Wpis z mikrobloga

  • 632
@volodia: najgorsze w tym jest to że telewizja nie powie słowa o pani Bożenie, podpiszą materiał z fb i zgarną hajs za reklamy.

Tak samo było z tą różowo włosą z chin podczas pandemii, całe jej reportaże leciały w tvp i nie dostała za to ani złotówki.
  • Odpowiedz
@volodia: Nie wiem czy to jest akurat takie złe.
Moim zdaniem mieszkańcom i służbom pracującym na miejscu ostatnie czego brak to ludzie z kamerami pchającymi się między ludźmi i na wały dla lepszego ujęcia i zaczepiający 'Jak sytuacja? Co pan teraz czuje?'
  • Odpowiedz
przecież te gnoje z tvp nawet nie podpisali nagrania Bożeny jej nazwiskiem, tylko dali link do jakiegoś portalu, a na polsacie albo trwam (nie pamiętam, bo skakałem po kanałach) jako źródło był jakiś Michał Jadczak czy jakoś tak, tfuuu na te leniwe pały
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dzejvor no był jeszcze ten z niezależnej. Być może jeszcze kilku. Ale zabrakło mi kogoś kto by zrelacjonował co się stało w stroniu i lądku. Było ich po prostu za mało.
  • Odpowiedz
Bojanowski z------------y na spychaczu po zalanej Białej Nyskiej (wtedy spotkał tą kobietę od Audi)


@Dzejvor: no i to ma być dobre? Typ na spychaczu wywozi ludzi odciętych od świata przez wodę a tu sobie szczęśliwie popyla na nim redaktor zajmując miejsce co by tylko mieć materiał.
  • Odpowiedz
Tak samo było z tą różowo włosą z chin podczas pandemii, całe jej reportaże leciały w tvp i nie dostała za to ani złotówki.


@K-S-: a czemu miałaby dostać cokolwiek? Najpierw trzeba mieć jakąś umowę na wykorzystanie materiału, wystawić fakturę itd.
  • Odpowiedz
podpiszą materiał z fb


@K-S-: Właścicielem materiałów zamieszczanych na fb, jest fb. Telewizja musiała zapłacić fbkowi za ich emisję.
  • Odpowiedz