Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No siema ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Z okazji świąt robię #rozdajo ręcznie robionej biżuterii z żywicy jubilerskiej i prawdziwych kwiatów. Doczytajcie zasady. Będzie losowanie trzech Mirasów. Link do sklepu: www.moonart.pl

- Spośród plusujących wylosuję osobę, która otrzyma kod rabatowy -15% do wykorzystania w sklepie.
- Z osób, które zaplusują i napiszą jakiś komentarz wylosuję osobę, która dostanie kod rabatowy -15% i zawieszkę z naturalną paprocią.
night_witch95 - No siema ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Z okazji świąt robię #rozdajo ręcznie ro...

źródło: comment_16713469294Zyw6HO0dOf4RSj7QJNdl4.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nachodzi okres swiat i trzeba kupic prezenty. I musze teraz kupic prezenty gowniakom a tych jest 6.
4 bratankow i 2 bratanice. Przedzial wiekowy od 4 do 12 lat. I powiem tylko tyle - nie lubie kupować prezentów.

Czlowiek z--------a po tych sklepach, ale wybor jest taki ze ciezko sie zdecydowac. Na dodatek rozsadnie by bylo kupic kazdemu prezent w podobnym budżecie. Po chłodnych kalkulacjach okazuje sie ze trzeba bedzie wydac 6
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eskejper: Sama już mam taką rozkmine co kupować na prezenty bo mam b.dużą rodzinę zresztą jak Ty i dzieci z roku na rok coraz więcej (w tym roku przybyła dwójka) a będzie jeszcze myśle kolejna dwójka-trójka. I myślałam żeby zacząć kupować uniwersalne prezenty typu paczki ze słodyczami ale to dopiero za kilka lat bo dla takich maluszków poniżej 3-4lat to bez sensu. Straszny problem bo przecież nie znam zainteresowań każdego
  • Odpowiedz
@KatieWee: Kiedyś w przedszkolu mieliśmy konkurs i wzięło udział 7 dzieci, więc daliśmy im taaaaakie nagrody, że reszcie szczęki opadły. Na następnym konkursie była ogromna frekwencja a do wygrania były jedynie małe książeczki.
  • Odpowiedz
#prezent #prezenty #swieta pytanie głównie do #rozowepaski
czy dla dziewczynki 10 lub 11 lat takie coś będzie oki? moja siostrzenica.
https://allegro.pl/oferta/zestaw-koralikow-prezent-koraliki-do-bransoletek-12054633622

w sumie to jeszcze zastanawiam się nad gumeczkami, ale te koraliki wyżej bardziej do mnie przemawiają
https://allegro.pl/oferta/gumki-do-robienia-bransoletek-6800-szt-zestaw-xxl-10770117779
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@firyt: ani ona ani ja nie lubimy ebooków, czytaliśmy na kindle czy innych czytnikach - co papier to papier ;)
Aczkolwiek próba była - podobnie mamy z audiobook'ami
  • Odpowiedz
@lena_malena: myślę że podnoszenie podatków żebyście wy mogli dostać 15 emeryturę powoduje wzrost cen w sklepach,to wina PISu a nie Putina że jest drogo za Tuska było taniej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, mirabelki proszę Was o pomoc w znalezieniu idealnego prezentu dla męża mojej mamy. Gość po 60tce, całe życie za kółkiem, porobione wszystkie uprawnienia więc pasjonat samochodowy, że tak to nazwę. Aktualnie jeździ na taksówce, otworzył własną działalność i rok temu stworzyłem dla niego stronę internetową wraz z zastrzeżonym logotypem jego firmy (jestem grafikiem). Myślałem nad jakimś kubkiem lub termosem z jego logotypem, ale wydaję mi się, że to
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cranberry250: na stówę budowlańcy, wszyscy inni by się domyślili żeby poukładać smakami, zliczyć butelki i zeskanować wbijać ilość na kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale budowlańców to przerasta
  • Odpowiedz