Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
boursedumatin
via iOS- 1
wg mnie chodzi bardziej o kształtowanie charakteru poprzez wyrzeczenie, czyli że rezygnujesz na jakiś czas z czegoś przyjmnego po to, żeby to docenić oraz żeby sobie przybić piątkę za wytrwałość i opanowanie, panowanie nad sobą
konto usunięte via Android
- 8
- 5
( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1650127772DI5KZ2njWjOQ12leEq0Elq.jpg
Pobierz- 1
- 9
Jest już ze mną źle. Święta, próbuję siedzieć w gronie rodzinnym. Telewizor gra a tam oczywiście reklama telewizyjna Notino informująca o WYJĄTKOWEJ 15% zniżce na produkty. Co oni, mnie kuszą cholera jasna? Nie dam się, mam silną wolę. Nic nie kupię - nieeee ma takiej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #wielkanoc #swieta #notino
#perfumy #wielkanoc #swieta #notino
@Boniekk te 15 procent to bodajże tylko na kosmetyki
@Boniekk: e tam. @zGdyniMlodyG ma już sny o promocji perfum jeremiasza w biedronce 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ ciekawe czy był to miły sen czy koszmar
Piękne rodzinne święta otwieram już dziś:
Matka histeryczka klnie na wszystko i wszystkich.gif
Stary Pijany.exe
Siora z mokebe.png
Brat nieobecnny.rar
Aż
Matka histeryczka klnie na wszystko i wszystkich.gif
Stary Pijany.exe
Siora z mokebe.png
Brat nieobecnny.rar
Aż
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
konto usunięte via iOS
- 3
@CipakKrulRzycia: Dobra to gdzie dowód, że koleś odżył, jakieś dokumenty na śmierć kliniczna i powrót z zaświatów to powinny być do wglądu publicznego skoro mamy wszyscy teraz płacić za niego pieniądze i to nie małe by te świątynie stały i ci jego ludzie mieli się w co ubrać ;) ja też sobie mogę wymyśleć, że zmartwychwstałam i módlcie się do mnie, pomniki mi stawiajcie, kasę na tacę rzucajcie, tak to
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@xydeN-: otwarte. Warto sprawdzić w necie czy wszystkie ale te Tureckie nie mają raczej świąt
@CipakKrulRzycia kebaba mam codziennie, a takie jaja w majonezie i sałatkę to bym se zjadł.
konto usunięte via iOS
- 5
Wesolych #swieta
źródło: comment_1650122610ym8zlYH4qKrQqWVQUNk4oj.jpg
PobierzJak królem sałatek jest jarzynowa, tak królem lig jest ekstraklasa. Lepiej zjeść/obejrzeć i odchorować niż ma się zmarnować! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #swieta #wielkanoc #salatkajarzynowa #gotujzwykopem
#mecz #swieta #wielkanoc #salatkajarzynowa #gotujzwykopem
źródło: comment_1650118308ar0X3yG1YQS4b5czKHWi2g.jpg
Pobierz- 2
@rzaden_problem: lecimy maraton!
- 342
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jutokintumi: a ja lubię
Ale sałatkę jarzynową to Ty szanuj
jarzynowa z majonezem lajt o-----a. #swieta
@Misza: boś głupi i pod butem trzymany
- 12
@nigologin:
o nie, ktoś lubi symbole, lubi należeć do wspólnoty i raz na jakiś czas cieszyć się z innymi, jaki on głupi i zacofany xd
Idziesz do kościoła, gdzie gość w sukience pośpiewa, porecytuje wierszyki i popryska to wszystko kranówką. Koszyczek to najmniej śmieszny aspekt tej sytuacji ;p
o nie, ktoś lubi symbole, lubi należeć do wspólnoty i raz na jakiś czas cieszyć się z innymi, jaki on głupi i zacofany xd
Powiem wam mirki że #swieta czy to #bozenarodzenie czy #wielkanoc to jest masakra dla #bojowkapiekarska, zwłaszcza jak się piecze na zamówienie. Wczoraj i dziś sporo tego było a najgorsze że oprócz chlebów zacząłem robić babki
I o Jezu ile roboty
Niby super ale jednak co za dużo to niezdrowo;)
Trochę #zalesie a trochę #chwalesie
I o Jezu ile roboty
Niby super ale jednak co za dużo to niezdrowo;)
Trochę #zalesie a trochę #chwalesie
źródło: comment_1650116172UJuRR2LCnWKHvkODIJc1EO.jpg
Pobierz- 1
@tptak blacha głównie
- 1
@nosacz_ninja dzięki!;)


























