@the-Fam: jakzem byl mlody to tez swiat malowalbym na czarno-bialo tylko i wylacznie, ale bylby on spraprany. Teraz jestem bardziej wyrozumialy, ja ustapie tu, oni tam. Zreszta nie zyje juz tylko dla pracy, wiec dzien wolnego, z jakiegokolwie powodu jest mi na reke.
  • Odpowiedz
  • 1
#swieta #humorobrazkowy Szukam mema z rentgenem i królową polskich stołów w brzuchu. Dobremu człowieku dam plusa i pomodlę się za niego o 11 na mszy. Królowa polskich stołów czyli sałatka warzywna.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jadę do domu rodzinnego dziewczyny na Święta. Kilometrów dużo, ale mikroblog umili ten czas. Wesołych Świąt ()
#swieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1574
@szary553-g to nie jest zabawne ani trochę.

A może tak dla odmiany poprankujemy dorosłych, nie wiem, Twoja żonę?
Wbije w nocy w masce "Krzyka", z nożem w ręku kiedy będziecie leżeć na kanapie przed TV i nagram jej reakcje? Może być? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@marlow:
Jakość fotek w fotografii analogowej zależy tylko od włożonego filmu i od obiektywu. Aparat jedyne co to ułatwia zrobienie zdjęcia. Prawda że zenit jest dosyć toporny, ale za to obiektyw helios imo świetny.
@pciem
Dbaj o niego, albo i nie XD. Zrobiony jest z przetopionych czołgów T-34, jeszcze cię przeżyje. Świetny na start, ale jak ci się spodoba cykanie fotek na analogu to polecam kupić jakiś zachodni. Zenity
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim!

Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewiadomej dla mnie godzinie wykopowy serwer CS 1.6 pod nazwą cs-Szczurownia[4FUN] kończy działalność. (jest opłacony do 27). Nie zamierzam go dalej przedłużać, mimo że nie są to duże kwoty, ale po prostu sensu już dalej w tym brak.

Kto miał zagrać, ten raczej już chyba zagrał, święta i po świętach, a cały hype oczywiście już opadł. Garstka nadal aktywnych osób, których policzyć można
PePeZBA - Cześć wszystkim!

Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewi...

źródło: comment_1672022023HixPLYXjHPbCFx0cooZZZU.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sam_w_domu: Ale ja nie mam pretensji do nikogo, a zarazem do samego siebie zarzutów. Celem było stworzenie w płynny i przyjemny przy tym sposób serwera CS i to zostało spełnione. O początku miał być to tryb 4fun i to zostało dowiezione w sporym %. Pierwotnie serwer miał zawierać jeszcze więcej "durnych" pluginów, ale nie udało się tego zrealizować. Jednak ja się tym nie przejmuje, bo i tak jestem zadowolony z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 736
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiggum89: biedni ludzie. Z jednej strony putler, z drugiej oligarchowie, z trzeciej sędziowie. Życie młodego mężczyzny na Ukrainie to piekło (niżej jest tylko kacap)
  • Odpowiedz
  • 67
@paternos22 U nas by pisowcy wykorzystali okazję żeby tylko wprowadzić większy zamordyzm i nakraść więcej pieniędzy, tak jak było podczas pandemii.
  • Odpowiedz
Pijemy auuuu
#swieta

Pijecie jeszcze?Świętowanie trwa?

  • Oczywpizdzie (Tak) 58.8% (10)
  • Nie 41.2% (7)

Oddanych głosów: 17

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach