• 0
Mam ogromny problem z prezentem dla różowej.

No chciałbym żeby było to coś specjalnego ale w zasadzie nie mam pomysłu. Jednym z pomysłów jest też taka mapa - bo planujemy w sumie podròżowanko po świecie, ale no nie wiem... Ładne to dla Was?

Chciałem też kupić coś co by się jej przydało, a na razie mam pomysły wyłącznie pasujące na jakieś walentynki
Yakooo - Mam ogromny problem z prezentem dla różowej.

No chciałbym żeby było to coś ...

źródło: comment_16712255921K3ZYP3VQA1H6r8Kw1NCli.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gregory96: Widzialem to juz.
Ogolnie fake, ale nie popieram.
Chociaz w ostaniej firmie w PL tak bylo. Tylko ze dodaj do biura narzedziownie.
Moim zdaniem... slabo ^_^
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominamy: Świąteczne potrawy już teraz w NTFY!

Tradycyjne smaki – pyszne pierogi, nadziane uszka, aromatyczny barszcz czy domowa sałatka jarzynowa? W Święta niczego sobie nie odmawiaj! A na deser rozsmakuj się w kruchym serniku i korzennych pierniczkach. Palce lizać! Nie stój w kolejkach, zamów pod drzwi.

Świąteczne potrawy dostępne z poziomu aplikacji SELECT! Już teraz wybierz to, na co masz ochotę, a dania dowieziemy od 6 do 25 grudnia.

Przypominamy
NiceToFit_You - Przypominamy: Świąteczne potrawy już teraz w NTFY!

Tradycyjne smak...

źródło: comment_1671191885rXpR0rrmMEV36Im7XOhXDk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajny rabat, ale chyba wstydziłbym się wpisać Wykop przy imieniu, nazwisku i adresie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@KatowickaChupacabra: być Wykopkiem to powód do dumy ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW ale wiesz, że ten kod podajesz tylko na WWW przy składaniu zamówienia. ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też macie takie wrażenie że jak wracacie do rodziców na święta to czujecie się jakbyście odwiedzali obcą galaktyke/układ np alpha centaurii gdzie wszystko płynie inaczej w tym czas, i poparcie wzgledem pisu, grawitacja i musicie się dostosować chociaż na chwilę, macie butle z tlenem więc może przezyjecie te kilka dni xdd
#swieta #rodzina
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach