Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PePeZBA
PePeZBA

PePeZBA

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10224
  • Znaleziska 924
  • Mikroblog 9300
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 2
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 17.06.2026, 19:56:18
  • 85
#gielda
PePeZBA - #gielda

źródło: 7638c92ad3fa3018af8c5b148c4d135d448ad32bef1b68b82a

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krogalik
Krogalik
17.06.2026, 19:59:11 via Wykop
  • 2
@PePeZBA: xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
17.06.2026, 20:01:09 via iOS
  • 7
@PePeZBA:
vladi_putin - @PePeZBA:

źródło: 071c0f10592ddb8b263e2594150c6360e08652b4d8f5ed273b6db1a572af1b02

Pobierz
  • Odpowiedz
Foxlifejenkins
Foxlifejenkins
12.06.2026, 15:56:30
  • 0
#gothic Jestem w 4 rozdziale, magów ognia nie ma, ale Saturas mnie nie przyjmuje do magów wody. To jak ja mam się nauczyć kolejnych kręgów magii? Kiedy on to będzie mnie przyjmował?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 12.06.2026, 15:57:29 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins:

  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 12.06.2026, 16:03:28 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: Gdy zdobędziesz już wszystkie kamienie ogniskujące i odbijesz kopalnie to będziesz miał do wykonania prostą misje od Lee na dołączenie do najemników. Generalnie ja późno, bo w 5 rozdziale zostałem magiem wody, a dało sie juz chyba w 4? nie wiem
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 12.06.2026, 16:16:30 via Wykop
  • 0
@Foxlifejenkins: moze musisz sprogresować fabułke mocniej nie wiem. W pewnym momencie bedzie dialog z saturasem, o dołączenie do magów wody i powie ci, żebyś najpierw udał się do Lee. Ja to miałem po pierwszym etapie w świątyni śniącego chyba
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 12.06.2026, 15:45:10
  • 33
#gothic #kiszak #endofeden Gothic remake 500k sprzedanych kopii oficjalnie. Produkcja zwróci się lada moment, a więc remake gothic2 to formalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariusz_z_blighttown
mariusz_z_blighttown
12.06.2026, 15:51:57 via Android
  • 14
@PePeZBA: oby wyszła jak najszybciej, zmienią mapę, napiszą nowe questy i będzie ludologiczna essa
  • Odpowiedz
Glock9212
Glock9212
12.06.2026, 16:13:33 via Wykop
  • 5
@PePeZBA: Niech naprawią to co w Gothic Remake 1 kuleje jeszcze i zrobią Gothica 2 i będzie zajebiście.
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 12.06.2026, 13:39:09
  • 93
#gielda
PePeZBA - #gielda

źródło: 7638c92ad3fa3018af8c5b148c4d135d448ad32bef1b68b82a

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
10.06.2026, 13:06:58
  • 5
#gothic o jednak dodali koncert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
paluszki_rybne - #gothic o jednak dodali koncert ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 10.06.2026, 13:17:20 via Wykop
  • 1
@paluszki_rybne: @KingOfTheWiadro dodali, bo gram po polsku i był
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 05.06.2026, 14:02:39
  • 4
#gielda
PePeZBA - #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
05.06.2026, 14:07:14 via Wykop
  • 0
@PePeZBA: Takie smaczne że aż łzy z radości lecą.
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 05.06.2026, 13:56:06
  • 3
#gielda
PePeZBA - #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 05.06.2026, 10:02:09
  • 27
#kiszak
PePeZBA - #kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA
Autor
05.06.2026, 10:15:18 via Wykop
  • 6
@Mistrzwstrzemiezliwosci: to je stara przeróbka, nie ja robiłem
  • Odpowiedz
Maye
Maye
03.06.2026, 19:56:18
  • 2
Farmazoniarz chciał się porównywać z obecnym stanem rimejka, a ten jego oblany projekt zaliczeniowy na żadnej płaszczyźnie nie dorównuje pierwszemu teaserowi z 2019 roku, czyli zanim rozpoczął się faktyczny development. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

inb4, nie bronię gniota Alkimii

#kiszak #endofeden
Maye - Farmazoniarz chciał się porównywać z obecnym stanem rimejka, a ten jego oblany...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 03.06.2026, 20:02:59 via Wykop
  • 0
@Maye: Bardzo podobał mi się design / głos diego w tym playable teaserze. Wole właśnie go niż oryginał
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 03.06.2026, 19:46:55
  • 16
#gielda
PePeZBA - #gielda

źródło: b6a4f3eb-89fd-4f69-8329-6823916f49e0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker
30.05.2026, 05:16:39
  • 27
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem):
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 30.05.2026, 08:34:43 via Wykop
  • 4
@kreeker: A po kim ty taki chytry na stabilne zyski?
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 29.05.2026, 04:50:08
  • 32
#gielda
PePeZBA - #gielda

źródło: aPXMl2X7_700w_0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 10:43:10
  • 6
#gielda jezus mario ale sie przejąłem twoim losem, dzieki za wyjasnienie, ze to pasta, bo juz myslalem, ze zawalu dostane. Ufff, to jednak pasta, niesamowita sprawa. Szkoda tylko, ze wpis usunales xd
@PePeZBA
PodniebnyMurzyn - #gielda jezus mario ale sie przejąłem twoim losem, dzieki za wyjasn...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 27.05.2026, 10:48:45 via Wykop
  • 0
(づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 27.05.2026, 08:17:22
  • 54
Gdzie to w---------ć? #gielda
PePeZBA - Gdzie to w---------ć? #gielda

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
27.05.2026, 08:19:30 via Wykop
  • 22
@PePeZBA: pogłaskać chyba
  • Odpowiedz
mr_mx
mr_mx
mr_mx
27.05.2026, 12:15:49 via Wykop
  • 1
@PePeZBA: co ty chcesz robić... To jeszcze dobry szczur...
  • Odpowiedz
lubie_malowac_obrazy
lubie_malowac_obrazy
19.03.2026, 11:57:43
  • 5
orange monke co siem dzieje?!??!?! benji oszukales mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
lubiemalowacobrazy - orange monke co siem dzieje?!??!?! benji oszukales mnie ( ͡° ʖ̯ ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 19.03.2026, 12:01:02 via Wykop
  • 1
@lubie_malowac_obrazy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama prawda samo gęste
PePeZBA - @lubiemalowacobrazy: ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama prawda samo gęste

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
PePeZBA
PePeZBA
PePeZBA 19.03.2026, 11:06:17
  • 110
#gielda
PePeZBA - #gielda

źródło: xKhQDeULqIfT309tmxMTNaNrWTUQyX2Q (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking