#paryz2024 #sport #ciekawostki #boks #takaprawda

Okazuje się, że wylaliśmy dziecko z kąpielą. Na zdjęciu z dzieciństwa zawodniczka z Algierii, o której tak głośno było wczoraj, ponieważ domniemano, że jest biologicznym mężczyzną. Przypuszcza się, że może mieć zespół Swyera. Wysoki poziom testosteronu mógł tłumaczyć jej dyskwalifikację na zawodach mistrzostw świata w boksie. Czy uważacie, że ta zawodniczka powinna startować na igrzyskach biorąc pod
Kopytnik_1 - #paryz2024 #sport #ciekawostki #boks #takaprawda 

Okazuje się, że wylal...

źródło: temp_file4921927932870894254

Pobierz

Czy Imane Khalif powinna startować w igrzyskach?

  • Tak 46.0% (23)
  • Nie 54.0% (27)

Oddanych głosów: 50

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet jak wygrasz to często pojawia się depresja. Jest to tak zwana depresja olimpijczyka. Po radości po wygranej, następuje pustka i brak celu po zdobyciu "nagrody", do której często przygotowywałeś się całe życie. Kompletnie CIę to wypala od środka.


@g0blacK: dokładnie, nawet po złocie życie potrafi sę zapaść. Może po prostu trzeba mieć na to częściowo w------e w sensie oczekiwań na owacje, to wtedy będzie równeiż łatwiej to zdobyć?
  • Odpowiedz
Turcja wystawiła w konkurencji strzelectwa jakiegoś 51 letniego chłopa z ulicy, który strzelał bez osprzętu i zdobył srebrny medal.

W takich chwilach człowiek zadaje sobie pytanie po co to wszystko, te gadżety, profesjonalny sprzęt, miejsca do treningu jak jeśli ktoś jest dobry to i tak wygra.

#paryz2024 #strzelectwo #takaprawda
WielkiNos - Turcja wystawiła w konkurencji strzelectwa jakiegoś 51 letniego chłopa z ...

źródło: temp_file3380588053098083360

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 553
@WielkiNos: Chłopa z ulicy? To, że nie korzysta ze sprzętu takiego jak przeciwnicy nie znaczy, że jest z ulicy. On od lat zdobywa medale w strzelectwie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: on ma ochronniki słuchu, ma okulary, ma wszystko co wymagane :P Stoi tak jak się stoi w strzelectwie sportowym, ludzie mają jakieś dziwne wyobrażenie na temat pozycji bazując na wannabe komandosach ze strzelnic. To jest pozycja do sportowego precyzyjnego strzelania, a nie dynamiki.
Tak się strzela na zawodach, tylko część strzelających wychodzi z założenia, że co się nie dostrzeli, to się dowygląda i obwieszają się mnóstwem dodatków.
  • Odpowiedz
Moja mała rada. Nie kupuj zbyt dużo produktów w globalnych korporacjach i nagle okaże się że wszystko jest w porządku. To nie są czasy gdzie miałeś w telewizorze 6 programów i jeden sklep na wsi. Możesz sobie zamawiać przez internet wygodnie do paczkomatu i odebrać 24/7. Rzeczywistość jest taka że biali ludzie stanowią zaledwie 12% populacji Ziemii, więc wymaganie od globalnych korporacji nastawionych na globalny rynek żeby wszyscy byli biali w reklamach
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Skąd u #niebieskiepaski przekonanie, że samotne matki to desperatki, które koniecznie chcą mieć faceta? Jak 40 lat żyje na tym świecie, to przez samotną matkę byłem podrywany raz, no i jeszcze jeden raz wiem, że się podobałem, ale nie wyszła z inicjatywą. To, że samotne matki są zdesperowane i same podrywają to kłamstwo.

#takaprawda #oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Podrywają tylko nie Ciebie. Jedyne kobiety od których dostawałem propozycję ONS lub FWB to od byłych dziewczyn lub od koleżanek który były w trakcie rozwodu, nie chciały w trakcie poznawać nowych osób jeżeli nie sformalizują rozwodu, a męża nie chcą znać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja jestem baba a jak koleżanka zrobiła się samotną matką to co chwila ode mnie pożyczała kasę. Z początku to były małe kwoty i zwracała. Później zaczęła większe kwoty i zwracała 80% a już o kolejne pytała XD więc już nie mam koleżanki.

Co do samotnych matek to są takie co pewnie podrywają co się da by ktoś jej pomógł z dzieckiem i finansami, ale pewnie są też takie co
  • Odpowiedz