Hej. Mała aktualizacja serwera CS 1.6 wykopowego.

-Tarcze
-3 nowe roundsoundy
-Troche przebrane mapy + nowa mapa de-dust2-long-winter
-Plugin na vote na małe mapy (gdy na serwerze jest 8 osób i mniej powinno rozpocząć się automatyczne głosowanie na mniejszą mape)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ebebepuu73838: U mnie to jest taki teatrzyk, że ja p------e
Babka narcystyczna socjopatka i co roku mega szopkę odstawia przed rodziną, aż mi się rzygać chce, w tym roku p------e nie idę na żadną wigilię, wieczorek boży będzie z Wiedźminem
  • Odpowiedz
Hej! Potrzebuje inspiracji co fajnego mogę dorzucić do paczki młodej dziewczyny (24lvl), która interesuje się sztuką, tworzeniem logo, UX UI, projektowaniem, grafiką. Mogą to być rzeczy, które spodobają się każdej dziewczynie, jakiś komsetyk, biżuteria, figurka, lub coś powiązanego z zainteresowaniami. Ale chodzi mi jakieś konkretne produkty ;) Oznaczam też #wykopaka bo często macie super pomysły.

#prezent #swieta #niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieknykwiatuszek:
Oto kilka pomysłów na prezenty dla dziewczyny, która interesuje się sztuką, projektowaniem i grafiką:

Książka o sztuce lub projektowaniu, np. "Thinking, Fast and Slow" Daniela Kahnemana lub "The Elements of Style" Strunka i White'a
Zestaw narzędzi do projektowania, np. markery, ołówki, szkice, papier notatników, drukarka 3D
Program do projektowania, np. Adobe Creative Cloud
  • Odpowiedz
Czary mary i paczuchę mam i ja. Dziękuje mikołajowej @Perkotka . Byłem wymagającą (a raczej stwarzającą wyzwania) parą w tym roku. Wiele typowych rzeczy opisałem w polu "Nie chcę dostać" (typu klocki, gierki, alko). Mikołajowa musiała się nasilić co jeszcze bardziej sprawia, że paka jest super.

1. Ręcznik Rick i Mortiego. - uwielbiam tą poj%$ bajkę :)
2. Drzewko bonzai z nasionka do wyhodowania (fan roślkin to właśnie ja)
3. Doniczka do malowania po
MajoZZ - Czary mary i paczuchę mam i ja. Dziękuje mikołajowej @Perkotka . Byłem wymag...

źródło: comment_1671286357wr99RkK3UBAJs9ZQraZvnx.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: Twój ojciec po prostu lubi zabijać a potem patroszyć zwłoki ¯\_(ツ)_/¯
Za 50zł mógł już kupić karpia, nie mówiąc o tym że za parę dni będzie pewnie jeszcze tańszy.
  • Odpowiedz
Mirasy, czy możecie polecić zestaw męskiej bielizny termoaktywnej w cenie do 150 zł (najlepiej z Decathlonu), która byłaby w miarę cienka, elastyczna i bezszwowa? Chodzi o to, żeby nosiło się ją wygodnie pod ubraniem ale żeby faktycznie dawała jako taki komfort cieplny. Chcę dorzucić do prezentu dla zmarzlucha.

#prezent #swieta #sport #outdoor #decathlon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach