Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewiadomej dla mnie godzinie wykopowy serwer CS 1.6 pod nazwą cs-Szczurownia[4FUN] kończy działalność. (jest opłacony do 27). Nie zamierzam go dalej przedłużać, mimo że nie są to duże kwoty, ale po prostu sensu już dalej w tym brak.

Kto miał zagrać, ten raczej już chyba zagrał, święta i po świętach, a cały hype oczywiście już opadł. Garstka nadal aktywnych osób, których policzyć można na palcach jednej ręki, raczej nie będzie miała nic przeciwko.

Z tego miejsca w imieniu skromnej "administracji" serwera tj. Kreeker - człowiek który ogarniał ten serwer od strony technicznej / skryptowej, dolarek - czyli nasz ulubiony dynamiczniak od zadań specjalnych tj. banowania frajerów i przygotowywaniu wpadających w ucho roundsoundów no i ja taki człowiek co to jakoś zlepiał w całość i ogarniał po trochę wszystko i nic - dziękujemy wszystkim za przybycie.

Mamy nadzieję, że było Wam dane spędzić parę miłych wieczorów z kumplami, strzelając się w poczciwym kanterze jak dawniej. Nie wiemy co przyniesie następny rok, ale jeśli wiatr dobrze zawieje, to spotkajmy się ponownie za rok w podobnych okolicznościach.

Raz jeszcze dziękuje i szczęśliwego nowego roku.

Nazwa:cs-SzczurowniaA[4FUN]
IP: 145.239.26.20:27130
Hasło: brak
Ilość slotów: 32
Tryb gry:4FUN

#cs16 #mirkocs #gry #counterstrike #swieta
Pobierz PePeZBA - Cześć wszystkim!

Pragnę poinformować, że z dniem 27 grudnia 2022 o niewi...
źródło: comment_1672022023HixPLYXjHPbCFx0cooZZZU.jpg
  • 29
@PePeZBA: idea sluszna ale zabraliscie sie do tego od dupy strony. Sporo durnych pluginow a jak piaty raz w ten sam dzien dzieci dusta wybraly te sama mape to polecial uninstall.

W CSie demokracja nie dziala. Mowilem zeby wywalic glosowanie i zrobic sztywna liste. Jak trzeba grac dusta kilka razy dziennie to sie nie dziw ze ludzie poszli w #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
@Sam_w_domu: Ale ja nie mam pretensji do nikogo, a zarazem do samego siebie zarzutów. Celem było stworzenie w płynny i przyjemny przy tym sposób serwera CS i to zostało spełnione. O początku miał być to tryb 4fun i to zostało dowiezione w sporym %. Pierwotnie serwer miał zawierać jeszcze więcej "durnych" pluginów, ale nie udało się tego zrealizować. Jednak ja się tym nie przejmuje, bo i tak jestem zadowolony z końcowego
@Kardom: raczej nie. siedzieliśmy nad tym serwerem dzień i noc przez pewien czas i jest tam pare autorskich rozwiązań, które mogą się przydać w przyszłości, ale i tak 95% pluginów to rzeczy z internetu wiec gdzieś tam to wszystko jest
@To_ja_moze_pozamiatam: Teoretycznie możesz, ale pewnie wydajność będzie mizerna + więcej zapłacisz za sam prąd, aby komputer był włączony 24/7. Koszt serwera to około ~60zł miesięcznie za 32 sloty o najlepszej wydajności. Aby postawić taki serwer są dwie opcje. Łatwa i trudna. Łatwa to taka, że kupujesz serwer w serwerowni, która ma wszystko przygotowane pod instalacje tej wybranej gry (ma wiele gier do wyboru). Ty tylko klikasz w panelu na stronie www