- Aik32fr45yd
- Latarenko
- r4x4
- sorek
- Nessiteras_rhombopteryx
- +7 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 0
@ruskizydek: żółty szalik piękny film...Zdrowych Miras!
@krm_: Żółty szalik.
ohoho ale wyrosłeś hoho, za pannami się oglądasz czasem?
o jaka pannica, te Janusz pilnuj jej bo kawalery zaczną już do niej chodzić hehe
( ͡° ʖ̯ ͡°)
spędzanie świąt samemu jest fajne, można zaśpiewać Bóg się rodzi a to naprawdę klimatyczna kolęda
#swieta
o jaka pannica, te Janusz pilnuj jej bo kawalery zaczną już do niej chodzić hehe
( ͡° ʖ̯ ͡°)
spędzanie świąt samemu jest fajne, można zaśpiewać Bóg się rodzi a to naprawdę klimatyczna kolęda
#swieta
Gówniok siostry zawsze się zanosi i płacze kiedy nie dostanie w święta prezentu spełniającego jego wygórowane oczekiwania. I mówiąc wygórowane mam na myśli jakieś drony, playstony, kłady i inne gówno. Rok temu kupiliśmy mu ps4, ale miał tę konsolę dostać dopiero po tym jak zobaczymy jego reakcję na inny podłożony prezent - Wielki atlas zwierząt afrykańskich. Oczywiście się #!$%@? poryczał, później mu powiedzieliśmy, że mieliśmy dla niego jeszcze PS4, ale skoro nie
- Lutniczek
- zwezn
- theY
- Adicts
- PonuryBatyskaf
- +17 innych
Skromna to będzie wigilia i troche przez to smutna, ale za rok jak wszystko pójdzie dobrze to zrobimy na bogato z 12 potrawami i największym drzewkiem jakie wejdzie do domu.
Życzę wszystkim wesołych świąt, bądź jeśli nie wierzycie, miło spędzonego wolnego czasu. Trzymajcie się tam cieplutko.
#norwegia #trondheim #emigracja #szpital #ciaza #swieta #wigilia #wykopowarodzina
Życzę wszystkim wesołych świąt, bądź jeśli nie wierzycie, miło spędzonego wolnego czasu. Trzymajcie się tam cieplutko.
#norwegia #trondheim #emigracja #szpital #ciaza #swieta #wigilia #wykopowarodzina
źródło: comment_16403458924alfgRQJuAu2PRw1NKlDbd.jpg
Pobierz- Lutniczek
- bitcoholic
- OSH1980
- DywanTv
- Lanza
- +49 innych
- 4
@Popularny_mis: god jul mireczku. Kiedyś też taka miałem wigilie do tego choinke gdzies z rowu. Pozatym w szpitalu czesto serwuja Ribbe na swieta wiec nie łam sie :)
@Popularny_mis: Wesołych i spokoju na porodówce :)
Zaraz tam trochę smutna, potrawy potrawami, ale zaraz rodzina Ci się powiększy. Widzę tylko powody do radości :)
Zaraz tam trochę smutna, potrawy potrawami, ale zaraz rodzina Ci się powiększy. Widzę tylko powody do radości :)
- 5
Sprawię sobie taki mały świąteczny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1640345879uKywJuuoq3ED0ZrDuj0dAz.jpg
Pobierz@Clifford_Lee zmarnowane pieniądze to zabawka dla dzieci, zwróć póki możesz
@ElLama używka dfgt, g25, g27 a z nowych t150/tmx g29
@ElLama używka dfgt, g25, g27 a z nowych t150/tmx g29
- 240
Kochane Mireczki i Mirabelki, których obserwuję, chciałam Wam złożyć życzenia! Tym, których nie obserwuję również (ʘ‿ʘ) Życzę Wam wspaniałych świąt, dużo zdrowia, miłości i szczęścia, nie tylko w tym dniu, ale i zawsze, na co dzień, niezależnie od tego, czy coś wyznajecie, czy nie i niezależnie, czy obchodzicie święta, czy nie (。◕‿‿◕。) tym, którzy mają platynkę życzę, aby jak najszybciej wrócili
źródło: comment_1640345595LmjczjRtRFTe0g7A3iaTfl.jpg
Pobierz@Sandrinia: Wesołych Świąt! @Zgrywajac_twardziela Tobie oczywiście też! Zdrówka kochani.
Mireczki,
Teraz okres świąteczny. Dużo z Was jeździ do rodziny i najbliższych. Uważajcie na siebie, nie przeginajcie z prędkością bo nawet jak warunki na drodze są dobre to nigdy nie wiadomo co planują jadący z naprzeciwka. Jadąc do rodziny mieliśmy trochę pecha i naprawdę wiele szczęścia. We wtorek na dk8 jadąc z #wroclaw facet wyjechał nam na czołówkę. Na szczęście wszyscy żyją.
Trzymajcie się ciepło na święta i nowy rok
#wypadek #
Teraz okres świąteczny. Dużo z Was jeździ do rodziny i najbliższych. Uważajcie na siebie, nie przeginajcie z prędkością bo nawet jak warunki na drodze są dobre to nigdy nie wiadomo co planują jadący z naprzeciwka. Jadąc do rodziny mieliśmy trochę pecha i naprawdę wiele szczęścia. We wtorek na dk8 jadąc z #wroclaw facet wyjechał nam na czołówkę. Na szczęście wszyscy żyją.
Trzymajcie się ciepło na święta i nowy rok
#wypadek #
źródło: comment_1640345566py3OwGS4Q36u1aM1khzwQ4.jpg
Pobierz- czarnanoc
- starkus
- mirko_efekt
- SunnO
- dajmonion13
- +46 innych
@CzysteWroclawskiePowietrze:
Szczęście to by było jakby sprawca z tego nie wyszedł, bo tak to zabije kogos tylko pozniej.
Na szczęście wszyscy żyją.
Szczęście to by było jakby sprawca z tego nie wyszedł, bo tak to zabije kogos tylko pozniej.
- Qraape
- filur
- kont_u_r
- forfame
- TypowyDaltonista
- +19 innych
@CzysteWroclawskiePowietrze:
Ale #!$%@?, nawet nie doczytałem do końca…
Jak ktoś nie umie jeździć to nawet wolna jazda nie jest dla takiej osoby bezpieczna.
#jezdzeszybkoalebezpiecznie
@Mr_Randy: Debil.
- 0
Mówcie sobie co chcecie o braciach #!$%@?, ale wykonanie kolęd absolutne TOP. To są kolędy, a nie te smutne smęty
#swieta
#swieta


- 9
źródło: comment_1640345196cQeeQQSM6HC8OFraogJe97.jpg
Pobierz- kartofel322
- yupitr
- opalziel
- Lutniczek
- mati1990
- +4 innych
@Nemo24: nigdy nie oglądałem, muszę w końcu choć raz obejrzeć
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Nemo24: no w koncu

























#swieta #heheszki #chlopakizbarakow
źródło: comment_16403461159oZ5p7qd7pY1XYQKidkXA4.jpg
Pobierz