604b1-D_NQ_NP_777311-MLB20532680785_122015-F
Pobierz@o__0 a to nie sluszy do podlaczania baterii?

































