Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

RiverStar
- 17

Rustyyyy
- 0
@RiverStar: gdzie teg #urojeniaprawakoidalne
- 11
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@koniec_promocji: rok temu był śnieg i mróz
@koniec_promocji ano tradycja. Na 100 lat gdy są pomiary 90 razy w święta był deszcz. Ot taka cyrkulacja psia jej mać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cheeseandonion: Uuu prawdziwe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Javert_012824: deutschland deutschland uber alles xD
źródło: comment_1671296836mX2aIYQH2awEjYO8GtcFHB.jpg
Pobierz- 2
- 4
Hej. Mała aktualizacja serwera CS 1.6 wykopowego.
-Tarcze
-3 nowe roundsoundy
-Troche przebrane mapy + nowa mapa de-dust2-long-winter
-Plugin na vote na małe mapy (gdy na serwerze jest 8 osób i mniej powinno rozpocząć się automatyczne głosowanie na mniejszą mape)
-Tarcze
-3 nowe roundsoundy
-Troche przebrane mapy + nowa mapa de-dust2-long-winter
-Plugin na vote na małe mapy (gdy na serwerze jest 8 osób i mniej powinno rozpocząć się automatyczne głosowanie na mniejszą mape)
Jak sprawdzać przy nie działających lampkach, gdzie jest napięcie, a gdzie nie?
#pytanie #elektronika #elektryka #swieta #majsterkowanie #dom #niebieskiepaski
#pytanie #elektronika #elektryka #swieta #majsterkowanie #dom #niebieskiepaski
źródło: comment_1671290262yR8xtIibzMIdtHqJ3D5i0b.jpg
PobierzJak tam Wasze pierniczki? W ksstałcie stolca takie najlepsze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)#humorobrazkowy #cursedimages #swieta
źródło: comment_1671289988Gxq6cAqW5KhzjhMPXXWKF3.jpg
Pobierz@KarolKnuropatwa: prawie jak Mr. Hankey xD
źródło: comment_1671290110oVLehHV3V0R0EStnJup8KB.jpg
Pobierz@balatka: TO PEWNEI GRANAT JEST OPIE WYRZUC TO
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Ebebepuu73838: ja jestem pobożny i serdeczny dla ludzi przez cały rok, dopiero w święta staję się toksyczny
@Ebebepuu73838: U mnie to jest taki teatrzyk, że ja p------e
Babka narcystyczna socjopatka i co roku mega szopkę odstawia przed rodziną, aż mi się rzygać chce, w tym roku p------e nie idę na żadną wigilię, wieczorek boży będzie z Wiedźminem
Babka narcystyczna socjopatka i co roku mega szopkę odstawia przed rodziną, aż mi się rzygać chce, w tym roku p------e nie idę na żadną wigilię, wieczorek boży będzie z Wiedźminem
Kapusta z grochem "U Jędrusia". Skład: Kapusa i fasola. Grochu brak.
#kapustazgrochem #swieta #jedzenie #gotujzwykopem
#kapustazgrochem #swieta #jedzenie #gotujzwykopem
źródło: comment_1671287835OEICTKGhyOaFC4WWH2ZRBB.jpg
PobierzHej! Potrzebuje inspiracji co fajnego mogę dorzucić do paczki młodej dziewczyny (24lvl), która interesuje się sztuką, tworzeniem logo, UX UI, projektowaniem, grafiką. Mogą to być rzeczy, które spodobają się każdej dziewczynie, jakiś komsetyk, biżuteria, figurka, lub coś powiązanego z zainteresowaniami. Ale chodzi mi jakieś konkretne produkty ;) Oznaczam też #wykopaka bo często macie super pomysły.
#prezent #swieta #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta
#prezent #swieta #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta
@pieknykwiatuszek:
Oto kilka pomysłów na prezenty dla dziewczyny, która interesuje się sztuką, projektowaniem i grafiką:
Książka o sztuce lub projektowaniu, np. "Thinking, Fast and Slow" Daniela Kahnemana lub "The Elements of Style" Strunka i White'a
Zestaw narzędzi do projektowania, np. markery, ołówki, szkice, papier notatników, drukarka 3D
Program do projektowania, np. Adobe Creative Cloud
Oto kilka pomysłów na prezenty dla dziewczyny, która interesuje się sztuką, projektowaniem i grafiką:
Książka o sztuce lub projektowaniu, np. "Thinking, Fast and Slow" Daniela Kahnemana lub "The Elements of Style" Strunka i White'a
Zestaw narzędzi do projektowania, np. markery, ołówki, szkice, papier notatników, drukarka 3D
Program do projektowania, np. Adobe Creative Cloud
tam są fajne kubki, ale raczej drogie
@Burczan: Skąd taka cena? :O Coś takiego można raz dwa zaprojektować samemu i nadrukować na kubku w dowolnej drukarni z allegro za 30 zł.
- 25
Czary mary i paczuchę mam i ja. Dziękuje mikołajowej @Perkotka . Byłem wymagającą (a raczej stwarzającą wyzwania) parą w tym roku. Wiele typowych rzeczy opisałem w polu "Nie chcę dostać" (typu klocki, gierki, alko). Mikołajowa musiała się nasilić co jeszcze bardziej sprawia, że paka jest super.
1. Ręcznik Rick i Mortiego. - uwielbiam tą poj%$ bajkę :)
2. Drzewko bonzai z nasionka do wyhodowania (fan roślkin to właśnie ja)
3. Doniczka do malowania po
1. Ręcznik Rick i Mortiego. - uwielbiam tą poj%$ bajkę :)
2. Drzewko bonzai z nasionka do wyhodowania (fan roślkin to właśnie ja)
3. Doniczka do malowania po
źródło: comment_1671286357wr99RkK3UBAJs9ZQraZvnx.jpg
Pobierz- 7
Kontrola jakości.
źródło: comment_1671286428xIZxSnf8HzdnAkHOJMsCoe.jpg
Pobierz- 13
Kontrola jakości v2
źródło: comment_16712864510NJFKagN8mcMQuoZ14uVDa.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co tam dobrego na nadymiasz @Mirek_Cebula?
- 0
@premo a tam teściu wymyślił jakąś szynkę + boczek.
Oczywiście uczy mi fachu wędzarskiego;)
Oczywiście uczy mi fachu wędzarskiego;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@staryalkus: jeszcze żeby to z rzeki był.., a nie z bajora wypełnionego szambem
- 2
@staryalkus: Twój ojciec po prostu lubi zabijać a potem patroszyć zwłoki ¯\_(ツ)_/¯
Za 50zł mógł już kupić karpia, nie mówiąc o tym że za parę dni będzie pewnie jeszcze tańszy.
Za 50zł mógł już kupić karpia, nie mówiąc o tym że za parę dni będzie pewnie jeszcze tańszy.
konto usunięte via Android
- 0
Zupa grzybowa czy barszcz czerwony na wiligii?
U mnie zawsze grzybowa. A barszczyk już w święta 25-26 grudnia m
#swieta #kiciochpyta #zupy #jedzenie
U mnie zawsze grzybowa. A barszczyk już w święta 25-26 grudnia m
#swieta #kiciochpyta #zupy #jedzenie
Mirasy, czy możecie polecić zestaw męskiej bielizny termoaktywnej w cenie do 150 zł (najlepiej z Decathlonu), która byłaby w miarę cienka, elastyczna i bezszwowa? Chodzi o to, żeby nosiło się ją wygodnie pod ubraniem ale żeby faktycznie dawała jako taki komfort cieplny. Chcę dorzucić do prezentu dla zmarzlucha.
#prezent #swieta #sport #outdoor #decathlon
#prezent #swieta #sport #outdoor #decathlon
@mala_rybka: kipsta keepdry 500, ale to raczej wersja slim, przynajmniej moja generacja.
@mala_rybka:
Sprawdź polską firmę, produkującą od lat w Polsce odzież termoaktywną: Berens
https://berens.pl/9-bielizna-termoaktywna
Od kilku lat używam w zimie ich ciuchów i rewelacja.
Sprawdź polską firmę, produkującą od lat w Polsce odzież termoaktywną: Berens
https://berens.pl/9-bielizna-termoaktywna
Od kilku lat używam w zimie ich ciuchów i rewelacja.



































