Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

biedakwsiowy
- 6
konto usunięte via Wykop
- 3
@biedakwsiowy: to jest prawdziwy pill, rozpisałem kiedyś nawet własny model trójcy (nazwałem go trójcą ruchensteina) czyli wygląd/dynamina/status i jak te elementy przekładają się na powodzenie w związkach/seksie ale gdzieś mi to zaginęło

Chuopochuop
via Wykop- 3
@biedakwsiowy: Tagowi niech będą dzięki
Smutne to trochę, ze jakiś kraj zdobywa na jednych igrzyskach tyle złotych medali co Polska przez wszystkie igrzyska.
I nie chodzi tu o liczebność danego kraju, u nas nalezało by całe struktury wyburzyć łącznie z fundamentami.
Ale jak, ani kasy, ani odpowiednich ludzi, słaby warsztat, infrastruktura.
Pamiętam jak kiedyś Leszek Blanik opowiadał, ze tam gdzie ćwiczy, to musi brać rozbieg od schodów na korytarzu i dopiero wbiega na sale gimnastyczną, bo bardzo mała i inaczej
I nie chodzi tu o liczebność danego kraju, u nas nalezało by całe struktury wyburzyć łącznie z fundamentami.
Ale jak, ani kasy, ani odpowiednich ludzi, słaby warsztat, infrastruktura.
Pamiętam jak kiedyś Leszek Blanik opowiadał, ze tam gdzie ćwiczy, to musi brać rozbieg od schodów na korytarzu i dopiero wbiega na sale gimnastyczną, bo bardzo mała i inaczej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pamiętam jak kiedyś Leszek Blanik opowiadał, ze tam gdzie ćwiczy, to musi brać rozbieg od schodów na korytarzu i dopiero wbiega na sale gimnastyczną, bo bardzo mała i inaczej się nie da.
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Też to pamiętam i pamiętam takie potężne uczucie WTF. Przecież tu nie chodzi o budowę jakiegoś olbrzymiego centrum treningowego za miliony tylko najbardziej elementarne warunki do uprawiania sportu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To ja już wolę matematykę albo informatykę. Dodatkowy WF powinni mieć tylko ci co mają ku temu predyspozycję.
@andrzej-roman jeszcze wuefista taki Janusz chwalący się uczniom, że gdyby nie ta kontuzja w 1991 r. to zrobiłby większą karierę niż Lewandowski.
III Rzesza by lekko wygrała wojne z ZSRR, bo ruskie w tamtej chwili byli słabi i zbuntowani przeciw rządom stalina i witali z kwiatami Niemców, nawet niektórzy rosjanie werbowali sie do werhnachtu właśnie przez ten bunt. Hitler mógł to wykorzystać przeciw stalinowo i by wygrał wojne, a tak zgubiła ich ta ich ideologia rasy aryjskiej i pycha ¯\(ツ)/¯ i by sie wtedy hitler zatrzymal gdzieś w syberii
#takaprawda #historia
#takaprawda #historia
@JasnyBanan
Wszystko fajnie, tylko nic z tego nie miało miejsca. Przypadki poddawania się bez walki były marginalne, nie mówiąc już o "werbowaniu się do wermahtu" co zupełnie się nie zdarzało.
Wszystko fajnie, tylko nic z tego nie miało miejsca. Przypadki poddawania się bez walki były marginalne, nie mówiąc już o "werbowaniu się do wermahtu" co zupełnie się nie zdarzało.
@JasnyBanan: W 1941 r.? To co planowali - uderzałbym bezpośrednio na Moskwę, nie rozjeżdżając się na boki i nie skręcając na południe na Kijów z pomocą Grupie Armii Południe. Ale nadal szanse, że ZSRS by się rozpadło byłyby niewielkie. Chyba, że Niemcom udałoby się przejąć/zabić dużą część komitetu centralnego i lub Stalina i powołać jakiś marionetkowy rząd, ale pewnie nie mieli takich planów.
Żeby nie było, że to jest tylko
Żeby nie było, że to jest tylko
- 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 43
@M4rcinS: to są fakty
konto usunięte via Wykop
- 12
@M4rcinS: z faktami sie nie dyskutuje więc milcze w 13 językach
W sumie patrząc w jakim kierunku zmierza ten kraj, to rodzenie dziś dzieci w Polsce równa się praktycznie skazywaniu ich na cierpienie w przyszłości, więc w większości zwykli egoiści albo ignoranci się na to decydują.
Tylko niewielki procent najbogatszych odpowiednio zadba o ich przyszłość.
#polska #dzieci #rodzicielstwo #zwiazki #tatacontent #macierzynstwo #tacierzynstwo #takaprawda
Tylko niewielki procent najbogatszych odpowiednio zadba o ich przyszłość.
#polska #dzieci #rodzicielstwo #zwiazki #tatacontent #macierzynstwo #tacierzynstwo #takaprawda
źródło: GUa-7oMXMAA3bFs
Pobierz@Zapaczony: No tak, normalnie jest gorzej niż za okupacji. Tylko takie baniaki jak ty myślą że trzeba być uber bogaczem żeby zapewnić szczeście. Niczym to sie nie różni od lewackich pierdów typu 'rodząc dzieci niszczysz planetę'
Tylko niewielki procent najbogatszych odpowiednio zadba o ich przyszłość.
Hihi, najlepsza głowa, to wyprana głowa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MWittmann: to raczej żaden fliper po prostu frajer szuka frajerów a ze działka duża (ponad 2000 m2) i do tego z linia brzegową jeziora blisko Mikołajek to mam użeranie z debilami
Wrzucam tego screena dla was, abyście zrozumieli, że dla przeciętnego "kowalskiego" zawsze będziecie niebezpiecznymi wariatami, którego nie warto zatrudnić, z którym nie warto się ożenić, zaprzyjaźnić, czy nawet prowadzić wspólnie firmę. Nigdy, przenigdy nie mówcie o swojej chorobie nikomu spoza rodziny, beton w Polsce jest zbyt wielki, poza tym choroby psychiczne w naszym kraju to temat tabu.
Niepoczytalność w przebiegu np. schizofrenii paranoidalnej jest przeważnie tylko raz w życiu, podczas pierwszej psychozy. Potem
Niepoczytalność w przebiegu np. schizofrenii paranoidalnej jest przeważnie tylko raz w życiu, podczas pierwszej psychozy. Potem
źródło: Screenshot from 2024-08-07 21-27-47
Pobierz- 1
@gorzki99:
Całkowicie się z tobą zgadzam. To spory problem, który trzeba nagłaśniać, sam znam kilka osób chorych, które nie biorą leków, a to jest w mojej ocenie cholernie nieodpowiedzialne i egoistyczne. Ja (jak i zarówno moi znajomi) bierzemy leki regularnie, mieliśmy tylko jedną psychozę i nie jesteśmy niebezpieczni.
Zgoda tylko ze... TE LEKI TRZEBA CHCIEC BRAC.
Całkowicie się z tobą zgadzam. To spory problem, który trzeba nagłaśniać, sam znam kilka osób chorych, które nie biorą leków, a to jest w mojej ocenie cholernie nieodpowiedzialne i egoistyczne. Ja (jak i zarówno moi znajomi) bierzemy leki regularnie, mieliśmy tylko jedną psychozę i nie jesteśmy niebezpieczni.
@_atreides: Tutaj z kolei ja sie z Toba zgodze. prawdopodobnie jakbysmy pracowali razem a Ty bys bral leki to bym nawet nie zauwazyl ze cos jest nie tak.
I mysle ze tak moglo byc z kolesiem z mojej roboty. Bywaly dni gdzie mial duzo gorzej niz zwykle. Wtedy mowilismy ze zapomnial wziac tabletek.
I mysle ze tu moze lezec problem. Bo jak wspomnialem - mamy info ze teraz jest wsio
I mysle ze tak moglo byc z kolesiem z mojej roboty. Bywaly dni gdzie mial duzo gorzej niz zwykle. Wtedy mowilismy ze zapomnial wziac tabletek.
I mysle ze tu moze lezec problem. Bo jak wspomnialem - mamy info ze teraz jest wsio
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon: Ile Ty masz dzieci?
@adamsowaanon: czyli ty za młodu spełniałeś marzenia podróżnicze, ale laska ma zacząć rodzić od 19 roku życia?
Gołąb umiera w ciszy.
To jego błąd .
Bo może gdyby wył z bólu, trząsł się że strachu, ociekając krwią skakał ludziom w ramiona i błagalnym wzrokiem prosił o ratunek to może by inaczej to wyglądało.
Tym czasem on siada gdzieś z boku pod murkiem, zamyka oczy i bujając się odmierza te kilka ostatnich godzin swojego życia.
Ludzie mijają go a on nie reaguje. Myślą że odpoczywa, że może śpi, że po prostu się nie boi.
źródło: X
Pobierz@EpicElion: Właśnie kanarek mi padł w pracbazie. Chyba we śnie. Przynajmniej w takiej pozycji go znalazłem. Z głową pod skrzydłem. Niby taka popierdóła a jednak przykro.
konto usunięte via Wykop
- 0
@EpicElion: A co mam zrobic jak grzywacza w kanale w srodku miasta krogulec palaszowal?
- 20
- 1
Opcja "bliscy znajomi" dla relacji na #instagram służy tylko i wyłącznie po to by dziewczyna mogła dać znać facetowi że jej się podoba, bez mówienia tego wprost - tylko tak by sam się domyślił xD
Nie spotkałem się z innym zastosowaniem tego wynalazku, szczególnie że trzeba jednak poświęcić na to chwilę, wejść, przeklikać - a później i tak wstawiają tam co najwyżej zdjęcia kwiatków, zwierzaków, albo że upiekły babeczki. No
Nie spotkałem się z innym zastosowaniem tego wynalazku, szczególnie że trzeba jednak poświęcić na to chwilę, wejść, przeklikać - a później i tak wstawiają tam co najwyżej zdjęcia kwiatków, zwierzaków, albo że upiekły babeczki. No
źródło: Zrzut ekranu 2024-08-07 175222
Pobierz@Atreyu: miałem tak od laski którą znam rok, po jakiś czasie napisałem do niej i dałą ghosta więc ją w-------m xDD
- 0
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
30 lat finansowania przez Solarza-Żuka siatkówki psu w dupę. Gwiazdeczki przegrywają z amatorami z USA. Tam nawet nie ma żadnej profejsonalnej ligi siatkówki, wiedzieliście o tym? Ja o tym dziś przeczytałem i myślałem, że na luzie 3:0 wygramy.
Jak oni grają bez ambicji i bez honoru, to niech lepiej nie jeżdżą na igrzyska, tylko grają w tej swojej polskiej lidze, gdzie 1000 kibiców co weekend zasiada na halach. Siatkówka sportem narodowym? Chyba
Jak oni grają bez ambicji i bez honoru, to niech lepiej nie jeżdżą na igrzyska, tylko grają w tej swojej polskiej lidze, gdzie 1000 kibiców co weekend zasiada na halach. Siatkówka sportem narodowym? Chyba
źródło: 8zjiin
Pobierz@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Powiedzmy wprost, gdyby nie Kubańczyk Leon nie wyszlibyśmy z grupy. Krytykowaliśmy Katar za takie praktyki w piłce ręcznej, ale teraz siedzimy cicho, gdy nam to pasuje. HA TFU.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Warto uplastycznić, że te 1000 kibiców to jest łącznie z rodzinami i znajomymi, a jakby ich odliczyć to będzie może z 17 osób plus pies
gdzie 1000 kibiców co weekend zasiada na halach
Warto uplastycznić, że te 1000 kibiców to jest łącznie z rodzinami i znajomymi, a jakby ich odliczyć to będzie może z 17 osób plus pies
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@An-Dagda: a nie lepiej jakbyy wszystkich zakategoryzowac jako kobiety? emerytura szybciej, parytow nie byloby trzeba wprowadzac, mozna by kazdego o gwalt skarzyc, same plusy
@ChlopoRobotnik2137: W Polsce jest więcej transmężczyzn niż transkobiet.
Przyczyną polskiego sukcesu i medali na igrzyskach, jest to, że nie ma czegoś takiego jak Polski Związek Wspinaczki.
#paryz2024 #igrzyskaolimpijskie #olimpiada już nie #o----------------l #heheszki #takaprawda #heheszki
#paryz2024 #igrzyskaolimpijskie #olimpiada już nie #o----------------l #heheszki #takaprawda #heheszki
@NoMoreTearsJustSmile: no nie ma.
Za to jest Polski Związek Alipinizmu, do którego należy speedclimbing ;)
Za to jest Polski Związek Alipinizmu, do którego należy speedclimbing ;)
@NoMoreTearsJustSmile: Sama prawda!
- 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zoriuszka: korelacja nie stanowi o przyczynie. Ale może być wskazaniem do dalszego badania możliwych przyczyn zjawiska, jak np wzrost przestępczości. Takie badania przeprowadzono np w Norwegii. Wyszło że ( wbrew temu co piszą na wykopie) Polacy i imigranci z krajów bałtyckich nie różnią się pod względem przestępczości od tubylców, w przeciwieństwie do migrantów z Maroka, Somalii, Iraku i Iranu.
Linki do badań na Wiki pod hasłem Immigration and crime.
Linki do badań na Wiki pod hasłem Immigration and crime.


































