Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@PolskiCzetnik: it's over dla chłopa jest blisko
konto usunięte via Android
- 1
@TrzyGwiazdkiNaPagonie Pewnie #!$%@? tam na tym Zalesiu co?
- 5
Moja teściowa na święta kupiła tyle mięsa i wędlin że my jako 3 osobowa rodzina taka ilość jemy w 4-5 miesięcy a może nawet i pół roku. #tujestpolska #swieta #bekazludzi
- Canzone_
- o__p
- kukurydza
- konto usunięte
- TrzyGwiazdkiNaPagonie
- +17 innych
@PolskiCzetnik Łaczę się w bólu. Moje też najgorsze ;)
- kaptak2001
- konto usunięte
- groman43
- Hurytig
- sylwke3100
- +62 innych
- konto usunięte
- konto usunięte
- kacper3355
- wpads
- floojd
- +13 innych
@handballer: to dobrze o tobie świadczy.
To mój, też tak siada ale jest młody.
To mój, też tak siada ale jest młody.
Mój ulubiony świąteczny zwyczaj to oglądanie Ogniem i mieczem, popijanie domowego wina, a na zakąskę cały talerz różnego rodzaju świątecznych rarytasów
#przegryw #swieta #bozenarodzenie
#przegryw #swieta #bozenarodzenie
@a_magical_journey_through_space ogniem i mieczem to mój ulubiony film, więc pozdrawiam ;)
@grzes1290: również pozdrawiam :)
Zaraz się zacznie combo spierd#lenja z ciotkami. Zaraz zacznę skreślać świąteczne bingo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #polskiedomy #swieta
- 1
@szynszyla2018: ta, a jak co do czego to kochane ciotki
- 24
Kilka lat temu jakaś firma z Dubaju, o której nic nie znalazłem w internecie, kupiła od nas scrap. Wyszły 3 kontenery. Mieliśmy to wywalić na odpady, natomiast oni to kupili po jakiejś żenującej cenie typu $0.1 od metra produktu (normalna cena to kilka dolarów) i jeszcze opłacili fracht morski. Nie chcieli nawet porządnego pakowania, palet itd., "po prostu wsypcie to do środka i będzie git".
No i lata mijają, a ja zawsze
No i lata mijają, a ja zawsze
- Niedobry
- KurczakPozogi
- konto usunięte
- doxus93
- truskawkowa1
- +19 innych
- 4
@red7000: Zajebiaszcze sa takie relacje.
10
Tysiące światełek

Niemal osiemdziesiąt tysięcy światełek na ponad siedmiu kilometrach długości - to efekt starań pewnej mieszkanki gminy Rutki-Kossaki, która od kilku lat dekoruje swoją posesję. Z każdym rokiem lampek przybywa.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 393
- 312
@DJtomex: rok temu na pewnym spotkaniu z rodziną różowej, był tam jej dalszy kuzyn. Chłopak 18 lat i dostał te same pytanie od kogoś z rodziny. Gość posmutniał i powiedział że z takim wzrostem to nie ma szans że kogoś znajdzie. Wszyscy zaczęli go pocieszać i już nikt nigdy nie poruszył takiego tematu.
Papiez nie odpuści nawet w #swieta
Tegoroczne święta utwierdziły mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, jak bardzo toksyczna jest moja rodzina. Wyprowadziłam się z rodzinnego domu 8 lat temu i mimo, że czasami bywało ciężko i pracowałam często ponad siły żeby być w stanie się utrzymać, to dziś bardzo się cieszę że zrobiłam ten krok i uwolniłam się od fałszywych, źle życzących mi ludzi.
#swieta #feels
#swieta #feels
konto usunięte via iOS
- 1
@zielonka: Najważniejsze to odciąć się emocjonalnie.

























Widzę w komentarzach, że nie on jeden. (-‸ლ)
https://twitter.com/grzesiowski_p/status/1474427756414967813
#swieta #wigilia #koronawirus #bekazcovidian