#tenis wszystko dlatego że nie ma sponsora technicznego, który dałby jej kaszkiet
#tenis no to jak będzie w rankingu w top 30 to niech zobaczy jak się gra z top 10 xD
hurraoptymizm via Wykop
- 0
@RandyBobandy: dlatego na plus meczyk
hurraoptymizm via Wykop
- 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nasze orły
źródło: 1000014534
Pobierz#tenis skróty generują błędów dużo dziś
Co ta ruska tak ciągle sapie
#tenis
#tenis
hurraoptymizm via Wykop
- 1
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: mazut w płucach xd
#tenis albo mączka w oczy, albo słońce w oczy. Nie ma lepszej strony xf
hurraoptymizm via Wykop
- 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: pisz lepiej w drugą stronę, bo jak chwalisz gorzej idzie xd
#tenis @KRZYSZTOF_DZONG_UN narzekaj narzekaj może to szczęście przyniesie xd
#tenis Krzysztof Dzong wyczilluj. Choćby miało być teraz 6-2 to już sukces to 2 breaki xd
- 6
Wniosek po tym zgrupowaniu jest taki, że aktualnie Tunezja, Holandia i Japonia bardziej od nas żałują, że nie jedziemy na Mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
hurraoptymizm via Wykop
- 2
@Sleepypl: Holandia to nie wiem, bo kłopoty z podobnie do Nigerii notowaną w rankingu FIFA Algierią.
źródło: 1000014412
Pobierz- 38
hurraoptymizm via Wykop
- 22
@marcelus: zmienią czcionkę na Comic Sans i będzie nowocześniej
źródło: 1000014235
Pobierz#mecz
źródło: 1000008481
Pobierz
hurraoptymizm via Wykop
- 0
@Kapppa111: lewkot to nie ta strona. Smokgad
#mecz czy kibice Wisły przecierają krzesełka po wieczystej?
#mecz w ogóle to dopiero teraz skumałem że lewkot to zajebiste nazwisko niby lew a kot
hurraoptymizm via Wykop
- 1
@UserPortaluWykop: mrówkolew to najlepszy lew
- 0
#mecz Wieczysta to będzie ósmy klub z Krakowa na najwyższym poziomie ligowym w Polsce. Cztery kluby z Krakowa grały jednocześnie na najwyższym pozimie w latach 1933 - 1934.
hurraoptymizm via Wykop
- 0
@figus102: po meczu miałeś dokończyć tą myśl.
#mecz Mikułko z Mazurem niech się zamienią nazwiskami, żeby ludziom się narodowość nie myliła.
- 30
Strona kibiców Chrobrego jest fajna, admin budzi się raz na rok w okolicach końca zimy i potem znów zasypia
https://chrobry.glogow.pl/
#mecz
https://chrobry.glogow.pl/
#mecz
hurraoptymizm via Wykop
- 2
@red7000: strona klubu jest ok. Tylko kibiców jest na zaliczenie w liceum z informatyki xf
- 106
#mecz #pilkanozna Quentin Tarantino dorabia sobie jako liniowy w 1 lidze?
źródło: image
Pobierz
hurraoptymizm via Wykop
- 1
@Ejmen: ostatni film Tarantino będzie się dział w Krakowie i będzie o piłkarskim środowisku. Chce się wczuć w klimat.
Poszukiwacz odrodzony z Charmandera
- Maniac mind
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 31.05.2024Mikroblogger Komentator
od 20.07.2023Komentator Rocznica
od 21.03.2026Rocznica










źródło: hffhdhfdhfdhh
Pobierz