Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
@the-Fam: tak masz wywalone, że wszyscy muszą o tym wiedzieć i wziąłeś sobie urlop. Ateista jest typowy.
- 1
@the-Fam: jakzem byl mlody to tez swiat malowalbym na czarno-bialo tylko i wylacznie, ale bylby on spraprany. Teraz jestem bardziej wyrozumialy, ja ustapie tu, oni tam. Zreszta nie zyje juz tylko dla pracy, wiec dzien wolnego, z jakiegokolwie powodu jest mi na reke.
Pilne! Pijany łoś koło Braniewa, wydmuchał 2,5 promila i nie chciał poddać się dalszym czynnościom. Zablokował trasę s22 w województwie warmińsko-mazurskim. Zobacz film!
#heheszki #swieta #humorobrazkowy
#heheszki #swieta #humorobrazkowy
źródło: comment_16720432598ykqy8PcDepys4hhBfvyOX.jpg
Pobierz@grzesiecki: widzę, że psami go poszczuli
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 89
@Duzy_Kotlet: zdrowia dla dziadka Miras. Slozba zdrowia w tym miescie i ogolnie kraju to porazka...
- 63
@Anjay: dziadek żyje :)
#swieta #humorobrazkowy Szukam mema z rentgenem i królową polskich stołów w brzuchu. Dobremu człowieku dam plusa i pomodlę się za niego o 11 na mszy. Królowa polskich stołów czyli sałatka warzywna.
@kocurrek32: Pije od 5 dni. Kocham święta
@kocurrek32: Gorzej będzie po Sylwku. Wtedy dopiero przestanę pić
- 9
@falafelzbaraninom: foczka niech nie pije bo ulana trochę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jadę do domu rodzinnego dziewczyny na Święta. Kilometrów dużo, ale mikroblog umili ten czas. Wesołych Świąt (。◕‿‿◕。)
#swieta
#swieta
- 2864
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1574
@szary553-g to nie jest zabawne ani trochę.
A może tak dla odmiany poprankujemy dorosłych, nie wiem, Twoja żonę?
Wbije w nocy w masce "Krzyka", z nożem w ręku kiedy będziecie leżeć na kanapie przed TV i nagram jej reakcje? Może być? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A może tak dla odmiany poprankujemy dorosłych, nie wiem, Twoja żonę?
Wbije w nocy w masce "Krzyka", z nożem w ręku kiedy będziecie leżeć na kanapie przed TV i nagram jej reakcje? Może być? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#swieta #film #kevin #bozenarodzenie #polskiedomy
Daj plusa jeżeli tak jak ja nigdy nie obejrzałeś Kevina żadnej części.
31 lvl here
Daj plusa jeżeli tak jak ja nigdy nie obejrzałeś Kevina żadnej części.
31 lvl here
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 648
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 87
Ej #fotografiaanalogowa patrzcie jakiego fajnego s-------a dostałem na święta (。◕‿‿◕。)
#fotografia #aparat #chwalesie #swieta
#fotografia #aparat #chwalesie #swieta
źródło: comment_167202584739c2232KB6MaTA4mYpDNuO.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez autora
@marlow:
Jakość fotek w fotografii analogowej zależy tylko od włożonego filmu i od obiektywu. Aparat jedyne co to ułatwia zrobienie zdjęcia. Prawda że zenit jest dosyć toporny, ale za to obiektyw helios imo świetny.
@pciem
Dbaj o niego, albo i nie XD. Zrobiony jest z przetopionych czołgów T-34, jeszcze cię przeżyje. Świetny na start, ale jak ci się spodoba cykanie fotek na analogu to polecam kupić jakiś zachodni. Zenity
Jakość fotek w fotografii analogowej zależy tylko od włożonego filmu i od obiektywu. Aparat jedyne co to ułatwia zrobienie zdjęcia. Prawda że zenit jest dosyć toporny, ale za to obiektyw helios imo świetny.
@pciem
Dbaj o niego, albo i nie XD. Zrobiony jest z przetopionych czołgów T-34, jeszcze cię przeżyje. Świetny na start, ale jak ci się spodoba cykanie fotek na analogu to polecam kupić jakiś zachodni. Zenity
@wfyokyga: kurde nie mogę tego przetłumaczyć?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 128
Cześć wszystkim!
Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewiadomej dla mnie godzinie wykopowy serwer CS 1.6 pod nazwą cs-Szczurownia[4FUN] kończy działalność. (jest opłacony do 27). Nie zamierzam go dalej przedłużać, mimo że nie są to duże kwoty, ale po prostu sensu już dalej w tym brak.
Kto miał zagrać, ten raczej już chyba zagrał, święta i po świętach, a cały hype oczywiście już opadł. Garstka nadal aktywnych osób, których policzyć można
Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewiadomej dla mnie godzinie wykopowy serwer CS 1.6 pod nazwą cs-Szczurownia[4FUN] kończy działalność. (jest opłacony do 27). Nie zamierzam go dalej przedłużać, mimo że nie są to duże kwoty, ale po prostu sensu już dalej w tym brak.
Kto miał zagrać, ten raczej już chyba zagrał, święta i po świętach, a cały hype oczywiście już opadł. Garstka nadal aktywnych osób, których policzyć można
źródło: comment_1672022023HixPLYXjHPbCFx0cooZZZU.jpg
Pobierz- 18
Bardzo dziękuję za ten serwer. Fajnie było poczuć nostalgię
- 32
@Sam_w_domu: Ale ja nie mam pretensji do nikogo, a zarazem do samego siebie zarzutów. Celem było stworzenie w płynny i przyjemny przy tym sposób serwera CS i to zostało spełnione. O początku miał być to tryb 4fun i to zostało dowiezione w sporym %. Pierwotnie serwer miał zawierać jeszcze więcej "durnych" pluginów, ale nie udało się tego zrealizować. Jednak ja się tym nie przejmuje, bo i tak jestem zadowolony z
#swieta tak się nawdupcalem wszystkiego jak swinia teraz pije miętę i siedzę na kiblu lol
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
@Wiggum89: biedni ludzie. Z jednej strony putler, z drugiej oligarchowie, z trzeciej sędziowie. Życie młodego mężczyzny na Ukrainie to piekło (niżej jest tylko kacap)
@paternos22 U nas by pisowcy wykorzystali okazję żeby tylko wprowadzić większy zamordyzm i nakraść więcej pieniędzy, tak jak było podczas pandemii.
Pijemy auuuu
#swieta
#swieta
Pijecie jeszcze?Świętowanie trwa?
- Oczywpizdzie (Tak) 58.8% (10)
- Nie 41.2% (7)































#swieta #heheszki
źródło: comment_16720435266gwsBMAHJauwRgJaRQLNbo.jpg
Pobierz