@korbixon: Sztokholmskie metro pozwoliło mi potwierdzić że moja ówczesna dziewczyna nie ogarniała co sie wokół niej dzieje. Wybralismy najciekawsze stacje i objezdzalismy po kolei. Na jednej z nich stwierdzilem ze lepiej sie wrocic i z poprzedniej stacji pojechac inna linia. Wysiedlismy i pojechalismy w przeciwnym kierunku jedna stacje, nic nie mowilem a ona z radoscia wysiadla i mowi ze ta jest chyba najladniejsza. Nie ogarnela, wiec obeszlismy i wracamy na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#perfumy jakaś perfumeria godna polecenia w Sztokholmie albo Kista?
Jak przedstawiają się promocje na 11.11 w #szwecja ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach