Życzę każdemu wesołych świąt. Niech każdy je co lubi bo jak wiadomo każdy ma inny gust i przypieprzanie się do tego co ktoś je to xD Także życzę wam smacznej sałatki jarzynowej, sernika z rodzynkami czy bez, jajec i karpia tez jak ktoś lubi, a co!

#wielkanoc #swieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego każde moje święta musza być przegrane. Żadnych gości, tylko ja i rodzice. Niedziela jak każda inna. Nie ma po co się ładnie malować, ładnie ubrać, tylko uśmiechnąć się aby rodzicom nie było za przykro… Potem znowu resztę dnia spędzę na wykopie i tak miną mi dwa dni…
#zalesie #swieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez tą pogodę to mam wrażenie jakby to były święta Bożego Narodzenia a nie Wielkanocne
#pogoda #swieta #z-------------j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cutecatboy: no, też jestem przerażony tym że ludzie marnują miesiące ciężkiej pracy nad sylwetką przez świąteczne obżarstwo. A przecież co to za problem wziąć takie pojemniki i trzymać czystą michę przez te parę dni
  • Odpowiedz
@ranunculus: Ale wiesz, ze nie trzeba się n----------ć do porzygu, tylko można zjeść talerz żurku, trochę sałatki i kawałek ciasta bez przekraczania kalorii? Chyba, że sam masz taki mindset, że albo trzymasz michę, albo się obżerasz aż ci się ulewa i nic pomiędzy, ale to już nie mój problem ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
Bardzo dużym plusem #wielkanoc jest to, że nie trzeba dawać prezentów. Cały festiwal spierd#lenia jaki jest w #swieta bozego narodzenia nas omija. Wygryw. Minusem i tak jest spotkanie rodzinne, ale przynajmniej jedno ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach