Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LimboNoir: to juz lepiej mieć niestabilny portfel a i tak zarabiać więcej w ostatecznym rozrachunku. Co ci po tej stabilizacji jak obligi underperformują rynek akcyjny w dłuższym okresie?
  • Odpowiedz
Jak dla mnie i na pewno innych świadomych użytkowników, to co zrobił stonoga było błędem, bo nie sprawdził tego nagrania zanim udostępnił. Ale to jak podstępem, ciosem poniżej pasa zagrał Stanowski to sprawa spokojnie kwalifikuje się pod wykroczenie, a z dobrymi papugami nawet jako przestępstwo. Także, słuchajcie dobrzy ludzie, zorganizujemy zrzutkę dla pana Stonogii na nierówna walkę z tymi koleżkami ziobry. Jak wiemy oni mają pieniądze i silnych ludzi za sobą, a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jarzyn86 nie, ja wiem ze stoj po właściwej stornie, tutaj rozchodzi się ze Stanowski urządził prowokacje, a na to są zarzuty i liczę ze Pan Stonoga tak właśnie zrobi, i jesCE raz podkreślam, to że to była inscenicacja, wcale nie zmywa z niego podejrzeń o współpracę z wiadomo kim
  • Odpowiedz
Wiecie co mnie w-----a we współczesnym internecie? Fakt że korporacyjne social media (i nie tylko social media) wychowały delikatne pokolenie bojące się dyskusji, odmiennego zdania i niemiłych słów. Dorosłe 20/30 paro latki dostające hiperwentylacji przy najmniejszej konfrontacji.

Brzmię jak boomer, ale po prostu pamiętam czasy internetowego dzikiego zachodu: ludzka masa kryjąca się za wymyślnymi nickami, rzucona w przestrzeń i tworząca po swojemu społeczności, fora tematyczne, poznająca się przez komunikatory, wyzywająca przez pierwsze
L3gion - Wiecie co mnie w-----a we współczesnym internecie? Fakt że korporacyjne soci...

źródło: 528o5q

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: A mi się dobrze czyta jak na zagranicznych forach np. informatycznych ktoś pisze lamerskie pytanie i w odpowiedziach nikt się z niego nie śmieje tylko wszyscy piszą rozwiązanie i życzą powodzenia. Tymczasem na wykopie lub na elektrodzie zwyzywają kolesia i wyśmieją.
  • Odpowiedz
@L3gion: piszesz że obecnie młodzi boją się dyskusji i podajesz przykład z ruchaniem matki ¯\(ツ)/¯
Nie misiu, obrzucanie gównem to nie jest dyskusja.

Brzmisz jak troglodyta ktory tęskni za kręceniem wora bo w dzisiejszych czasach same pedały w rurkach.
To że sebixowe standardy komunikacji odeszły do lamusa uważam za pozytywne.
  • Odpowiedz
  • 0
w pon i wtorek orbitowanie wokół osoby koleżeńskiej odwiedzającej akurat 100(L)itzę
w środę wyjście do parku z inną osobą koleżeńską
a w czwartek nwm wsm jak to opisać powiedzmy że grupowa aktywność z trochę razy już widzianą grupką ludzi w każdym razie bawiłem się wyjątkowo dobrze xd

@WyrobMacznoJajeczny:
  • Odpowiedz
@Ninja_xtb5: xDDDD potanieć to mogą co najwyżej ceny u deweloperów (w co wątpię), ceny robocizny wystrzelą wyżej, materiałów taniej nikt nie sprzeda bo patrz pkt. o robociźnie / minimalnej / stawce godzinowej. Ogólnie powodzenia, ale nie wróżę temu pomysłowi na czekanie sukcesu. I piszę to z wielkim bólem, bo myślałem tak samo naiwnie życzeniowo. I finalnie wybudowałem się drożej niż jakiś czas temu, ale przynajmniej taniej niż za jakiś czas
  • Odpowiedz