Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wierzbek: ale w tamtych rejonach Chiapas wtedy czułem się dziwnie, dużo podejrzanych ludzi i spojrzeń w porównaniu do innych części Meksyku,
Czysty przypadek, i szybkie tempo przejazdu bez zagadywania lokalsow możliwe że dlatego jestem cały.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Prawda. Dzięki Amerykanom i przedstawicielom pewnego narodu białym wmawia się, że są winni czegoś czego dupuszczali się Europejczycy w XIX wieku. Jak Polacy, Litwini czy Czesi mogą być winni kolonializmu? A nawet współcześni Francuzi czy Anglicy. Myślę, że nikt nie chce takiej tolerancji czy inkluzywności.
  • Odpowiedz
Odkąd wprowadziłem brutalną zasadę ZIOBRO zbędnego hamowania to jazda w trasie i po mieście stała się mega przyjemnością i kabaretem. Jak jadę to właściwie tylko wciskam gaz, i odpuszczam, no chyba że ktoś mi wymusi lekko, lub nagle zacznie hamować bo mu się przypomniało skręcić to wtedy chirurgicznym wciśnięciem hamulca musnę

Nie ma dnia żeby mnie ktoś nie rozbawił swym:

-szarpaniem GAZ HAMULEC GAZ HAMULEC HAMULEC GAZ
-zmiana pasa kilka razy na kilometr
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mat0707: ale gdzie OP mówił o zamulaniu? mówi o nie hamowaniu bez wyraźnej potrzeby. też tak jeżdżę i dojeżdżam 90% szybkich i bezpiecznych mistrzów prostej w zakrętach bo obsrają zbroje i hamują co sekundę przez pół sekundy
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: to jest największy jak do tej pory dowód że żyjemy w symulacji
nie można być głupim i mądrym na raz tak jak nie można być grubym i chudym na raz
takie rzeczy tylko w grach że gruby wojownik rusza się równie zwinnie co taki wyglądający fit
ja to mając już 16-17 lat widziałem jaki syfi kłamstwa są pompowane przez telewizję i systemowe media
jak to możliwe że wykształceni ludzie
  • Odpowiedz
pamiętaj że ci fajni miastowi nowocześni itd to wczoraj przyjechali ze wsi do miasta, + pewnie zrobili kserostudia jakieś
na drugi dzień po wprowadzeniu do np Krakowa mówią: bo my w Krakowie to chodzimy na klimatyzowaną siłkę
więc skoro mówią w TVN że się trzeba szczepić to się szczepio żeby ktoś o nich nie pomyślał jako o zaściankowych
wykształcenie nie ma znaczenia

"poznaj kompleksy ludzi a zrozumiesz ich postępowanie"
  • Odpowiedz
Jak to jest, że jest na tym świecie ktoś kto nie zna Zasady Dużego Chłopa? Przecież to tak samo podstawowa zasada funkcjonowania świata jak Zasady Dynamiki Newtona. Wiadomym zawsze jest i było, że jak idą wąskim chodnikiem, tą samą stroną w innym kierunku dwa chłopy, mniejszy zawsze schodzi z drogi większemu. Nawet takich podstaw już nie uczą, ehh... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#takaprawda #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A potem inni dają sobie wpoić takie podejście, po czym uznają że na nic nie mają wpływu i kończą pod pociągami.


@miko24: Chcesz powiedzieć, że sukces jest pewny i gwarantowany czy że frustracja nie przynosi negatywnych skutków?
Bo to są jedyne możliwe wnioski z tego co napisałeś.

Bo one wybiorą takiego który jest w formie, albo potrafi gotować, albo ma super poczucie humoru, albo jest zaradny, albo pasjonuje się literaturą
  • Odpowiedz
Ale to jest serio p0j----e, że jak nie sprzedam swoich akcji ze stratą, tylko będę trzymał z nadzieją na odbicie to będę miał na sumieniu światową gospodarkę.

#gielda #takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej puszkarze, jak wam nie pasuje świat to po co się zmuszacie do prowadzenia samochodu? Niema jakiegoś obowiązku, jeżeli wam przeszkadzają rowerzyści na drogach to poprostu nie jeździj. W czym problem? Jeżeli pord mi mówi że mogę jechać rowerem krajówką to nią jadę, to wy macie problem nie ja.

#takaprawda #samochody #polskiedrogi #polska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Retoryk jak masz pecha możesz kogoś w głupi sposób zabić, ja mam okulary ale nie każdy. Leci taki ktoś 35-40km/h, oderwie rękę żeby przetrzeć oczy i nieszczęście gotowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz