Największą zaletą #swieta #wielkanoc i #bozenarodzenie jest kilka dni wolnych. Aspekty religijny i społeczny do mnie nieszczególnie przemawiają.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 3
@softparadise: no to bardzo źle. A ja się nie mogę powstrzymać, żeby ci wszystko minusować jak leci od dzisiaj :)
- 0
@redorbiter Ok
- 0
@tesknilam_: Spędzasz je z rodziną Mordeczko, samo to ma sporą wartość :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 30
Pochwalcie się swoimi babkami na Święta! Ja właśnie skończyłam babkę którą robię co roku, która zawsze pierwsza znika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swieta #wielkanoc #gotujzwykopem #pieczzwykopem
#swieta #wielkanoc #gotujzwykopem #pieczzwykopem
źródło: comment_1650142408ZmxOoS2MqEzPnAFIx4fLY5.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Przesuń się to jeszcze dziadek się zmieści
@DrMagK2: czemu wujka nie zaprosiłaś?
- 0
skladać DZISIAJ życzenia prawosławnym?
- tak 46.2% (6)
- nie 53.8% (7)
- 2
- 1
- 23
#gotujzwykopem #swieta
Mój pierwszy baranek był na tyle fajny, że dostałem zlecenie na jeszcze jednego dla znajomych.
Jest i on :
Mój pierwszy baranek był na tyle fajny, że dostałem zlecenie na jeszcze jednego dla znajomych.
Jest i on :
źródło: comment_1650132208Br9sYAF1fFoFc9D3Tl91Ki.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 53
@OlekBB: matko bosko kochana
- 20
@OlekBB: Baranku boży ktury głamdzisz gżechy świata obdasz nas pomkojem
- 58
- 23
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cutecatboy: no, też jestem przerażony tym że ludzie marnują miesiące ciężkiej pracy nad sylwetką przez świąteczne obżarstwo. A przecież co to za problem wziąć takie pojemniki i trzymać czystą michę przez te parę dni
@ranunculus: Ale wiesz, ze nie trzeba się n----------ć do porzygu, tylko można zjeść talerz żurku, trochę sałatki i kawałek ciasta bez przekraczania kalorii? Chyba, że sam masz taki mindset, że albo trzymasz michę, albo się obżerasz aż ci się ulewa i nic pomiędzy, ale to już nie mój problem ¯\(ツ)/¯
- 0
- 0
@szynszyla2018: a mnie te swieta w-------a
- 7

























#heheszki #swieta
źródło: comment_1650152018gMmlyZ1aEa51iTfHuX30xU.jpg
Pobierz